Аутор Тема: Српски спам!  (Прочитано 144817 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2025 послато: април 01, 2013, 18:18:25 поподне »
 *cry* *cry* *cry* *cry* *cry*

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2026 послато: април 01, 2013, 18:28:10 поподне »
Неколико дана већ ништа не пишем на форуму па бих сада желео да напишем један дугачак есеј. Ја бих вас стварно замолио да се манете глупости.
Као прво, што се тиче ситуација насталих на свету р93, све људе који нису део савеза Индијанци или неког савеза који је био оштећен том ситуацијом, замолио бих да не коментаришу и да вређају било ког играча који је учествовао у томе. Ако немате аргументе, доказе да потврдите ваше приче, боље да не учествујете у њима...
Друга ствар, мала дигресија на конто прича х1, х2, х4, х10 светова... Тотално је небитно које брзине је свет, не може да се гледа знање и умеће неког играча у зависности на ком свету игра. Све нашта утиче брзина света јесте трајање једне ере, и ни на шта друго. Да ли неко играо х2 или х4, то је индивидуална ствар, која је уско повезана са слободним временом за играње... Добар играч ће подједнако добре резултате да прави на било ком свету, било које брзине...
Даље, мислим да је бесмислено причати о индивидуалним квалитетима било кога овде на форуму... 99% људи који учествује у расправи, није играло међусобно, самим тим, по мени је бесмислено да се ту хвалите личним успесима и осталим глупостима...
Нико од вас који нисте играли р93 не зна какав је свет, исто тако као што ја не знам какав је р53... Тако да мислим да је бесмислено убеђивати се чији је свет бољи, а да не причам о вређању. Вређате се овде као најгори олош, због неких имагинарних ствари...
Много сам одужио па ћу у 2 реченице да завршим, и вероватно више нећу ништа писати, па ко може нека схвати моје речи, ко не може, жао ми је...

Свако од нас мора да поштује сваког човека овде, јер овде ретко ко је у родбинским односима или другарским у стварном животу, нико од нас овце није чувао заједно па да се напушавамо и вређамо...
И друга закључна ствар, мислим да треба да се манете глупости, о причању ко је бољи ко је шта и ко је какав... Сусретни те се на неком свету, поцепајте се или одиграјте Лигу Шампиона која иначе има превише мана, али исто тако, захтева огромне војне квалитете па онда причајте ко је бољи и ко је кога надмудрио одрао и остале глупости... Апсурдно је дискутовати да ли неко зна ово или оно, и причати нешто засновано на индивидуалном мишљењу и без доказа и аргумената...

Толико од мене...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2027 послато: април 01, 2013, 18:29:38 поподне »
"samo cu da kazem da ..." nick TUTUBAN ili kako me ti zoves tutubanica( a apsolutno se ponosim svojim nick-om iz razloga koje tvoj um ne moze da shvati) ...je nastao sasvim slucajno, kada sam pocela da igram, pre 6-7 godina, i klinac koji je tada imao 7 godina izlupa tako neku nebulozu , upravo kao ti ovde, i ja  mu samo kazem ...bezi TUTUBANE jedan ne pricaj gluposti, mucni svojom glavom, upotrebi mozak...pa mi je tako i nastao nick.  od tada je proslo dosta godina, sada sa 14 godina razmislja jako ozbiljno, za raliku od tebe.....pravo si bre TUTUBANCE  Madjo ;D
nekako je moj um uspeo shvatiti napisano  ;D ali mi nije jasno,na osnocu cega vi zakljucujete da ja razmisljam ne ozbiljno,ili nezrelo gospodjo TUTUBANICE  ;D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2028 послато: април 01, 2013, 18:30:42 поподне »
ali   *cry* ja samo zelim taktiku protiw kontri  *cry* *cry* *cry* *cry*

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2029 послато: април 01, 2013, 18:32:02 поподне »
ali   *cry* ja samo zelim taktiku protiw kontri  *cry* *cry* *cry* *cry*
taktika je igrati u 129taktical svetu  ;D ;D ;D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2030 послато: април 01, 2013, 18:37:17 поподне »
ja mislim to je neshto shto niko ne zna sem wi... :)

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2031 послато: април 01, 2013, 18:41:02 поподне »
ja mislim to je neshto shto niko ne zna sem wi... :)
wi,to se odnosi i na mene ocigledno,zamolio bih te da me ne ubacujes u nesto u sta ne ucestvujem,ni rasprave,ni diskusija,ja nista nisam komentarisao jer neigram sa tom ekipom u savezu,da u istom svetu ali ne isti savez,samo su momci ok generalno,,malo iznervirani,pa tako pisu,ali pozitivni u svakom slucaju,dok ti sa druge strane provociras redom....
« Последња измена: април 01, 2013, 18:44:51 поподне madjasrbija »

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2032 послато: април 01, 2013, 18:44:38 поподне »
widjet cu mozda razmislim :D kako mi se bude prohtelo :)

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2033 послато: април 01, 2013, 18:45:55 поподне »
 a komentarisao jesi :D tako da ne lazi sam sebe :D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2034 послато: април 01, 2013, 18:46:38 поподне »
a komentarisao jesi :D tako da ne lazi sam sebe :D
gde ??

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2035 послато: април 01, 2013, 18:50:07 поподне »
cerash me da trazim?

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2036 послато: април 01, 2013, 19:33:48 поподне »
isvadjali ste se? :D
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2037 послато: април 01, 2013, 21:20:27 поподне »
ne swataju niti ce ikada...ako igraju 3ere na 53 oni su najbolji..i da jesu nebitno prema ostalim igrachima treba imati respekt...a ne ici psowakama ...ali opet to je mentalitet takwe osobe...koja prosto ne umije da nadje neki drugi izraz i pribjegawa psowkama...to je najlakshe :) a ti dragojeb poshto ne znash shta je bambi nego ti se jawlja u glawu neka wulgarnost da ti kazem shta je to.... keks :)
na 53 igramo od kako je nastao taj svet!

Ван мреже SAJONAC

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 123
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2038 послато: април 01, 2013, 22:27:51 поподне »
Jovke jeste spremni za zlatni sad su se napucali vojskom u poklonima bice zajebano  8)

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #2039 послато: април 01, 2013, 22:31:29 поподне »
heheh ne diraju nas ... ja odbio fed sa njima SlavenkoX prihvatio nesto su se dogovorili neam pojma ...