Аутор Тема: Pokloni  (Прочитано 662 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Mare_Imperijala

  • Редов
  • *
  • Поруке: 49
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Pokloni
« послато: март 30, 2014, 01:17:05 пре подне »
Mozete li molim vas da proverite zasto ne dobijam 4 sata proizvodnje kada prijatelj prihvati da igra preko fejsa, dobijao sam do sada i vise ne dobijam, hr/rs7 Mare_imperijala .

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Pokloni
« Одговор #1 послато: март 30, 2014, 23:10:49 поподне »
Mozete li molim vas da proverite zasto ne dobijam 4 sata proizvodnje kada prijatelj prihvati da igra preko fejsa, dobijao sam do sada i vise ne dobijam, hr/rs7 Mare_imperijala .
Ако вам је стигла порука да је ваш пријатељ прихватио ваш позив онда пишите Мартини.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Mare_Imperijala

  • Редов
  • *
  • Поруке: 49
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Pokloni
« Одговор #2 послато: март 31, 2014, 21:11:00 поподне »
Ne, nije stigla, u tome je i problem, prihvate ali ne stigne poruka, kao da ne postoji veza izmedju fejsa i igrice

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Pokloni
« Одговор #3 послато: март 31, 2014, 21:12:39 поподне »
Ne, nije stigla, u tome je i problem, prihvate ali ne stigne poruka, kao da ne postoji veza izmedju fejsa i igrice
http://prntscr.com/35ttw1

Мени је стигла порука.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Mare_Imperijala

  • Редов
  • *
  • Поруке: 49
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Pokloni
« Одговор #4 послато: март 31, 2014, 23:16:37 поподне »
Sad cemo da probamo, nego recite mi da li mogu da otvaram kovcege jedan po jedan ili moram sve odjednom koje sam dobio, sta ce se desiti ako kliknem http://prntscr.com/35vbc8 i zasto sada dobijam 2 sata proizvodnje a ne 4 ?!?

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Pokloni
« Одговор #5 послато: март 31, 2014, 23:21:51 поподне »
Sad cemo da probamo, nego recite mi da li mogu da otvaram kovcege jedan po jedan ili moram sve odjednom koje sam dobio, sta ce se desiti ako kliknem http://prntscr.com/35vbc8 i zasto sada dobijam 2 sata proizvodnje a ne 4 ?!?
То са два сата награде нисам видео до сад ,после сваке поруке да је неко прихватио позив можете подићи награду.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Mare_Imperijala

  • Редов
  • *
  • Поруке: 49
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Pokloni
« Одговор #6 послато: март 31, 2014, 23:22:45 поподне »
Da ali da li mogu ako kliknem na to da biram koji cu poklon otvoriti ili ce mi se automatski otvoriti svih 50 ako ih imam ?! i ko je postavio to 2 sata i zasto..

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Pokloni
« Одговор #7 послато: март 31, 2014, 23:23:43 поподне »
Da ali da li mogu ako kliknem na to da biram koji cu poklon otvoriti ili ce mi se automatski otvoriti svih 50 ako ih imam ?! i ko je postavio to 2 sata i zasto..
То за два сата питаћемо Мартину. ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Mare_Imperijala

  • Редов
  • *
  • Поруке: 49
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Pokloni
« Одговор #8 послато: март 31, 2014, 23:25:59 поподне »
dobro, a ovo prvo pitanje, sta ako kliknem na to, hoce li mi se otvoriti svih 50 ili cu moci da biram koliko cu otvoriti ???

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Pokloni
« Одговор #9 послато: март 31, 2014, 23:27:54 поподне »
Da ali da li mogu ako kliknem na to da biram koji cu poklon otvoriti ili ce mi se automatski otvoriti svih 50 ako ih imam ?! i ko je postavio to 2 sata i zasto..
Неће се све награде отворити одједном већ једна по једна и неће се више добијати 4 сата производње већ 2 сата. ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Pokloni
« Одговор #10 послато: март 31, 2014, 23:39:33 поподне »
Империја онлине има проблем са доменом хот и ливе мејла и ако вам је фацебоок регистрован на неком од ових домена нећете добити поруку,исто важи и за налог а и за потврду мејла за дијаманте потребно је да промените ваш мејл.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Pokloni
« Одговор #11 послато: април 01, 2014, 10:01:35 пре подне »
Da ali da li mogu ako kliknem na to da biram koji cu poklon otvoriti ili ce mi se automatski otvoriti svih 50 ako ih imam ?! i ko je postavio to 2 sata i zasto..

Промена је уведена у току јучерашњег дана па више нећете примати 4 сата производње већ 2 сата због тога што је ова количина сировина значајно утицала на равнотежу игре у негативном смислу.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org