Аутор Тема: Problem sa nalogum!  (Прочитано 443 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже marajna

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Problem sa nalogum!
« послато: октобар 01, 2013, 09:52:01 пре подне »
Igram u svetu HR/RS 4(R124) [x2] moj nalog marajna od skoro vodja saveza Jorgovan, od kada sam postala vodja saveza, pre toga sam bila prvi ministar, ne mogu da otvorim i uradim pojedine stvari na nalogu. Nekada se desi da samo ikonice sa strane mogu da otvaram, da ne mogu poruke da otvorim, ne mogu kada udjem u savez da pogledam operacije drugih saveznika, ne mogu ni da brisem samo poslednju ili bilo koju jednu poruku, vec ceo razgovor! Moj cuvar moze sve to da radi na mom nalogu. Dali mozete da mi pomognete, jer mi ovako igra nije zabavna. Hvala unapred!!!

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Problem sa nalogum!
« Одговор #1 послато: октобар 01, 2013, 09:57:31 пре подне »
Igram u svetu HR/RS 4(R124) [x2] moj nalog marajna od skoro vodja saveza Jorgovan, od kada sam postala vodja saveza, pre toga sam bila prvi ministar, ne mogu da otvorim i uradim pojedine stvari na nalogu. Nekada se desi da samo ikonice sa strane mogu da otvaram, da ne mogu poruke da otvorim, ne mogu kada udjem u savez da pogledam operacije drugih saveznika, ne mogu ni da brisem samo poslednju ili bilo koju jednu poruku, vec ceo razgovor! Moj cuvar moze sve to da radi na mom nalogu. Dali mozete da mi pomognete, jer mi ovako igra nije zabavna. Hvala unapred!!!

Proveriću Vaš nalog, molim da se ne prijavljujete dok ne obavim proveru. Obavestiću Vas kad možete ući. U redu?


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже marajna

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Problem sa nalogum!
« Одговор #2 послато: октобар 01, 2013, 10:01:54 пре подне »
Nisam na nalogu, hvala vam!

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Problem sa nalogum!
« Одговор #3 послато: октобар 01, 2013, 10:03:40 пре подне »
Nisam na nalogu, hvala vam!

Sada možete ući. Proverila sam nalog objasniću Vam u privatnoj poruci šta je potrebno uraditi.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org