Аутор Тема: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina  (Прочитано 1116 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Cole5

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« послато: април 02, 2014, 23:37:31 поподне »
imam problem sledece vrste
svva cetiri potomka carske porodice imaju nula godina i nestare.
igram pod nadimkom Cole5 u svetu v6 Mega blitz
nadam se da cete to brzo resiti

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« Одговор #1 послато: април 02, 2014, 23:39:46 поподне »
imam problem sledece vrste
svva cetiri potomka carske porodice imaju nula godina i nestare.
igram pod nadimkom Cole5 u svetu v6 Mega blitz
nadam se da cete to brzo resiti
Баг је пријављен ради се на његовом одклањању.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже marinicacica

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« Одговор #2 послато: април 03, 2014, 18:24:30 поподне »
Takodje svi u ovom mega bliz svetu iamju problem iste vrste.deca 0 god i tako danima.

Ван мреже Cole5

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« Одговор #3 послато: април 04, 2014, 04:42:09 пре подне »
žarko me interesuje kada će to biti otklonjeno.
Vama izgleda mi da je bitno da napravite sto više izmena kako bi nas naterali da trošimo više novca, pa kad već to čimite ugledajte se na igru My Lands gde nema bagova, znam to jer sam je igrao.

stvarno bi trebali da se stidite jer vam trebaju dani i dani da bi otklonili jedan bag na igri.
dok vi to ucinite moj car ce umreti a naslednik ima 0 godina i nece ga moci naslediti jer nije odrastao...
ja na ovoj igri trošim izvestan novac, pa kad nesto placam hocu da zato imam i adekvatnu uslugu.
« Последња измена: април 04, 2014, 04:44:35 пре подне Cole5 »

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« Одговор #4 послато: април 04, 2014, 10:21:46 пре подне »
Данас ће бити решен проблем.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Cole5

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« Одговор #5 послато: април 06, 2014, 04:11:34 пре подне »
divno...
vi se ponasate kao hirovita deca, cinite i readite ono sto se vama svidi..., ali ako treba nesto da poslusate i otklonite e onda to cinite ali brzinom puza...
za otklanjanje baga u prvom naslednom redu u carskoj porodici trebalo vam je nekoliko dana, ali vam tada nije palo napamet da pogledate dali takav bag postoji i u drugom ili trecem naslednom redu i da i to otklonite...
naslednici drugog naslednog reda ( citaj unuci ) imaju nula godina... po vama oni ce ziveti beskonacno, salim se zivece do kraja ere...

pitam se koliko ce vam vremena trebati da otklonite ovaj bag :( :( :( :( :( :( :( :( :(
___________________________________________________________________

daj prestanite vec jednom se ponasati kao glupi  agatoni, jer ovo nije bajka a ni mi nismo nepismena deca kojoj vi treba da citate ( prodajete bajkovito ulepsanu ) pricu
« Последња измена: април 06, 2014, 04:17:23 пре подне Cole5 »

Ван мреже doncuzone

  • Редов
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« Одговор #6 послато: април 06, 2014, 10:49:24 пре подне »
svaka ti cast druze sve si im rekao kako jeste.i u verziji v6 hrsr ima mali milon problema gde isti ti koji to treba da resavaju prave igricu kako hoce i popravljaju navodne bagove u korist odredjenih igraca.pred sam kraj ere navodno su menjali kako se boduje napad na tvr a pritom to je uradjeno 17.03 a pocelo da se koristi od 01.04 i to ne od tada nego od juce ujutru.jer dan pre kroz tvr 7 se prolazilo kao kroz sir sa 500 ovnova i neznatan broj maceva a sad se kroz tvr 7 ne prolazi sa 500 ovnova i 300 katapulta i plus maceva 10 15 k.u ciju korist je to ne znam ali se zna ko ce da bude prvi.i u tom tvom svetu se zna ko ce da bude prvi takodje.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« Одговор #7 послато: април 06, 2014, 12:17:48 поподне »
Cole5 и doncuzone коме се обраћате конкретно? Ја сам српски администратор и из Србије сам између осталог, нисам бугарка. Што се тиче ових багова пријављени су и програмери раде на отклањању истих по приоритетима. Не видим разлог да овде демонстрирате своје незадовољство и потенцирате теорије завере којих нема.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже doncuzone

  • Редов
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« Одговор #8 послато: април 06, 2014, 12:28:14 поподне »
hoces li mi onda vratiti bodove u ratu ti ili ti programeri?posto kazes da su teorije zavere ja sam zbog ta tri napada izgubio rat npr pritom ja nisam znao za te bagove a likovi sa kojima sam ratovao i jos ratujem znaju za njih jer se njima desilo u prethodnom ratu isti "bag" ja imenom nisam rekao ni za tebe ni za ijednog od vas jer ne pricam siframa pricam imenima martina kao sto se tada licno tebi obracam.sta ce biti sa ratom i sa mojih 60 k vojske koja mi je otisla niz vodu?zbog mene ili ....?jesam li ja pravio program za igricu?jesam li ja napravio simulator koji laze?j tebe pitam a ti mi odgovori martina da ja tebi prodam auto za koji znam da je ukraden i ne kazem ti to sta bi ti uradila?prosto jesam li te ja prevario?hoces li se zaliti nekom ili ces mi oprostiti te pare?ako hoces reci da sad ukradem neki i da ti ga doteram i da mi ga platis?:  :) lepo sam prvi put rekao da se greske rade ti ista meni tvrdis da nije.jutros,znaci koliko jutros lik iz mog saveza je napao lika za koga mu je simulator pola min pre bitke rekao da dobija i on izgubi.i sad oni imajuu 10 k poena vise,mi 200 k vojske manje.i sta ce biti,zasta sam ratovao da bi prosuo vojsku.ok kad je normalno ali su stvari nenormalne.vratite vojsku svima nama koliko smo imali uradite ispravke i rat od nule pocinje.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« Одговор #9 послато: април 06, 2014, 12:32:44 поподне »
Док не пријавиш свој проблем по правилима која можеш видети у мом потпису не могу да помогнем. Што се тиче исправке бага од 01.04. 2014 и сада се морал одузима на правилан начин и више не можете срушити тврђаву 7 само са једним типом опсадних машина, неће бити никаквих надокнада. Симулатор не гарантује 100% тачан резултат те исход битке, све зависи од тога које сте параметре унели приликом рачунања.
« Последња измена: април 06, 2014, 12:33:55 поподне Martina »


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже doncuzone

  • Редов
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« Одговор #10 послато: април 06, 2014, 12:41:20 поподне »
koje mi je dala spijunaza njega  i moje koje sam ucitava te sam uneo.ali koja je svrha onda simulatora ako nije ta da ti da dobijas li ili gubis ?ja nisam indijanac niti sam neki zaludjenik za igrice to treba da ti bude jasno ovo igram zbog ekipe iz saveza koja je extra,sad imam ja i svoje nacine da dodjem do nekih podataka i sta onda?sta cemo tada da radimo.budi malo kulturnija ne ponavljaj stvari kao papagaj,jer niti te se plasim niti me ti hranis,umem da budem kulturan i normalan a umem i da poludim a onda veruj mi nije dobro za nikog ni za mene ni za onog kome se nakacim.zato te najljubaznije molim budi kulturna.i ako ti kazem da je nesto bilo tako bilo je tako.nema razloga da lazem niti jos manje ti imas pravo da mi tako nesto kazes makar i indirektno.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« Одговор #11 послато: април 06, 2014, 12:44:27 поподне »
Ја сам изузетно културна и толерантна. Имајте у виду да због оваквог начина комуникације са администратором можете бити удаљени са форума.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже doncuzone

  • Редов
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« Одговор #12 послато: април 06, 2014, 12:46:12 поподне »
http://prntscr.com/37go2l pogledaj datum ovo je izvestaj bitke tvr 8 http://prntscr.com/37gof1 koji je datum.ja onda lazem po tebi ili ovo laze.

Ван мреже doncuzone

  • Редов
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« Одговор #13 послато: април 06, 2014, 12:48:15 поподне »
udalji me slobodno.ti se drzis svoje price i to je tako znaci samo ti mozes da budes u pravu?ako vam se neko suprostavi pretite ne znam sa cim.hocete u zatvor moze slobodno,da me izbacite moze slobodno,ali najvise sto mrzim je da me neko laze.ja umem da citam toliko sam naucio u skoli.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: greska u carskoj porodici - svi potomci imaju 0 godina
« Одговор #14 послато: април 06, 2014, 12:49:24 поподне »
Као што рекох недељом не радим у офису. Пријавите по правилима проблем у приватној поруци или на мејл који можете видети у потпису. Наведите своје корисничко име, број света, ако је реч о провери битке приложите линк који делите са савезницима и објасните детаљно своју дилему. Сутра ће бити проверено и добићете одговор.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org