Инвазија Номада > Репортаже - Квалификације за СП 2013!

bojana84 2013

<< < (2/3) > >>

bojana84:

talas4
Као што сам и јуче рекла већина играча није озбиљно схватила ово такмичење. дупло мање победа него у претходном таласу што нам говори да је нада за буђење остатка све блеђа и блеђа, као и прошле године остају само они најупорнији и најхрабрији.Они који су се ангажовали и потрудили треба и да иду даље, а остали једноставно немају за чим да жале.

bojana84:



talas5


Она мала yovanna хорду је повела
спремила се, опремила за велика дела.


Двадесетак хиљада добила је лако
ал код преко две хиљаде није било тако.


Све у свему успела је да одржи ритам,
а сша носи талас шести сад управо читам.


Напад иде на опсаду војске је све више
какав скор ће Ivin бити,сутра ће да пише.


bojana84:
talas6


Све мање и мање победа, али као што мој колега рече можда је дошло до забуне. Играчи су сигурно бранили престоницу уместо споредне провинције. Тако да је можда зато пуно пао број одбрањених.И следећи напад опет иде на споредну провинцију, надајмо се да неће доћи до забуне  код играча и овог пута. Још један покушај да се сруше нивои тврђава. Колико ће овај пут бити успеха? Сазнаћемо.

bojana84:

талас 7
"Реших по сваку цену да се борим до краја, да истрајем све и један талас."речи једне учеснице на квалификацијама.Доринин удар је био за нијансицу јачи него Ивин свега неколико више победа, да ли су и овај пут играчи бранили погрешну провинцију?    Номадска хорда је опет славила.Следећи на реду је Фред Кременко који опет своја копља шаље на недужне сељане. Колика ће његова успешност бити? Да ли ће пороб бити успешан или ће нас можда ујутру дочекати изненађење? Сазнаћемо ујутру.

bojana84:
талас 8







Реших да истрајем до краја, па шта буде моја парола овај пут није она спортска "важно је учествовати" него оно "ХОЋУ ДА ПОБЕДИМ"
Још мало и на пола сам пута, свака моја добијена битка је један степеник више ка врху.  Једноставно желим да сваки војник, који је нажалост пао пред непријатељем не буде уѕалуд изгубљен.
Желим на врх, тамо ми је место то знам. Јер као што кажу мојој омиљеној песми: "У животу исход често зависи, од једне одлуке, једне битке, једног вође."



Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију