Аутор Тема: nepravilno odbrojavanje kolicine zlata  (Прочитано 984 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Barjak

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
nepravilno odbrojavanje kolicine zlata
« послато: новембар 11, 2013, 10:17:58 пре подне »
postovanje

U zadnju pripojenu provinciju br15 mi nepravilno odbrojava kolicinu zlata mnogo puta ne odbroji uopste tako da kolicina zlata je sasvim mala 756 a na drugima je ubedljivo veca obracao sam paznju kada zaposljavam radnike radnike zaposli a zlato mi ne da.Kako da otklonim kvar.

pozdrav BARJAK *cry*

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: nepravilno odbrojavanje kolicine zlata
« Одговор #1 послато: новембар 11, 2013, 11:03:40 пре подне »
postovanje

U zadnju pripojenu provinciju br15 mi nepravilno odbrojava kolicinu zlata mnogo puta ne odbroji uopste tako da kolicina zlata je sasvim mala 756 a na drugima je ubedljivo veca obracao sam paznju kada zaposljavam radnike radnike zaposli a zlato mi ne da.Kako da otklonim kvar.

pozdrav BARJAK *cry*

Молим за број света и скриншот.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Barjak

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: nepravilno odbrojavanje kolicine zlata
« Одговор #2 послато: новембар 11, 2013, 11:08:55 пре подне »
( Свет Croatia/Serbia 4 ) a krinshot neznam staje to

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: nepravilno odbrojavanje kolicine zlata
« Одговор #3 послато: новембар 11, 2013, 11:31:59 пре подне »
( Свет Croatia/Serbia 4 ) a krinshot neznam staje to

Screenshot је снимак екрана.  :)

Прочитајте више на:
http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BA_%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Barjak

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: nepravilno odbrojavanje kolicine zlata
« Одговор #4 послато: новембар 11, 2013, 11:33:44 пре подне »
izvini al ja neznam da to uradim kako mi rade druge provincije nego samo ta 15

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: nepravilno odbrojavanje kolicine zlata
« Одговор #5 послато: новембар 11, 2013, 12:37:26 поподне »
izvini al ja neznam da to uradim kako mi rade druge provincije nego samo ta 15

Шта је то ефикасност?

То мери јачину/интензитет продуктивности провинције. Ефикасност се може променити само припајањем провинција, Колоније и вазали имају увек 100% ефикасност. Свака следећа припојена провинција производи 10% мање ресурса поредећи са прошлом, због тога без ефекта Бирократије 11та припојена провинција има 0% ефикасности (не узимајући у обзир модификатор Бирократије по круговима), и свака провинција припојена након што је 10% мање ефикасна, представља одговарајућу негативну вредност. Сваки ниво Бирократије подиже продуктивност за 5% све док не дође до 100%. Све провинције из другог круга имају 20% мању ефикасност, и све у трећем кругу -40%, тако да они захтевају додатне нивое Бирократије.

Имам довољан ниво Бирократије за 100% ефикасности у провинцијама, али оне не производе са 100%. Зашто?

Све провинције другог круга имају 20% мању ефикасност, провинције трећег круга - 40%, тако да за те провинције је потребан додатни ниво Бирократије, не само 2 нивоа као за провинције из првог круга.

Провинција 15 је припојена у трећем кругу, дакле има -40% на ефикасност а Ви имате 8. ниво бирократије и постављен веома низак порез.





Покушајте да подигнете ниво бирократије и да поставите вишу стопу пореза.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org