Аутор Тема: Prevare  (Прочитано 870 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Atpui

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Prevare
« послато: јун 29, 2015, 13:29:03 поподне »
http://prntscr.com/7mnc7x

Ja razumem sve to zivite od toga ko vam plati dijamante, i kako bogati uspevaju da triumfuju nad siromasnima i u igrici jer imaju para da plate ali ovo je dno dna. Kako ovako nesto mozete da dozvoljavate kao i one alarme. vec tri era slusam o tome ali sada mi je vise muka.

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Prevare
« Одговор #1 послато: јун 29, 2015, 15:01:47 поподне »
sta ćemo kad smo sirotinja, pozz

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Prevare
« Одговор #2 послато: јун 29, 2015, 16:11:43 поподне »
http://prntscr.com/7mnc7x

Ja razumem sve to zivite od toga ko vam plati dijamante, i kako bogati uspevaju da triumfuju nad siromasnima i u igrici jer imaju para da plate ali ovo je dno dna. Kako ovako nesto mozete da dozvoljavate kao i one alarme. vec tri era slusam o tome ali sada mi je vise muka.
Порука послата није доказ да је недозвољена радња у питању тако да Вас молим да пријавите на супорт ако имате нешто конкретно да пријавите. :(

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: Prevare
« Одговор #3 послато: јун 30, 2015, 06:17:14 пре подне »
Dajte,okanite se jalovih radnji. Dokazali smo da savez koji nam je bio direktan rival imao 12 (dvanaest) mesta okupljanja,javili smo da drugi savez tuče polje od nezavisnog dvorca uz pomoć skripte a da se vojska u tvrdjavi ne smanjuje,poslati su linkovi gde se vide "neki" dodati elementi u linku nekih igrača(a koji mogu samo od skripte da potiču),poslali smo i link gde se vide 6 istovremena napada sa različitom vojskom i sa generalima od jednog igrača a koji su krenuli u istoj sekundi-i šta se desilo-NIŠTA. Tako da ne smarajte ni vas ni administraciju ni nas-igraćemo koliko možemo,kad ne budemo više mogli da se borimo sa "robot" igračima,ili ćemo otići ili iskeširati i mi za te programe pa da budemo ravnopravni. I to im je malo pa su krenuli da nas olajavaju od vrata do vrata,par igrača idu od saveza do saveza i pričaju da imaju dogovor sa nama i da su tu(kod njih u savezu) ionako bili samo privremeno. Otvorimo im banku a oni idu naokolo i pričaju kako smo to odradili ja i Martina -ja poslao napad a ona ušla i blokirala mu nalog i on nije stigao da se postavi-iako se jasno vidi da bih ga prosvirao i da se postavio....ali to je tako valjda normalno kada nekog nadigraš i uzmeš zlato-uvek neke "babe" plaču naokolo a neki lopovi kukaju i vrište ukazujući na nepravdu. Pozdrav od saveza Sindjelić hr-rs 8

Ван мреже zzz

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 76
  • Углед: +4/-2
    • Погледај профил
Одг: Prevare
« Одговор #4 послато: јул 04, 2015, 15:01:22 поподне »
ali to je tako valjda normalno kada nekog nadigraš i uzmeš zlato-uvek neke "babe" plaču naokolo a neki lopovi kukaju i vrište ukazujući na nepravdu.
Bravo!!!  :D