Аутор Тема: Prvaci sveta  (Прочитано 916 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Baltazzor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
  • LEGION_IX
    • Погледај профил
Prvaci sveta
« послато: децембар 14, 2012, 14:55:06 поподне »
Internacionalni savez Legion IX osvaja svet 80 za 3dana. U savezu su 40% Srbi. Ja sam Komandir Legion IX i predvodnik u svim ratovima. Pridruzite se svetu 80 i budite deo najace ekipe koja je sklonila Bugarski savez The_warlords_bg sa 1mesta. Postoje dosta Srpskih saveza tako da ce te se lako snaci i pronaci prijatelje i saveznike. Svi Srpski savezi su pod mojom licnom zastitom i zastitom mog saveza Legion IX, cak neki postanu i nasi clanovi ako se dobro pokazu. Pridruzite se i budite Prvaci Sveta. Nevolim Srpsko-Hrvatske svetove jer se svi samo svadjaju. Igrao sam pod drugim imenom i nesvidja mi se nikako,uglavnom se sve svodi na Osvetnici, AmonRaa,Tigrovi,The End i mnogim drugim savezima koji su medju najacima...Budite drugaciji i igrajte sa stranim IQ igracima koji su jako dobri,pa cak i bolji od nasih Saveza koje sam nabrojao. Ima dosta i predstavnika koji su se takmicili na svetskom prvenstvu,ali verovatno zbog vremena na turniru nisu uspeli da se dokazu i u Svetu 80...Sledeca Era ce biti mnogo bolja jer dolaze dosta novih igraca,pa cak i Administratora koji zele da nas sklone sa Trona...Hvala Sto ste procitali unapred i registrovali u nasem svetu :) ps. slobodno trazite pomoc ako vam je potrebna :)

Ван мреже Baltazzor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
  • LEGION_IX
    • Погледај профил
Одг: Prvaci sveta
« Одговор #1 послато: децембар 19, 2012, 16:10:59 поподне »
Svet je zavrsen, kao sto sam vec rekao pobednik je savez LEGION_IX sa osvojenih 96,87% 

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Prvaci sveta
« Одговор #2 послато: децембар 19, 2012, 16:57:25 поподне »
Bravo!
Čestitam momci.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Prvaci sveta
« Одговор #3 послато: децембар 19, 2012, 16:59:17 поподне »
Свака част! afro
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Prvaci sveta
« Одговор #4 послато: децембар 19, 2012, 21:16:07 поподне »
cestitke,svaka cast... :)