Аутор Тема: OPOMENA!  (Прочитано 1102 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
OPOMENA!
« послато: март 22, 2016, 17:20:06 поподне »
Draga IO  posto ste dali obavjestenje da nece biti tamna i lubanja a vojske ima na milijone kod svih igraca dali se mozda zapitate zasto to radite ..Meni potpuno jasno ali sta nije kapitalizam taj koji unistava covjeka i njegove potrebe da bude ono sta danas nije ili treba ici za tolikom zaradom da vam novci,dinari,kune ili bilo koje druge valute ispadaju iz dzepa....Danas ne da sam ogorcen na vase ponasanje nego jednostavno da neko moze biti tolikoi pokvaren,ogorcen ili nesto trece da ide po jos vecu zaradu da njemu bude bolje...Dobro danas svi gledamo da nekom bude dobro ali prvenstveno sebi ali sta nije ukradeno i prokleto jedno te isto...Dosta bilo filozofiranja idemo na temu koju pokusavam vama draga IO  objasniti.....Dosta je bilo da u toku igre mjenjate pravila,,dosta je bilo da od igraca radite idiote,,dosta je bilo da svakim danom pokazujete ono sta jeste ali u doslovnom smislu...Prvo ova igra nikada nebi bila toliko popularna da nije bilo nas igraca koji smo vama dali kruh i radna mjesta..Ne pitate se jednom dali je dosta da radite od tih istih igraca koji su vama dali uvjete za rad doslovne idiote i da jednom pokazete tim istim igracima neku lijepu gestu u bilo kojem smislu nego od njih i dalje stvarate budale ,kretene a istovremeno ti igraci vama daju kruh..A sada draga Martina i tebe molim da ovo das svojim nadredenima jel mi se stvarno neda pisati na 100 strana vise jel ni sam neznam kuda spadama..Lijep pozdrav svima .... :)

Ван мреже Drakula79

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: OPOMENA!
« Одговор #1 послато: март 22, 2016, 18:21:27 поподне »
➡slazem se sa drugom potpuno, kako ste nastavili pogubicete i ovo malo igraca dajte igri duh a ne novac a sa duhom doce i novac ili ne umijete ili necete da radite kao profi ljudi

Ван мреже Drakula79

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: OPOMENA!
« Одговор #2 послато: март 22, 2016, 18:24:05 поподне »
E da jos ocete da se kupuju dije a digli ste cijene za 10posto pa zar vi ocete novca jos onda spustite cijene i imacete vise novca i pristupite da se preko sms-a moze kupovati shodno sa novcem na racunu bolje svaki dan po euro od 100 ljudi nego od dvoje 2x 20 to je moja politika poslovanja

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: OPOMENA!
« Одговор #3 послато: март 23, 2016, 05:24:25 пре подне »
Draga IO  posto ste dali obavjestenje da nece biti tamna i lubanja a vojske ima na milijone kod svih igraca dali se mozda zapitate zasto to radite ..Meni potpuno jasno ali sta nije kapitalizam taj koji unistava covjeka i njegove potrebe da bude ono sta danas nije ili treba ici za tolikom zaradom da vam novci,dinari,kune ili bilo koje druge valute ispadaju iz dzepa....Danas ne da sam ogorcen na vase ponasanje nego jednostavno da neko moze biti tolikoi pokvaren,ogorcen ili nesto trece da ide po jos vecu zaradu da njemu bude bolje...Dobro danas svi gledamo da nekom bude dobro ali prvenstveno sebi ali sta nije ukradeno i prokleto jedno te isto...Dosta bilo filozofiranja idemo na temu koju pokusavam vama draga IO  objasniti.....Dosta je bilo da u toku igre mjenjate pravila,,dosta je bilo da od igraca radite idiote,,dosta je bilo da svakim danom pokazujete ono sta jeste ali u doslovnom smislu...Prvo ova igra nikada nebi bila toliko popularna da nije bilo nas igraca koji smo vama dali kruh i radna mjesta..Ne pitate se jednom dali je dosta da radite od tih istih igraca koji su vama dali uvjete za rad doslovne idiote i da jednom pokazete tim istim igracima neku lijepu gestu u bilo kojem smislu nego od njih i dalje stvarate budale ,kretene a istovremeno ti igraci vama daju kruh..A sada draga Martina i tebe molim da ovo das svojim nadredenima jel mi se stvarno neda pisati na 100 strana vise jel ni sam neznam kuda spadama..Lijep pozdrav svima .... :)
Не знамо још увек разлог укидања мрачне и лобање,очекујемо одговор и обавештење ускоро.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: OPOMENA!
« Одговор #4 послато: март 23, 2016, 10:34:16 пре подне »
Želimo vas obavijestiti da zbog tehničkih poteškoća sljedeće opcije privremeno neće biti dostupne:

 • Svi globalni događaji (tamna utvrda i lubanja izobilja);
 • Carska radnja (v. 6);
 • Predmeti koji se mogu osvojiti kao poklon iz hrama i kao plijen iz bitaka (v. 6).

Ispričavamo se zbog mogućih neugodnosti. Obavijestit ćemo vas kada će opcije biti ponovno dostupne.




Обавештавамо вас, да услед техничких проблема следеће могућности ће бити  искључене до следећег обавештења:


 • Сва глобална дешавања (Мрачна тврђава и Лобања изобиља)

 • Царска радња (в.6)

 • Поклон предмети (Предмети који се могу освојити у храму или у биткама)

Извињавамо се услед могућих неугодности изазаваних овим. Када будемо имали више детаља обавестићемо вас када ће ове опције поново бити доступне.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org