Аутор Тема: Питања везана за теме на форуму  (Прочитано 6216 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #45 послато: март 18, 2013, 21:03:37 поподне »
Pise generalna diskusija ??? imamo prava da diskutujemo??
ako imamo onda ,nije problem sto ovde pisemo ovo sto pisemo,
ja smatram da sam ostecen al boli me uvo za to
samo zelim da napravimo pravu pricu ili ako vam to bolje zvuci onda:
"Martininu dobru volju da sprovedemo u delo tako da svi budu zadovoljni"

Наравно, да сви буду задовољни, али и ти знаш и ја знам да никада неће сви бити задовољни без обзира шта год се урадило колико видим .

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #46 послато: март 18, 2013, 21:07:54 поподне »
А што се тиче победника у протеклој недељи не желим да коментаришем на ту тему више уопште, немам намеру да улазим у расправу овде са било ким нити да се некоме правдам, ја покушавам са свима вама да будем у ок односу. Одлука је донета од стране српског тима Империје Онлајн. Разумем такође да се некоме не свиђају те одлуке и да сматра да је требало другачије али у сваком случају одлука се неће мењати, то је сигурно, а с обзиром да је овде тренутно више критика него похвала за све ово што се ради велико је питање да ли ће бити конкурса и даље . Колико сам ја прочитао нико до сада није написао ниједну реч похвале на рачун конкурса све саме критике. С обзиром на све то можда је и најбоље да га укинемо, ако ништа друго бар неће бити свађе.  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже dragojeb

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 52
  • Углед: +3/-3
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #47 послато: март 18, 2013, 21:12:29 поподне »
necu dijamante ali necu ni da neko zbog klipa koji ima temu suprotinu onoj koja je zadata dobije dijamante bojnin klip je bolji od pomenutog klipa. to sto je neko uzeo temu koja mu vise odgovara i koja ce imati veci uticaj na glasace neznaci da treba da dobije dijamante a oni koji su postovali pravila ostanu uskraceni

Ван мреже LazaLazarevic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +0/-0
  • Rakija :)
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #48 послато: март 18, 2013, 21:13:27 поподне »
opet ja jbg :D ja se sa nikim nesvadjam a  mislim ni ostali samo nam nisu jasne neke stvari :)
LAKO JE UKINUTI AJDE DA NADJEMO RESENJE
...tvoj poraz je u tome sto nevidis u cemu je moja pobeda...

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #49 послато: март 18, 2013, 21:20:25 поподне »
necu dijamante ali necu ni da neko zbog klipa koji ima temu suprotinu onoj koja je zadata dobije dijamante bojnin klip je bolji od pomenutog klipa. to sto je neko uzeo temu koja mu vise odgovara i koja ce imati veci uticaj na glasace neznaci da treba da dobije dijamante a oni koji su postovali pravila ostanu uskraceni


Мислим да сам ти већ рекао, одлучено је о победницима и то је то. Нема сада мењања , играчи су имали прилику да одређују победнике, гласање се, уз сво поштовање поштеном делу гласача, показало као ништа друго до утркивања ко ће више варати... Нико овде нема намеру да седи 24 сата и јури ко региструје нови налог са исте IP адресе и да прати за кога гласа, то је просто немогуће. Ево ја те искрено молим да ако можеш затвориш ту тему око тога ко је проглашен за победника и ако имаш да предложиш нешто што ће по теби побољшати начин одређивања победника реци, предлози од стране не само тебе него и било кога другог на форуму ће бити узети у обзир.  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже dragojeb

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 52
  • Углед: +3/-3
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #50 послато: март 18, 2013, 21:28:39 поподне »
ok nek prodje sad ali u buduce sto se klipova tice
Treba zadati jasnu temu
Treba ograniciti vreme trajanja klipa
forumasi biraju 4 klipa  a moderatori od ta 4 mogu da izbace 1 klip i da izvrse zamenu jednog klipa u slucaju velikog borja glasova sa istih ip

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #51 послато: март 18, 2013, 22:41:27 поподне »
Neki kazu i da se ovde skupljamo samo zbog dijamanata,tacno a el imamo jos nesto ovde osim dija ?
I kao hvalimo se medaljama ,normalno da se hvalim jer smo krvavo dosli do njih sta tu ima lose?
lako je vama uzmete dije ,pisete sta hocete a nama sve zabranjujete ,mi smo stoka sta?
NADJIMO RESENJE ZA SVE I BUDIMO LJUDI

nema potrebe mene da proziwash :) indirektno..da jesam napisao to i to je istina...ajde reci da nije tako?
kad ima na owom forumu osim mandja jowketa i da ne zaborawim nekog (oni sa srpskog spama)
da ja sam zaradio dijamante preko reportaza,prijawio sam se na konkurs i martina me primila...igram sa dijamantima koje ja kupujem a ne od dijamanata od reportaza....medalje...nisam rekao tu nishta loshe..swaka chast...ali zar nije malo morbidno da ti dodjesh na forum posle 3-4 mjeseca i okachish oswoio sam medalju i chekash da ti neko kaze brawo???

samo sam rekao da je forum mrtaw...pogledaj malo ostale forume,owde jedino kada je neka nagrada u pitanju...i tada iako se eto martina muchi da dowuche chlanowe i da oziwi forum nastaje swadja i polemika...ee zar to nije gadno?? razmisli malo prijatelju....

Ван мреже SlavenkoxX

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 14
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #52 послато: март 18, 2013, 23:09:07 поподне »
Kao sto je laza lazarevic rekao, lako je ukinuti, ako ste to znali od pocetka sta se radi, zasto tada niste to uradili nego sada.

Ван мреже Mozambi

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 122
  • Углед: +7/-4
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #53 послато: март 18, 2013, 23:45:12 поподне »
Svaka cast Martini i ostalim administratorima sto su obezbedili konkurse..svakako da ko gubi ima pravo i da se ljuti,zato sledeci put treba da se bude jos bolji,sve pohvale jos jednom

Ван мреже LazaLazarevic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +0/-0
  • Rakija :)
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #54 послато: март 19, 2013, 01:09:40 пре подне »
d.rose ja nisam prozivao tebe nego tvoj tekst ,tekst mi se nesvidja a tebe brate i ne poznajem pa necu ni da te prozivam , to je tvoje misljenje a moje je ocigledno drugacije a ako tezimo ka nekom pravom forumu onda svako ima prava da iznese svoje misljenje. Kad smo vec iskreni onda da znas ja sam ja sam igrac Cuturica iz sveta 53 i oteran  sam pre tri meseca odavde tako sto sam gledao kako se namesta nagradna igra ali verujem u ovu pricu foruma pa sam se vratio. Ja se nisam hvalio medaljama ali mislim da ljudi na to imaju pravo ,kod nas u savezu se kaze BRAVO i kad igrac pokrene centralizaciju  a ne samo kad uradi nesto veliko.
Kupujes dijamante i dobijas od foruma a ja igram godinu dana bez njih i znam koliko je tesko igrati bez dija, nezaposlen san i zivim od tatine penzije pa nevolim kad vidim nepravdu  i borim se protiv toga na svoj nacin. Ako si citao sve moje tekstove  video si da ja zelim bolji forum nego sto jeste a ljudi nema na forumu jer su prosli jako lose sa igracima kao ti i ostali jer ih napusite kad god kazu svoje misljenje .
Ja sam drugaciji  i uvek cu reci svoje misljenje a vi se ljutite koliko hocete.
...tvoj poraz je u tome sto nevidis u cemu je moja pobeda...

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #55 послато: март 19, 2013, 01:22:58 пре подне »
opet lazo ti mene swatash pogreshno :) shto je narawno twoja stwar....
proziwanjem mojix tekstowa proziwash waljda mene :) shto se tiche dijamanata...dijamante kupujem od swojix para..nemoj misliti da ja nisam igrao bez njix i da ne znam kako je to...ne igram imperiju od juche...od foruma i od imperije ne dobijam dijamante :) jedino ako rachunash onaj 1 dijamant shto se dobija posle 23h......tu kraj priche...
shto se tiche medalja...ja sam samo rekao na shta je spao forum da owde ljudi ulaze da bi se samo falili kako su oswojili medalju i ako ima neka korist....kao shto su nagrade tipa owog sad shto su i one shto su pre bile....kada toga nema..forum je mrtwilo...opet kazem chast izuzecima koji swaki dan napishu neshto u srpski spam (u koji ja pishem jer ne widim shta bi mogao pisati jer ochigledno da je to ekipa sa nekog realma...)...na owaj forum nema nikakwe diskusije o nechemu,nema tema,nema nicheg interesantnog...zato kada martina krene da priwlachi nowe chlanowe i wecu aktiwnost,naprawi igru tipa nagrede...i tu onda nastane belaj i swadja...ja sam napisao samo da sam zgrozen zbog toga...shto je moje lichno prawo....
a ja ne widim ko koga napushawa? jesam li ja ikome rekao cuti rukfash ne progowaraj..ne stoji ti ta pricha druze...pre ce neko iz rewolta shto nije oswojio nagradu napustiti forum nego shto cu ga ja pocerati....eto nadam se da ti je sada jasnije :)

Ван мреже LazaLazarevic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +0/-0
  • Rakija :)
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #56 послато: март 19, 2013, 01:35:53 пре подне »
zavrsimo pricu ,jer ovo nevodi nicemu ,kontam iz nasih tekstova da nismo jedan drugog razumeli  :)
ali polako drago mi je da dikutujemo pa cemo jednom i naci neki zajednicki jezik :D
za razliku od tebe obicno reporteri ili admini  pobegnu i ostave pricu nedovrsenom,
sa tobom se moze doci do resenja jer si spreman za diskusiju  pa cemo u nekom narednom perijodu
resiti i nesuglasice,previse tema obradjujemo od jednom a tezimo ka istom cilju a to je bolji forum:)
...tvoj poraz je u tome sto nevidis u cemu je moja pobeda...

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #57 послато: март 19, 2013, 12:12:35 поподне »
dosta je vise o nagradama trudite se da sad bude bolje ni ja nisam prosla pa sta spremam novo
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #58 послато: март 19, 2013, 12:17:24 поподне »
to sam i ja rekao mojim pesnicima :D hahaha da ne gube nadu :)

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #59 послато: март 19, 2013, 12:28:16 поподне »
zadovoljna sm glasanjem samo je malo ne realno da jedna osoba odnese nagrade na oba mesta

I te kako je realno. Postoji mogućnost da jedan igrač osvoji nagrade na sva tri konkursa.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org