Аутор Тема: Недеља 3  (Прочитано 7372 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже body_fighter92

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 30
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #15 послато: јул 23, 2013, 02:22:24 пре подне »
Добро вече! 18-и дан светског је протекао сасвим солидно за нашо репрезентацију, није било неких посебних потеза савеза србије!
Рат са турцима је отишао у нашу корист, крајњи резултат је био Serbia 424 144 --- 184 572 Turkey. То је сјајно видети, 10 ратова а из сваког су изашли наши орлови као победници! Најјачи су ратнички савез на светском првенству.

Бугари су вратили назад, у свој посед, ЗАПАДНИ ДВОРАЦ! Утицаји савеза сада изгледају овако:

1.   Croatia   33.38%   2   dvorca
2.   Poland   27.04%   2   dvorca
3.   Bulgaria   23.09%   2   dvorca
4.   Turkey   16.89%   2   dvorca
5.   Romania   0%           1   dvorac


Ноћас су 2 рата активна а воде их:

1.   UnitedArabEmirates 10 448 --- 2 747 Indonesia   
2.   Peru 31 762 --- 6 895 Hungary

Поздрав, до следећег јављања! Надам се да ће нам нови дан донети прегршт новости! :)

Ван мреже wolkhood

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 128
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #16 послато: јул 23, 2013, 03:31:59 пре подне »
Добро вечеСрбијо.
21.07.2013. је обележила репрезентација Србије, сјајном победом над Венецуелом. Из те победе је произипла битка дана, најбољег ратника светског првенства - bichboziji.
shortykrones је имао жељу да се одбрани и храбро се поставио нашем јунаку, извештај битке погледајте сами.

То није све што нам је приредио тај јунак тог 21.07. Поред победе у нападу, постарао се да и битка дана у одбрани стоји поред његовог имена.
Несретни ASTKOM се закуцао у одлично постављену одбрану.

Орлови су тренутно не поражена екипа у првих десет репрезентација и заузимају одлично осмо место.
Тренутна статистика играча

Останите уз нас, стално доносимо новости из ИО.
ЛП од репортерског тима.

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #17 послато: јул 23, 2013, 06:07:33 пре подне »
На први поглед све исто..утицај,дворови,ранг листе..стварно нема битних промена бар мени ништа није запало за око ???
Пошто је тамо мало монотоно цитираћу колегу из савеза који каже:
Српски мислим,Српски Дишем,Српски причам,Српски пишем,Српску цркву обилазим,моје мило Српство пазим,за Њега се Богу молим,ПРАВОСЛАВЉЕ Свето волим,ја крстим се са ТРИ прста,традиција то је СРПСКА,и дичим се Јер ја имам СРПСКО Срце у грудима !
а ја могу само да додам НАПРЕД ОРЛОВИ!!!!!!!

Ван мреже stevas

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 57
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #18 послато: јул 23, 2013, 11:19:33 пре подне »
     Добро јутро деветнаести дан је на светском првенству. Дан је протекао релативно мирно, Србија није у рату . Графикон утицаја савеза изгледа овако http://prntscr.com/1h0n6r . Хрватска прва са два дворца и 33,4 % утицаја . У шест двораца је урађен максимални ниво храма , још у три се може дизати утицај и то Турци , Бугари и Румуни . Румуни имају дворац без утицаја , очигледно су свесни да ће га изгубити па ни не дижу  храм. Хрватима и Пољацима који заузимају прво и друго место , утицај више не може расти може само опасти кад се у преосталим дворцима дигну храмови. Како стоји тренутно ситуација нико не може освојити злато без отимања туђег дворца , али то је мач са две оштрице . Нико се засад не усуђује на тај потез и тако ће вероватно остати док не крене борба за господаре света. За сада је у најбољој позицији Хрватска пошто су први по економским бодовима. Од Бугара треба очекивати да крену на дворце , пошто заостају по економским бодовима једина нада за злато им је 60 % утицаја , а ипак су они главни фаворити. Све у свему очекује нас веома занимљива и узбудљива завршница.
    Топ 10 репрзентација је следећи http://prntscr.com/1h0osf . Србија и даље на осмом месту , одлично момци показали сте шта знате у ратовима,  сад  до краја светског да останете у првих десет и ми смо презадовољни . Битно је остати у првих десет да би добили награду од 50.000 дијаманата за следеће светско првенство .
    Топ 10 играча http://prntscr.com/1h0p3y . Имамо новог лидера то је Xopengate  са 123 201 996 бодова и долази нам из Италије.
     И за крај да похвалим нашег репрзентативца bichboziji    који има 3 853 351 војних бодова и убио је 28 472 163 непријатељских војника . Такође све похвале и осталим нашим репрзентативцима .  НАПРЕД СРБИЈА !!!!!!!!!!!

   До следећег јављања ................................................................................. репортер стевас
   
« Последња измена: јул 23, 2013, 11:22:23 пре подне stevas »

Ван мреже Dixi

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 74
  • Углед: +6/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #19 послато: јул 23, 2013, 12:56:27 поподне »
И даље се на првом месту ранг листе по војним бодовима налази наш бичбожји са преко три милиона и осам стотина хиљада војних бодова , иза њега на другом месту се налази репрезентативац Хрватске Манђо35 који има око милион и шест стотина хиљада војних бодова.

Што се тиче завршених ратова као што знате Србија је победила Турску 424144 в.б. - 184572 в.б., Чиле је победио Португал резултатом 448194 в.б. - 121807 в.б. ( што се тиче ове две репрезентације ово је други узастопни рат и из оба рата је репрезентација Чилеа изашла као победник ), Уједињени Арапски Емирати су победили у рату са Индонезијом 10448 в.б. - 2747 в.б. , као и наше комшије из Црне Горе у рату са Кипром из кога су изашли као победници резултатом 17325 в.б. - 4385 в.б.

У току је рат између Бугарске и Румуније у којем за сада огромну предност има Бугарска, крај рата је данас око 23 сата по времену сервера.

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #20 послато: јул 23, 2013, 13:01:51 поподне »
Поздрав, ево га и 19-ти дан светског првенства, данас Србоја није у рату и има 10 победа и нула пораза.Сви дворци су давно заузети сада свака репрезентација која има замак диже утицај и пуни га војском,али остале које немају само чекају погодан тренутак да нападну и отму некоме.Наши момци веома напредују у војним бодовима и први су на ранк листи по војним бодовима.Такође наш играч bichboziji је први по војним бодовима са 3 853 351 војних бодова и 28 472 163 убијене непријатељске војке,свака част.
ДОМЕТ УТИЦАЈА
Croatia    33.42%
Poland    27.04%
Bulgaria    23.37%
Turkey    16.56%
Romania    0%

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #21 послато: јул 23, 2013, 13:17:53 поподне »
поз поштовани  :)
свануо нови дан,информације папараца већ стигле,отварам пошту има се шта и видети,Бугарска објавила рат Румунији,и воде веома убедљиво  http://clip2net.com/s/5r9jaD  очигледно желе оборити рекорд наших орлова по војним са Венецуелом,вероватно ће и успети имају још доста времена...
такође Бугарска је повратила свој западни дворац од Турске,сад имају два у власништву,и по слободној процени,до краја рата преотеће и трећи од Румуније,иако тај дворац није развијен са храмом,али значиће доста,значи имаће сва три паралерна дворца на средини мапе,опет не довољно за 60% мораће се још ту мењати ствари до краја не брините се... :)
што се тиче Србије,невероватан је податак да бицбозији има 3 853 351 војних бодова,еееее 3 853 351 па толико доста играча не успе скупити ни еко, а о војним да сањамо,и то је тренутно стање по ранг листи,док му куцамо можда је прешао и 4м војних  :D...суверени борац без премца свака част... :)
на рангу наши Орлови заузимају 8 место,није ни Русија далеко могућ је скок до краја али уствари то и није битно ово је оно чиме се ми поносимо  http://prntscr.com/1gx55u  скор 10 од 10  :),да им пожелимо срећу до краја  :)
поз до следећег јављања  :)
« Последња измена: јул 23, 2013, 13:24:36 поподне madjasrbija »

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3 дан 19 СП
« Одговор #22 послато: јул 23, 2013, 14:11:08 поподне »
У токује 19-ти дан светског првенства и баш ништа значајно се није десило у задња два дана, табелу невреди коментарисати јер ништа се није променило, Србија је на позицији 8.

Због тога данас ћу вас подсетити на неке битке наших орлова за које су добили медаље. Има Србија чиме да се похвали јер чак 9 пута су орлови добијали ту престижну награду. Наравно и ту је апсолутни краљ     bichboziji са чак 5 медаља иза њега је  starca са две и majstorinho87 и  luki.lux са по једном медаљом.

Па кренимо редом:

10.07.2013    luki.lux         http://prntscr.com/1h19h1
11.07.2013    bichboziji     http://prntscr.com/1h19ki
12.07.2013    majstorinho87   http://prntscr.com/1h19pp
16.07.2013    starca          http://prntscr.com/1h19t2
18.07.2013    bichboziji     http://prntscr.com/1h19yt
20.07.2013    starca          http://prntscr.com/1h1a2w
21.07.2013    bichboziji      http://prntscr.com/1h1a63
21.07.2013    bichboziji      http://prntscr.com/1h1ab8

Из приложеног се може видети да је bichboziji  21.07 добио чак две медаље у једном дану што доказује на коликој висини се игра на светском првенству. Свака част момци само напред ближи се крај.............
« Последња измена: јул 23, 2013, 14:13:36 поподне kalunga »

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #23 послато: јул 23, 2013, 15:12:41 поподне »
Протиче и 19 дан светског првенства и све се примирило сви скупљају ресурсе и донирају савезу да би могли да подигну утицај на глобалној мапи.Што се рангирања по утицају тиче он изгледа овако.

Име савеза   Домет утицаја
Croatia   33.43%
Poland   27.04%
Bulgaria   23.43%
Turkey   16.5%
Romania   0%
Наши су изгледа одлучили да се посвете освајању неког дворца па више нежуре у ратове или је нешто друго у питању али о томе нећемо јавно да пишемо да не би открили стратегију наших репрезентативаца али ћемо у епилогу кад се заврши светско првенство објавити интервјуе са нашим соколовима и детаљно писати о свему што се дешавало ових месец дана
Толико за данас од Земунца

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #24 послато: јул 23, 2013, 16:26:44 поподне »
Добар дан даме и господо, у току је деветнаести дан Светског првенства. Наше комшије Хрвати се још држе на самом врху ранк листе без и једног изубљеног или добијеног рата, али они држе за сада највећи утицај са два дворца у власништву и утицајем од 33%. Други по утицају су Пољаци са 27%, а трећи су Бугари са 23% утицаја. Невероватно да је оволика не заинтересованост Бразилаца за ово светско првенство, питамо се шта је њих могло да спречи да заузму макар треће место на свету. Своје шансе чекају Италијани као и Румуни да додатно замуљају и закомпликују даљи ток такмичења. Остаје да видимо шта ће се даље дешавати.

Ван мреже body_fighter92

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 30
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #25 послато: јул 23, 2013, 17:28:19 поподне »
Добар дан! 19-и дан је светског првенства, а ништа посебно ново нисмо добили данас.

Ранг листа савеза је имала једну малу измену, Brazil је избио на 9 место. Некад репрезентација која је била прва сада је тек 9-a и за то место се грчевито бори са Spain! :)

1. Croatia
2. Poland
3. Italy
4. Bulgaria
5. Romania
6. Turkey
7. Russia
8. Serbia
9. Brazil
10. Spain

Утицаји савеза су исто имали мале измјене:

1. Croatia          33.43%
2. Poland           27.04%
3. Bulgaria         23.49%
4. Turkey           16.44%
5. Romania        0%      


Тренутно се води један занимљив рата измедју Bulgaria и Romania а резултат иде у корист бугара, Bulgaria 1 611 962 --- 353 862 Romania.
Поред њих има ту још неких ратова између маљих савеза:

1. CostaRica 33 695 --- 16 308 Hungary
2. Argentina 13 797 --- 41 101 Albania
3. Israel 0 --- 0 Afghanistan
4. Lithuania 36 701 --- 13 590 CzechRepublic

« Последња измена: јул 23, 2013, 17:32:53 поподне body_fighter92 »

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #26 послато: јул 23, 2013, 17:48:56 поподне »
Драги  пријатељи  наша екипа  је  и даље  8.  и  тренутно  одмара и тражи погодног противника за нови рат...........
Бугари се полако враћају  у игру.efeece више није први заменио га Xopengate тако да ту сада очекујемо развој догађаја ..........утицај двораца изгледа овако

Име савеза   Домет утицаја
Croatia   33.43%
Poland   27.04%
Bulgaria   23.49%
Turkey   16.44%
Romania   0%
Толико за сада

СА МАЧЕМ У РУЦИ  И СРБИЈОМ У СРЦУ

Ван мреже gagovic

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 70
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #27 послато: јул 23, 2013, 20:30:07 поподне »
 Данас је прилично миран дан на Светском првенству кад је наша репрезентација у питању.Као да је ова врућина утицала на то да се наши репрезентативци мало примире и уз неко хладно пиће разраде тактику за будуће потезе.
 Поглед на табелу нам говори да ће ти следећи потези бити везани за помак на седмо место али пошто ја немам натприродне таленте прихватите то са резервом.Сигурно је само да нам спремају неку акцију.Надам се успешну.
 

Ван мреже sasasin

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #28 послато: јул 23, 2013, 22:48:42 поподне »
добро вече после узбудљивих битки  и великих победа орлови су решили данас да одморе са ратовањем..Србија је и даље на 8 позицији а играчи само ређају медаље у битци дана...Хрвати и даље 1 на ранг листи и имају највећи домет утицаја..тренутно се води велика битка између Бугара и Румуније где Бугари увелико доминирају резултатом 1 685 851 према 366 019...

Ван мреже acafaca

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 98
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #29 послато: јул 23, 2013, 23:37:25 поподне »
Звррррр! Звррррр! Само се зрикавац чуо. Стојим на пола пута између северног и западног дворца. Пролазили су неки каравани, али ни један није хтео да ме покупи. И неке војске су пролазиле. Када их угледам на хоризонту ја се сакријем иза жбуна. Боље да ме на виде. Шта ја знам какве су има намере. Газим ја тако ка северном дворцу, када одједном испед мене искочи веверица. Сва успаничена. И каже ми да су Бугари отели нашег репортера Мађу и одвели га у западни дворац. Видела је својим очима док је брала лешнике за еврокрем. Куд ћу, шта ћу? Окренем се и правац западни дворац. Журио сам колико сам могао. Сав задихан стигао сам пред дворац и прерушен у трговца говедима уђем у дворац. На главној капији стајао је плакат са Мађином сликом. Пише да ће да га жртвују вечерас на ломачи зато што шири пропаганду и не залива цвеће. Ја сам не могу ништа да урадим. Како да га спасим сигурне смрти, хиљаду му громова? Сетих се да је још један наш репортер ту близу пословно и пошањем веверицу да позове Гриф. Није прошло много, а Гриф је стигла прерушена у бркатог Турчина. Једва сам је препознао, мада ми је одмах била сумњива брката жена. Размотримо ситуацију и увидимо да нема шансе да га спасемо. Шта да се ради, таква му је судбина. Али када смо већ ту, присуствоваћемо церемонији жртвовања. Чисто да нисам џаба препешачио онолики пут. Наместили су ломачу. Био је ту и пригодан културно-уметнички програм. Делили су и бесплатне плетенице са сувим грожђем. И није лоше ово Мађино жртвовање, штета што ће да га спале, није лош репортер. И таман када су извели Мађу, који је плакао као мала девочица, зачу се труба за узбуну. Румуни се приближавају!! Сви на положаје!!! Чуло се са куле. У општој пометњи ми зграбимо Мађу и кроз споредну капију напустимо дворац. Понели смо и плетенице са сувим грожђем да имамо док се враћамо у редакцију. Само што смо стигли и ја сам написао ову репортажу. Не брините Мађа је у реду, захваљујући Гриф и мени. Нема на чему.