Аутор Тема: Српски спам!  (Прочитано 145172 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже CarDušanSilni

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 62
  • Углед: +11/-1
  • - Свет 84 -FIGHTER-
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4755 послато: фебруар 11, 2014, 11:19:11 пре подне »
Stvarno dobar konkurs , moram da pohvalim ljude  u sekciju stihova i slika . Dosta dobrih radova ... kad bi se moglo lajkovati ili ostaviti komentar  kao na fejsu ispod svakog rada ... bilo bi super.

Stvarno ima dobrih radova ;) .. samo tako nastavite .

morao sam pohvaliti ljude... afro

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4756 послато: фебруар 11, 2014, 11:20:43 пре подне »
Stvarno dobar konkurs , moram da pohvalim ljude  u sekciju stihova i slika . Dosta dobrih radova ... kad bi se moglo lajkovati ili ostaviti komentar  kao na fejsu ispod svakog rada ... bilo bi super.

Stvarno ima dobrih radova ;) .. samo tako nastavite .

morao sam pohvaliti ljude... afro

Постоји тема "Генерална дискусија" у оквиру дела који се односи на конкурс , и можеш изнети своје похвале тамо  ;)


Честитке свима који су освојили награде.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже CarDušanSilni

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 62
  • Углед: +11/-1
  • - Свет 84 -FIGHTER-
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4757 послато: фебруар 11, 2014, 11:24:02 пре подне »
Постоји тема "Генерална дискусија" у оквиру дела који се односи на конкурс , и можеш изнети своје похвале тамо  ;)


Честитке свима који су освојили награде.
ok super ;)
jesi li mislio ovde ?
http://prntscr.com/2rgw2g

samo pod kojom temom ???

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4758 послато: фебруар 11, 2014, 11:25:48 пре подне »
Ali slike su pobedile :D
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4759 послато: фебруар 11, 2014, 11:26:21 пре подне »
ok super ;)
jesi li mislio ovde ?
http://prntscr.com/2rgw2g

samo pod kojom temom ???

Па отвори тему ...неће ти бити први пут да отвориш тему ваљда  :D

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже CarDušanSilni

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 62
  • Углед: +11/-1
  • - Свет 84 -FIGHTER-
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4760 послато: фебруар 11, 2014, 11:29:49 пре подне »
hoću ... xaxax nije nego da ne uradim to bez odobrenja ;)

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4761 послато: фебруар 11, 2014, 22:22:10 поподне »
JEDI BURANIJU BRATEUUUUUUUU

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4762 послато: фебруар 17, 2014, 02:14:17 пре подне »
Ватају ме у контри  *cry*
http://prntscr.com/2t6jee  ;D ;D ;D
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4763 послато: фебруар 17, 2014, 02:27:22 пре подне »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4764 послато: фебруар 17, 2014, 02:28:49 пре подне »
Ћути замало да нестигнем да помакнем војску
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже CarDušanSilni

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 62
  • Углед: +11/-1
  • - Свет 84 -FIGHTER-
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4765 послато: фебруар 18, 2014, 08:11:20 пре подне »
Pijem kaficu i čitam poruke ... Jako sam se uznemirio dok sam čitao jednu poruku , čovek igra na 42 naloga . Potrešen sam pročitanim , pitam se u sebi a preslišavam na glas, kakav sam to ja igrač,kakvi smo mi to igrači što igramo na jednom nalogu ??? Kako uopšte stižemo da igramo na jednom nalogu ,kakva je to disciplina i volja igrati na 42 naloga ? Dođe mi da ugasim svoj nalog ,jer po tome što sam pročitao , ja sam nikakav igrač . Sa jednim nalogom ne mogu naći vremena za igru ( obaveze ) dok vredni drug član igra na 42 naloga. Ej 42 naloga, pa ne mogu verovati,pa neka su i svi nalozi u drugim svetovima ,pa čoveče mnooooogo je . Koliko njemu traje dan,koliko noć ?
Kada bi neko mogao postaviti tutorijal Kako igrati na 42 naloga.Kako organizovati sebe . Kako nazvai ,koje reči upotrebiti da se opiše drug član ?
Ohladila mi se kafica, a ja još uvek tražim odgovore.  :-\ :-\ :-\
Hoću i ja da budem PROFI , a ne znam kako . Ej 42 prema 1 !!! Pa ja sam razočaran  ;) ;) ;) ;)

Ajd uzdravlje ... idem da se čudim  afro afro afro

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4766 послато: фебруар 18, 2014, 11:01:07 пре подне »
Pijem kaficu i čitam poruke ... Jako sam se uznemirio dok sam čitao jednu poruku , čovek igra na 42 naloga . Potrešen sam pročitanim , pitam se u sebi a preslišavam na glas, kakav sam to ja igrač,kakvi smo mi to igrači što igramo na jednom nalogu ??? Kako uopšte stižemo da igramo na jednom nalogu ,kakva je to disciplina i volja igrati na 42 naloga ? Dođe mi da ugasim svoj nalog ,jer po tome što sam pročitao , ja sam nikakav igrač . Sa jednim nalogom ne mogu naći vremena za igru ( obaveze ) dok vredni drug član igra na 42 naloga. Ej 42 naloga, pa ne mogu verovati,pa neka su i svi nalozi u drugim svetovima ,pa čoveče mnooooogo je . Koliko njemu traje dan,koliko noć ?
Kada bi neko mogao postaviti tutorijal Kako igrati na 42 naloga.Kako organizovati sebe . Kako nazvai ,koje reči upotrebiti da se opiše drug član ?
Ohladila mi se kafica, a ja još uvek tražim odgovore.  :-\ :-\ :-\
Hoću i ja da budem PROFI , a ne znam kako . Ej 42 prema 1 !!! Pa ja sam razočaran  ;) ;) ;) ;)

Ajd uzdravlje ... idem da se čudim  afro afro afro
ха,ха... ;D ;D ;D ;D

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4767 послато: фебруар 18, 2014, 12:10:37 поподне »
Ja sam nekada u pocetku igrao 3 poceo sam nocu kada zas[im da jurim zenu sa koplima,u snu se budim i vizem sinu pomeri mi vojskuiz kolonije,na poslu sam  u prodavnici sto radim terao musterije napolju  kada sam napadao dvorac,,,kada sam shvatio da sam odlepio i navukao na bromazepame ,,,igram samo po jedan svet   :o :o :o :o

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4768 послато: фебруар 18, 2014, 15:11:01 поподне »
Pijem kaficu i čitam poruke ... Jako sam se uznemirio dok sam čitao jednu poruku , čovek igra na 42 naloga . Potrešen sam pročitanim , pitam se u sebi a preslišavam na glas, kakav sam to ja igrač,kakvi smo mi to igrači što igramo na jednom nalogu ??? Kako uopšte stižemo da igramo na jednom nalogu ,kakva je to disciplina i volja igrati na 42 naloga ? Dođe mi da ugasim svoj nalog ,jer po tome što sam pročitao , ja sam nikakav igrač . Sa jednim nalogom ne mogu naći vremena za igru ( obaveze ) dok vredni drug član igra na 42 naloga. Ej 42 naloga, pa ne mogu verovati,pa neka su i svi nalozi u drugim svetovima ,pa čoveče mnooooogo je . Koliko njemu traje dan,koliko noć ?
Kada bi neko mogao postaviti tutorijal Kako igrati na 42 naloga.Kako organizovati sebe . Kako nazvai ,koje reči upotrebiti da se opiše drug član ?
Ohladila mi se kafica, a ja još uvek tražim odgovore.  :-\ :-\ :-\
Hoću i ja da budem PROFI , a ne znam kako . Ej 42 prema 1 !!! Pa ja sam razočaran  ;) ;) ;) ;)

Ajd uzdravlje ... idem da se čudim  afro afro afro
;D ;D Ja znam jednog igraca koji je uvek u top 10 po bodovima a ne koristi dijamante. Igra gomilu naloga i tako namesta rese i razvija se. To se lako primeti jer on prvih 20-30 dana ne raste nesto mnogo sa bodovima kao dijamantosi dok ne razvije sve farme na kojima namesta rese, a onda kao lud ide sa bodovima.
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже CarDušanSilni

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 62
  • Углед: +11/-1
  • - Свет 84 -FIGHTER-
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #4769 послато: фебруар 18, 2014, 15:53:19 поподне »
;D ;D Ja znam jednog igraca koji je uvek u top 10 po bodovima a ne koristi dijamante. Igra gomilu naloga i tako namesta rese i razvija se. To se lako primeti jer on prvih 20-30 dana ne raste nesto mnogo sa bodovima kao dijamantosi dok ne razvije sve farme na kojima namesta rese, a onda kao lud ide sa bodovima.

Jedini doping u igri koji koristim a legalan je : KONKURS , veoma dobra fora za nas obične igrače , koji igraju i koji mogu biti nagrađeni za svoje talente, spojeno korisno i lepo. Kao torta  :P red zabave,red talenta i na kraju šlag sa jagodom ( dijamantima ) ;D ;D ;D
kad sam pomenuo već tortu ... ostala mi jedna princes krofna na tanjiriću ( stidljivko )  :D  pa da se zasladim  ::) ::) ::)