Аутор Тема: Талас 24  (Прочитано 2140 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Талас 24
« Одговор #15 послато: јул 01, 2013, 18:42:54 поподне »
прошао је и 24и претпоследњи талас, уједно и последња пљачка номада коју је извео Mony,
напад је био јак, толико да је доста играча одустало од одбране све 4 провинције и определило се за 3 провинције.
Стање је и даље неизвесно, не зна се ко ће бити први нити ко ће успети да се пласира на светско.
Остао је још један талас па да се ресе све дилеме.

Ван мреже Srdjan012

  • Редов
  • *
  • Поруке: 29
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Талас 24
« Одговор #16 послато: јул 01, 2013, 19:55:52 поподне »
Прошао је и 24 талас, уједно и предпоследњи удар номада. Номадски војсковођа “Mony” извео је напад на четири провинције и иза себе остави пустош. У 35 575 пљачки убио је 368 847 472 недужних сељака.
Напад је био доста јак, тако да је један део браниоца одустао од одбране све 4 провинције и определило се само за 3. Ни овај напад није донео одлулу о првих 15 квалификаната на СП. Стање је и даље неизвесно, како за прво место тако и на зачељу листе, тако да се незна ни ко ће бити први нити ко ће успети да се пласира у топ 15..
Остаје последњи талас да реши све ове дилеме у нашој квалификационој групи.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Талас 24
« Одговор #17 послато: јул 01, 2013, 20:34:15 поподне »
Још само 2 таласа до краја. Битка око престола и битка око задњег вагона је и даље у току... Ко ли ће успети да утрчи и прикачи се на задњи вагон воза, а ко ће бити коловођа, сазнаћемо за неких 48 сати...
Срећно свима у ризичним пределима!

ЦЗ
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже gagovic

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 70
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Талас 24
« Одговор #18 послато: јул 01, 2013, 22:40:23 поподне »
 У току је последњи цин драме под именом квалификације за светско првенство.Xaoc као главни актер предводи напад после кога пада завеса.
  Mony је буквално одувао огроман број бранилаца а само 834 провинције су успешно одбрањене.
   SrbHristov је преузео водећу позицију,али финиш још увек траје па ћемо ипак морати да сачекамо и последњи талас,да сазнамо победника,.
  Ако смо већ повлачили паралелу између квалификација и драме,да кажемо да ће за оне који се пласирају између шеснаестог и двадесетог места све помало личити на трагедију,јер су бодовне разлике заиста мале.
  Нас народ каже,да док једном не смркне другом не сване па ево још једне потврде истинитости ове пословице.

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Одг: Талас 24
« Одговор #19 послато: јул 01, 2013, 22:45:46 поподне »
завршио се и номадског вође поход 34741 провинција је опљачкано, док је 834 провинције одбрањено. остало је још да дочекамо хаоса и да видимо какав скор ће бити на табели и која нас екипа чека. Да проба да постигне бољи успех него прошлогодишња екипа и да пробају да донесу Србији једну од медаља.
« Последња измена: јул 01, 2013, 22:47:32 поподне bojana84 »
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже goxi1976

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 68
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Талас 24
« Одговор #20 послато: јул 01, 2013, 23:02:22 поподне »
Пошто се полако ближи крај и све моје колеге су већ рекле доста о нападу вође номада, ја сам данас одлучио да попричам са прошлогодишњим чланом националног тима Србије.
 bojana84 ове године ниси успела да уђеш у национални тим где си грешила?
-Неколико преспаваних таласа, не постављање војске на време сасвим је довољно да те избаци из колосека, покушавала сам да се вратим али изгубила сам корак и ето ту сам где сам.
 Како ти се чине остали такмичари пошто се за разлику од прошле године појављују нека нова имена?
- Не могу да коментаришем оних пар које не знам, а у првих 15 су, док су остали јако добри играчи.
 С обзиром да си учествовала на светском првенству шта би посаветовала будућим учесницима?
-Поучена прошлогодишњим искуством желим им пуно среће која ће бити потребна поред искуства и да имају на уму ону нашу народну "Не дај Боже да се Срби сложе"
Хвала Бојана желимо ти више среће у следећим квалификацијама.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Талас 24
« Одговор #21 послато: јул 02, 2013, 09:43:08 пре подне »
Тема је закључана!  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org