Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 13968 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« послато: децембар 27, 2012, 18:47:40 поподне »
http://clip2net.com/s/2Eq92     Poruka je poslata jos   24.12.2012   nemam jos uvek zvanicnog odgovora zbog cega cekam vec 4 dana za proveru  a nekima se vojska vraca po potrebi u u nedelju ih odbanjuje neki administarator kada su im nalozi bili banovani.........   

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #1 послато: децембар 27, 2012, 18:49:29 поподне »
Не бих знао да ти одговорим... Покушаћу да опет мало убрзам ваш случај... ИО Офис је данас завршио са радом, потрудићу се сутра да вам одговоре... afro
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #2 послато: децембар 27, 2012, 19:09:39 поподне »
Morao sam da se javim ne mogu vise da trpim ove prevarante i manijake , acc nikzo njegov vlasnik ima 50 godina i moj je prijatelj u privatnom zivotu i znam ga jako dobro nema govora o promeni strane , ja sam imao njego pass i kada je pomerana vojska on je bio off 3:50 minuta kada sam uso da proverim neko od vas prevaranata je bio inkognito na tom acc imam slike to da dokazem  on trenutno radi ali za sat vremena i on ce biti ovde da cujete njegovu verziju price , umesto da se stidite i pokrijete usima vi dizete galamu , zbog par vas svi srbi su na losem glasu

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #3 послато: децембар 27, 2012, 19:14:40 поподне »
zamisli ti da mi na polju imamo 350k balista i 2.65M kata i na nas idu 4 napada od po 3M kata to je samoubistvo ine bi nas ni ogrebali i onda gle cuda 5 sekundi pre udara od acc nikzo (sto je i dokazano ) neko makne kate i pociste nam baliste imam i slike svih dopisivanja i  xenia28 gde mi kaze da se to desilo zato sto smo je ljutili , i demar ako su ti one medalje zaradjenena ovaj nacin onda nemam reci samo napred postenjacino , i samo da ti pojasnim neke stvari a to mozes da pitas i admina ja sam bio blokiran par sati a razlog je 2M vojnih posle toga ide automatski blok dok se ne proveri racun izvoli postigni i ti 2M vojnih pa uzivaj u besplatnim dijamantima

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #4 послато: децембар 27, 2012, 19:18:07 поподне »
izvoli postigni i ti 2M vojnih pa uzivaj u besplatnim dijamantima

Да не буде забуне, дијаманти се не деле због постигнутих војних бодова већ због тога што систем сам аутоматски банује играче звог одређених ствари... У случају да је налог ''чист'' дају се дијаманти како би се надокнадило време под баном...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #5 послато: децембар 27, 2012, 19:35:32 поподне »
a ne pominjes to sto si tix 2m vojnix zaradio na prevaru?? ajde ice mani se te priche....i nokoga ne prozivaj...makar ti nemoj  ;)

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #6 послато: децембар 27, 2012, 19:38:12 поподне »
Da nebude zabune.... A u vezi "nameštenih ratova" koje je savez Max__ napravio.... Juče, savez Max__ zajedno sa Gameofthrones i GeoWarrior ZAJEDNO napadnu savez HadakUra, uzmu im jedan zamak i pobiju poprilično vojske.... SUTRA, savez Obilići, pokaže Max_-u kako se igra sa saveznom vojskom, pobije im gomilu vojske i šta se desi? Max_ objavi prvo rat savezu GameofThrones  ( u kome pobeđuje sa 500.000 razlike ????), pa objavi rat savezu GeoWarriors ( i pobedi sa 500.000 razlike??? )..... Interesantno.... Pogotovu što su i GeoWarriors i GameofThrones savezi sačinjeni od izvanrednih igrača koji su ratovali ceo realm i koji imaju 95% dobijenih ratova... ratova u kojima je bilo gotovo nemoguće da im se uhvati vojska????

I sad neko priča nešto.... Ko o čemu, kurva o poštenju....

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #7 послато: децембар 27, 2012, 19:40:27 поподне »
evo neka izvole i neka provere moj acc sve bitke od pocetka do sada, prvo sam ceo savez husarija pocistio pa HELLAS  HELLAS 2  na njima sam zaradiio 1.5M vojnih a ostatak na obilicioma i hadaura i nemohj da pricate gluposti nije meni prvi realm gde sam prvi po vojnim bodovima , jedino ako mi svi namerno ostavlkljate vojsku ja tu nista ne mogu

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #8 послато: децембар 27, 2012, 19:42:43 поподне »
Vi ste pokazali vase postenje i najbolje bi bilo da cutite http://prntscr.com/ncdqm i ovo mora da je namesteno i koju ste vi gomilu vojske pobili ? KOJU GOMILU RECI TI MENI  ?

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #9 послато: децембар 27, 2012, 19:47:22 поподне »
Ledeni... Što se tebe tiče, kapa dole za vojne poene.... A što se tiče ostalog, ne vidim da si prokomentarisao te ratove.... Za mene je to sasvim dovoljno

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #10 послато: децембар 27, 2012, 19:47:40 поподне »
jedinu vojsku koju ste nam uhvatili to je kada ste od nikzo namestali borbe , i neka provere admini kada ste vi mene napali kada osim kada nisam bio u ofu , sruse mi koloniju 1 sat posle izgradnje na hiljadu daljine, to je sve vase postenje , svakog danas dok ste imali onog spijuna windo robili ste me i rusili od kada smo ga izbacili nio jedan napad na mene a ja vas svakog dana to govori o vasoj viteskoj igrii samo smete da napadnete kada ste 100% sigurni da neko radi off i sada cu to i slikama dokazati

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #11 послато: децембар 27, 2012, 19:51:18 поподне »
recite nesto ako mi imamo namjestene ratove,ko je vas napa??mi i geme??ja koliko znam vi ste pocistili game kod vaseg dvorca!!!jel to istina da ste zaradili na tome 300m golda za savez???

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #12 послато: децембар 27, 2012, 19:57:04 поподне »
Da su ratovi namešteni i dogovoreni, to je jasno ko suza.... Zašto izbegavate odgovore na nezgodan pitanja? Što se tiče vojske od GameofThrones, verovatno smo trebali da je ostavimo da stoji u okupljalištu pored našeg zamka....
Što se tiče "hakovanja" naloga, ja sam prvi za to da se onaj ( ili oni ) ko je hakovao načiji nalog trajno udalji iz IO....  Ali takođe  i onaj ( ili oni ) koji za dan naprave 350.000 balista i ko zna koliko miliona katafrakta....

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #13 послато: децембар 27, 2012, 19:57:47 поподне »
samo sam hteo da ukazem na neke cinjenice i da ako vec varate cutite kada vas provale , zasto demar nije odgovoruio nikzu na prioivatne poruke danas http://prntscr.com/nbqyw  http://prntscr.com/nbvqv   i evo potvrda da je to on meni poslao http://prntscr.com/ncf57  upleli ste se u svojim lazima sto vise pricate gore po v as, a sada hajde lepo kazite na kom acc igra killerubica ia na kom oblak ?  hajde budite tu bar posteni jer meni su se javili pravi obilici i rekli su da su napusatili igru a da su naloge preuzeli igraci iz drugih realma

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #14 послато: децембар 27, 2012, 20:02:31 поподне »
I samo jos jedna stvar , svi srbi su imali zastitu u 105 iskljucivo zbog mene , sa svima smo imali fed ili pakt o nenapadanju osim sa soluncima a to je staro neprijateljstvo Crvena zvezda pitaj nesko92 dva realma smo igrali zajedno kako su mi u ratu hakovali nalog i podelili vojsku i na njihove igrace ali bio sam online i brzo sam povratio nalog i onda sam imao zabranu napada na nesha82 i cak ni tada ga nisu kaznili , ai kako je moguce da taj nesha82 posalje sam iz svog carstva 120 napada od 400 vojnika na dvorac, to su najveci prevaranti na igri ... i lepo je meni moj najbolji drug rekao kada igras internacionalu nikako fed sa balkancima zajebace te i bio je potpunio u pravu