Аутор Тема: Alarmi  (Прочитано 1258 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Drakula79

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Alarmi
« послато: август 24, 2014, 01:27:16 пре подне »
Vec sam postavio pitanje Martini i sada opet otvaram ovu stranicu, da mi neko kaze jel mogu da se provjere ko ima alarm ili ne?
Jer ova igrica vise nema smisla za igru oces da ratujes nemozes  svi imaju alarme nije vise fora, licno ne volim alarme, a posto koliko vidim cak i moderatori mogu da igraju kud onda i sta?
Prosto pitanje dolke cete ignorisat poruke igraca kada se zale za varanje?
Hvala lijepa!!!

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Alarmi
« Одговор #1 послато: август 24, 2014, 02:07:13 пре подне »
Vec sam postavio pitanje Martini i sada opet otvaram ovu stranicu, da mi neko kaze jel mogu da se provjere ko ima alarm ili ne?
Jer ova igrica vise nema smisla za igru oces da ratujes nemozes  svi imaju alarme nije vise fora, licno ne volim alarme, a posto koliko vidim cak i moderatori mogu da igraju kud onda i sta?
Prosto pitanje dolke cete ignorisat poruke igraca kada se zale za varanje?
Hvala lijepa!!!
Ако сте већ поставили питање Мартини везано за аларме, предпостављам да сте добили или ћете добити адекватан одговор.Ја лично о томе ништа не знам и не могу то да коментаришем(нити имамо ми модератори форума било кавих могућности да било шта проверавамо у игри). У случају да имате било каквих сазнања или сумњи да било ко користи било какве недозвољене радње морате испоштовати процедуру око пријаве истих.Са свог е-маила  са ког сте потврдили налог пошаљите поруку на е-маил  support_rs@imperialsupport.org  , детаљно објасните проблем , наведите корисничко име и свет у коме играте.

Ван мреже Drakula79

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Alarmi
« Одговор #2 послато: август 24, 2014, 16:26:24 поподне »
vazi dogovoreno,koliko znam malo ima tih koji ih ne koriste :D

Ван мреже Drakula79

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Alarmi
« Одговор #3 послато: август 24, 2014, 16:31:06 поподне »
da se razumijmo ja vas razumijem, igram vec peta godina IO igram sada aktivno cs1 i taktikal 129 igrao sam vise naloga ali licno nova verzija nije za mene jeste lijepo sve ali stara verzija mi je nekako ljepsa tj navikao sam na nju a v6 sam pokusao da igram i nije mi se nesto dopala.Ko znam mozda zaigram kada se srede bagovi koje jos uvijek ima u stare verzije.

Ван мреже miladinko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Alarmi
« Одговор #4 послато: август 20, 2015, 05:15:57 пре подне »
srbija crocija 4 covek koristi alarm sistem kome da se obratim da  prijavim problem

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Alarmi
« Одговор #5 послато: август 20, 2015, 06:16:10 пре подне »
За пријаву користите искључиво support_rs@imperialsupport.org .
За пријаву на горе наведени е-мејл користите е-мејл с којим сте регистровали кориснички налог на ИО.
Анонимне пријаве ће бити игнорисане.
Напишите ваше корисничко име и свет у коме играте.
Добићете одговор од администрације. ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6