Аутор Тема: Predlog  (Прочитано 652 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже IVANBAR

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Predlog
« послато: фебруар 24, 2014, 16:41:01 поподне »
Pozdrav za vredne ljude.Imam jedan konkretan predlog.Zasto se ne potrudite da se omoguci ko u svim igricama ovog tipa da se moze slati vojna pomoc igracima iz maticnog saveza?Bilo bi fer i korektno,jer tu se vidi koliko je neki savez jedinstven i spreman da pritekne u pomoc svojim slabijim clanovima,a njima ta pomoc mnogo znaci.Hvala

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Predlog
« Одговор #1 послато: фебруар 24, 2014, 16:51:51 поподне »
Pozdrav za vredne ljude.Imam jedan konkretan predlog.Zasto se ne potrudite da se omoguci ko u svim igricama ovog tipa da se moze slati vojna pomoc igracima iz maticnog saveza?Bilo bi fer i korektno,jer tu se vidi koliko je neki savez jedinstven i spreman da pritekne u pomoc svojim slabijim clanovima,a njima ta pomoc mnogo znaci.Hvala

Појачање савезнику можете послати у виду колонијалног војног појачања. Број трупа зависи од нивоа логистичке базе (максимум 5)  Кад би играчи могли да шаљу војску својим савезницима у помоћ нарушио би се целокупни баланс ове игре.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже belanus

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Predlog
« Одговор #2 послато: фебруар 24, 2014, 17:34:25 поподне »
To nije fer slazem se sa predlogom  jer ovako se nece moci dugo igrati na kraju ce ostati samo budale koje kupuju dijamante i nece moci ratovat i era nece vise pocinjati iznova  zalim sto necete da poboljsate igru i to da se pojacanja mogu slati samo u dvorce saveza i kolonije TO NISTA NECE POMOCI I GOTOVO

Ван мреже eliBatori

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 111
  • Углед: +46/-15
  • Gabriel's angel
    • Погледај профил
Одг: Predlog
« Одговор #3 послато: фебруар 24, 2014, 22:12:51 поподне »
Bilo bi lepo da moze da se salje pojacanje savezniku kada je pod napadom. Kada bi mogla da se doda opcija da svi clanovi saveza vide kada je neko pod napadom ili da se doda funkcija general saveza koji bi imao obavestenje o svakom napadu na saveznika i mogao bi da obavesti ostale koji bi mogli da salju svoju  vojsku u odbranu svog saveznika ali da to bude samo u funkciji odbrane i da moze samo da se postavi vojska na polju saveznika kojeg branimo od napada.
Na ovaj nacin savezi bi postali jos cvrsce povezani,  a igra dobila na dinamici :)

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Predlog
« Одговор #4 послато: фебруар 24, 2014, 22:34:17 поподне »
Супер вам је овај предлог,,,онда да играмо сви империју само да запошљавамо раднике и градимо фарме,,,,како онда мислите да се некоме ухвати војска, помоћу магичног штапића?

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже eliBatori

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 111
  • Углед: +46/-15
  • Gabriel's angel
    • Погледај профил
Одг: Predlog
« Одговор #5 послато: фебруар 25, 2014, 00:23:28 пре подне »
Mozda bi trebalo da probas da igras Ikariam tamo to postoji i hvata se vojska lagano
ali opet valjda svako ima pravo na misljenje bez da se  dobijaju takvi komentari i to od zvanicnog tima.

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Predlog
« Одговор #6 послато: фебруар 25, 2014, 00:30:11 пре подне »
Mozda bi trebalo da probas da igras Ikariam tamo to postoji i hvata se vojska lagano
ali opet valjda svako ima pravo na misljenje bez da se  dobijaju takvi komentari i to od zvanicnog tima.

Имате и Ви госпођице farmville и сличне игрице, а не разумем шта је лоше у мом коментару, и ја сам играч исто као и ви и имам право да износим своје мишљење,,,,са којим се, сигуран сам ,слаже доста играча који сматрају да се губи тај ратнички смисао ове игре који је привукао већину играча.

Размислите мало реално о вашим предлозима,,,,"mogli da salju svoju  vojsku u odbranu svog saveznika ali da to bude samo u funkciji odbrane i da moze samo da se postavi vojska na polju saveznika kojeg branimo od napada" - у преводу ајде нас 30 да игра са једним који купује дијаманте на килограм, и он ће све да нас брани.... А где је ограничење приликом битки у погледу домета економских бодова? Значи ок би било да ја нападам некога ко ми је у домету х2 али њему тамо пошаље помоћ неки коме ја нисам ни у х10 и ја изгубим битку? Не само ово,,,него би се тотално изменио концепт игре у сваком погледу,,,,
« Последња измена: фебруар 25, 2014, 00:30:51 пре подне Normal »

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Predlog
« Одговор #7 послато: фебруар 25, 2014, 00:38:23 пре подне »
Mozda bi trebalo da probas da igras Ikariam tamo to postoji i hvata se vojska lagano
ali opet valjda svako ima pravo na misljenje bez da se  dobijaju takvi komentari i to od zvanicnog tima.
Предлог је ок али само ми се на пример не свиђа што би много мање људи било онлине.
Ако би неко видео све напада на савез  онда би било довољно да је један члан савеза којих на пример има 40 буде онлине,што ми се не свиђа причам за себе лично,,као играч,,.
Било какву помоћ савезницима слати и у ресурсима и да се из савезног трезора прави војска и дижу ресурси подржавам и сматрам ок,све осим слања војске у провинције то ми је мало превише.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже DexoN998

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Predlog
« Одговор #8 послато: фебруар 28, 2014, 15:55:23 поподне »
Ideja mozda i nije losa, ali da se u pomoc savezniku ne moze poslati vise od 20 000 vojske, bilo koje, znaci, ako se neko brani sa 100 000 vojske, saveznik mu posalje 20 000 i vise ne moze da mu posalje, a sad da li ce on poslati, macevaoce, kopljanike, katafrakte, falange, nije bitno... ali naravno da to isto ima vreme putovanja, koje je uzrokovano udaljenosti jednog od drugog saveznika...