Анкета

Свиђа ли вам се нови дизајн?

Прилично лепе и практичне
6 (26.1%)
Лепе али тотално не практичне и непрегледне
5 (21.7%)
Немам коментар
3 (13%)
Ружне али практичне
1 (4.3%)
Ружне и не практичне
8 (34.8%)

Укупно гласова: 22

Аутор Тема: Нови дизајн  (Прочитано 1117 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Нови дизајн
« послато: октобар 03, 2012, 01:15:48 пре подне »
За или против новог дизајна, разлози за и разлози против :)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже serbiankiller

  • Редов
  • *
  • Поруке: 44
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Нови дизајн
« Одговор #1 послато: октобар 03, 2012, 17:07:14 поподне »
Slike vojske jesu lepe ali samo u velikom formatu a ovako su skroz ne prakticne jedva se raspoznaje koja je koja jedinica.

le$a

  • Гост
Одг: Нови дизајн
« Одговор #2 послато: октобар 04, 2012, 19:14:56 поподне »
U pocetku sam se protivio celom novom dizajnu slika ali sada sam promenio misljenje. Slike kada se uvelicaju su veoma lepe  :), mada ne bih bilo lose da dizajneri porade malo vise na njihovom izgledu kada nisu uvelicane. A mozda neko od vas nije zapazio gresku u vezi izgleda spijuna. Jasnu u napadu spijuna je oznaceno da nemaju u opste napad, onda ne razumem zasto su ih naslikali sa oruzjem.  ???

Ван мреже wi3ard

  • Редов
  • *
  • Поруке: 14
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Нови дизајн
« Одговор #3 послато: октобар 05, 2012, 01:33:41 пре подне »
danas nesto razmisljam u pogledu dizajna a podstaklo me ovo takmicenje nebi bilo lose ako je to uopste moguce kad bi dizajneri nacrtali recimo za svaku naciju posebnu vojksu za srbiju srpskle vitezove za hrvatsku nijihove za bugare njihove itd dalje ako me razumete pa na pocetku igre izaberes lepo svoju boju tj naciju i picis
wi3ard

le$a

  • Гост
Одг: Нови дизајн
« Одговор #4 послато: октобар 05, 2012, 02:11:58 пре подне »
To je odlicna ideja. Mada za takvu ideju bih verovatno trebalo puno vremena. Morali bih da saznaju kako je izgledala vojska svake nacije u srednje-vekovnom dobu, pa dok se odluce da je nacrtaju ono ce prodje mnogo vremena, na kraju ce verovatno i odustati od takve ideje.   :-\  Ja potpuno podrzavam tvoj predlog. Mislim da bih tada Svetsko prvenstvo i sama igra bilo mnogo realisticnije.  ;D

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Нови дизајн
« Одговор #5 послато: октобар 05, 2012, 18:06:10 поподне »
danas nesto razmisljam u pogledu dizajna a podstaklo me ovo takmicenje nebi bilo lose ako je to uopste moguce kad bi dizajneri nacrtali recimo za svaku naciju posebnu vojksu za srbiju srpskle vitezove za hrvatsku nijihove za bugare njihove itd dalje ako me razumete pa na pocetku igre izaberes lepo svoju boju tj naciju i picis

Идеја је одлична али тешко изводљива, као што је већ леша рекао, програмерима и дизајнерима би то одузело много времена да тако нешто спроведу у дело... Предложићемо то надлежнима па ћемо видети, можда се уведе за рецимо следеће Светско првенство.  8)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

delija1995

  • Гост
Одг: Нови дизајн
« Одговор #6 послато: новембар 13, 2012, 16:09:33 поподне »
ovaj novi dizajn nije nikakav igrica postaje previse sarena,uskoro ce izgledati kao neka svemirska igra a ne srdnjovekovna strategija
« Последња измена: новембар 13, 2012, 16:10:09 поподне delija1995 »

Ван мреже fish.

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 59
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Нови дизајн
« Одговор #7 послато: април 23, 2013, 20:17:40 поподне »
Imam jednu zamerku sto se tice same prakticnosti dizajna. U komandnom centru kad imate vise igraca koje ste spijunirali ne postoji opcija za masovno povlacenje u samom meniju gde je ime igraca vec morate da udjete u detalje o spijuniranim provincijama pa tek onda da povucete sve spijune sto je malo ne prakticno, dizajneri su mogli da stave dugme za masovno povlacenje spijuna pored dugmeta za ubacivanje spijuna u glavnu provinciju na samoj listi spijuniranih igraca, to bi ustedelo vise vremena igracima i dobili bi na samoj preglednosti spijunaze. Uzmimo u obzir da imamo 5 spijuniranih igraca sa po 10 provincija da bi povukli sve spijune morate otvoriti pod menu svih 5 spijuna i onda odabrati masovno povlacenje umesto da postoji dugme na samoj listi tako ne bi morali da otvarate pod menu za svakog igraca. Malo je konfuzno ovako.
by fish.