Аутор Тема: napad  (Прочитано 500 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже dragojeb

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 52
  • Углед: +3/-3
    • Погледај профил
napad
« послато: октобар 05, 2013, 10:48:42 пре подне »
postoji problem kada nekog napadam i pokusam da vidim provinciju u koju napadam spiunaza me odvede u pogresnu provinciju  kada spiuniram iz menija moje misije
« Последња измена: октобар 05, 2013, 11:05:39 пре подне dragojeb »

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: napad
« Одговор #1 послато: октобар 05, 2013, 11:35:20 пре подне »
postoji problem kada nekog napadam i pokusam da vidim provinciju u koju napadam spiunaza me odvede u pogresnu provinciju  kada spiuniram iz menija moje misije

Govorila sam ja vec o tim greskama, ali na zalost jos to nije ispravljeno. :)

Ван мреже MarkoDragas

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: napad
« Одговор #2 послато: октобар 11, 2013, 19:58:53 поподне »
Aman ljudi izbacite sumulator iz upotrebe pa ovo nema vise smisla svi parametri ukucani 100 % i ja gubim .... STRASNO !!!!! Daj da napravimo anketu ko zeli da se ukine ova stvar samo upropascava igraca

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: napad
« Одговор #3 послато: октобар 11, 2013, 20:44:59 поподне »
Aman ljudi izbacite sumulator iz upotrebe pa ovo nema vise smisla svi parametri ukucani 100 % i ja gubim .... STRASNO !!!!! Daj da napravimo anketu ko zeli da se ukine ova stvar samo upropascava igraca

Не можеш баш увек бити сигуран да си унео параметре противника 100 процената тачно, како можеш бити тако сигуран да си баш сва истраживања погодио.... А што се тиче анкете нема потребе за тим јер сигуно симулатор неће избацити из употребе, како би онда рачунали могуће исходе битке.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Petr0vic

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 161
  • Углед: +26/-31
  • ...OniKojiNeznaju...
    • Погледај профил
Одг: napad
« Одговор #4 послато: октобар 12, 2013, 02:24:58 пре подне »
Stvarno mnogi se zale nba simulator,a i mnogi moji drugovi se zakucavaju na prazan fort neznaju ni sami iz kog razloga :D

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: napad
« Одговор #5 послато: октобар 12, 2013, 11:44:19 пре подне »
Stvarno mnogi se zale nba simulator,a i mnogi moji drugovi se zakucavaju na prazan fort neznaju ni sami iz kog razloga :D

Možete izgubiti bitku na praznu tvrđavu ukoliko je dobro utvrđena ili ako ne vodite opsadne mašine u bitku.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Nikola315

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: napad
« Одговор #6 послато: октобар 12, 2013, 22:34:41 поподне »
I moji su prijavljivali problem ali sa tvrđavom koja je jako utvrđena(zidine,rov,kule) a takođe ima i velikana koji urodjenim talentima povećavaju jačinu zidova,moć napada strelaca iz gardnizona itd.
Zapravo ako si nesto iskusan Imperije možeš znati da simulator nemože odrediti tačno ishod bitke,i mene je zeznuo nekoliko puta.
A ovo oko ankete je potpuna glupost  ;)


Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: napad
« Одговор #7 послато: октобар 13, 2013, 00:52:10 пре подне »
Ma tenkovi su zakon, ljudi moji...  ;D nema nerviranja sa bugovima, igras kad hoces, nije bitno jel imas para ili ne jer se boriš sa svojim rangom igrača, i što je najbolje, možeš zaradit pare ako si uporan, a ne tu trošiti za šolju i privjesak za ključeve sa logom firme... :)