Аутор Тема: Prijava dva racuna na istoj IP adresi  (Прочитано 1430 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« послато: јул 19, 2013, 17:55:50 поподне »
Zanima me da li moze da se prijave dva racuna da budu na istom svetu preko iste IP adrese, naravno ne mislim da oba budu moja; konacno sam momka nagovorila da krene malo da igra, a do sada se jezio od igrice. :D Ako je moguce, kakva su pravila u vezi sa tim i kako se prijavljuje? :)

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #1 послато: јул 20, 2013, 23:17:13 поподне »
Немаш нигде могућност да пријавиш то што ти желиш, искрено не знам како би доказала да је то твој момак са тим налогом  ;D . Као што знаш забрањено је поседовање више корисничких налога у истом реалму ( свету ), па не знам како би надлежни реаговали у случају да неко пријави твој и тај налог за проверу, вероватно да би дошао у категорију мултиналога ...

Надам се да твој момак има свој рачунар па не видим разлог да не може да  региструје свој налог са свог рачунара, зашто мора баш са исте ИП адресе као и ти ... ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #2 послато: јул 21, 2013, 00:48:17 пре подне »
Zar si zaboravio da zivimo zajedno? :D Mislim da ce mu laknuti kada cuje ovo. :) Znam da je malo nemoguce dokazati, ali mislila sam tipa da mogu postojati pravila: 1) oba racuna moraju biti u istom savezu; 2) nema medjusobnog napadanja; 3) nema slanja zlata ili bilo koje druge vrste transakcija izmedju dva racuna, ili sta god vec drugo. :D Nekada davno kada sam igrala Ikariam postojala je takva mogucnost, moglo bi da se vidi da se i ovde tako nesto uvede, sa odredjenim pravilima, naravno. :)

Nemam ja svakako nameru da igram na dva racuna u eri koja je pre dva meseca pocela i to da jedan imam razvijen a da drugi u ovom trenutku krecem ispocetka, bilo bi suludo. :D

Svejedno, hvala ti na odgovoru! Evo ti jedan poljubac, svima odgovaras i pomazes, a niko te ne ljubi, e vala ja hocu! :D :-*

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #3 послато: јул 21, 2013, 00:53:04 пре подне »
moram ovo da iz komentarisem,izvinjavam se unapred  :D
sto bi ga neko ljubio,pa nismo mi ovde gey(da ne kazem pederi) dosta mu je i hvala  :D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #4 послато: јул 21, 2013, 00:58:13 пре подне »
Nisam znala da je "gej" poljubiti nekoga ili mu slati poljubce. :D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #5 послато: јул 21, 2013, 01:00:30 пре подне »
kad se radi o istom polu,tj muskom jeste,ili makar se to naslucuje,bolje da ostanemo na hvala  :D
protiv poljubaca izmedju zena nemam nista protiv  :D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #6 послато: јул 21, 2013, 01:03:50 пре подне »
Znaci, hoces mi reci da ni brata kojeg sto godina nisi video neces izljubiti zato sto je musko? :D (Jebo te, pocela sam da filozofiram, a i sa jedne teme smo otisli u potpuno nepovezanu - tako ti je kada imas filozofe u savezu, postanes i ti ista) :D

Evo i tebe da  :-* i da ostanemo na tome, a ne da nas kaznjavaju zbog pisanja baljezgarija na pogresnom mestu. :D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #7 послато: јул 21, 2013, 01:09:19 пре подне »
 :D hahahah,uzela si primer koji nije vezan za ovu temu,rodbina ne spada u te kojima se salju poljubci i naslucuje gey populacija  :D
ma opusteno,ovde svaka tema ima svoju pricu ali uvek se zavrsi necim desetim  :D
a filozofa nikad dosta,to je valjda prenosiva bolest  :D vidis kako i ja ponekad previse pametujem  :D
i hvala,poljubac se ovde retko vidja, evo i tebi  :-* zbog toga nas nece sigurno kazniti  :D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #8 послато: јул 21, 2013, 01:15:03 пре подне »
Svi smo mi u neku ruku filozofi, ni fakultet nam ne treba. :D Bolje, ipak, da se ne pravim pametna, za svoje dobro, a ne da neko kaze: "Pogledaj ovu, opet pametuje i proser*** se" :D

Eto, vreme je da unesemo nesto novo na forum. :D Hajde da organizujemo dan kada svaki komentar mora da se zavrsi sa poljubcem i nekom ljubavnom izjavom, jao, ja mislim da bih crkla od smeha gledajuci neke ljude kako pokusavaju; mogla bih prvo ovo da primenim kod mene u savezu, imam gomilu devojaka ali i dosta zatvorenih i skrtih na recima muskaraca. :D

Imamo srece da su i Martina i Normal kul, pa nas nece kazniti zbog toga, nadam se. :D

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #9 послато: јул 21, 2013, 01:18:24 пре подне »
Ма само се вас двоје љубите, мени не смета  ;D

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #10 послато: јул 21, 2013, 01:19:42 пре подне »
veoma zanimljiva ideja,samo sto ovde tek svako 20 je zensko  :D
a gde ti to igras,mislim taj savez pun zenskih igracica ?  :D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #11 послато: јул 21, 2013, 01:23:15 пре подне »
Normale, nauci nesto od Mladje, vidis kako to ide, ja njega poljubim i on mi uzvrati poljubac, a tebe sam poljubila i ostala da visim u tom polozaju k'o budala ocekujuci poljubac nazad, ali ono, cvrc, decko me zajeb'o... :D Osecam se tako :-[

Vidi ti ovoga zenskarosa, pa sta bi ti da dodjes k'o sultan u harem? :O E nece moci! :D

U mom savezu je malo drugcije, svaka peta osoba je zenskog pola, to ti je kada nagovoris drugarice da igraju sa tobom. :D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #12 послато: јул 21, 2013, 01:29:52 пре подне »
jeste Normale uci  :D ma on je covek na polozaju,nesme iskazivati emocije  :D :D :D
a sto da ne,kazes muskarci skrti na recima  :D ja bih makar u tom delu malo ukrasio savez  :D
ima i drugarice hmhmhmh  :D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #13 послато: јул 21, 2013, 01:36:24 пре подне »
Haha, volela bih da njega gledam kako iskazuje emocije, vidis da je k'o od armiranog betona napravljen. :D (ima da dobijem po piksli za ovo, necu vise da ga zezam, jednom sam naucila da to ne valja raditi, ne pravim dva puta istu gresku, izvinjavam se, dragi! :-*)

Ma imam i ja budala vecih od mene, ali zaista moram da probam da to organizujem, ali sa 40 ljudi, da, dobro vidis brojku, bice malo nezgodno to ostvariti. :D Eto ako si na najpropalijem srpsko-hrvatskom serveru, ti se javi, naci cu mesta i za tebe. :D

Samo ti razmisljaj o brojnim mogucnostima, ne ljutim se ja, i da, brze malo kucaj. :D Ja moram da nabadam tastaturu, ali sam sama za to kriva. Da me vidis, k'o one matore daktilografkinje iz komedija sam, slovo po slovo kucam, tri minuta po redu mi treba :D Ti valjda ne moras tako da kucas, osim ako nisi gitarista ili ne volis dzambo dzet nokte. :D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Prijava dva racuna na istoj IP adresi
« Одговор #14 послато: јул 21, 2013, 01:42:25 пре подне »
sad iskreno,bez ljutnje,za mene su svi srbcro svetovi propali,tako da imam 5 opcija  :D ali nadjem te  ;)
ali ako nemas makar 15 zenskih u savezu,razocaracu se  :P ;D