Аутор Тема: Hitno je !  (Прочитано 260 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже markonic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Hitno je !
« послато: јануар 30, 2014, 17:33:01 поподне »
Zamolio bih zaduzene da rese moj problem,jer je hitno i sve sam ukalkulisao sa vremenom da zadam jos neke napade medjutim JA to ne mogu da uradim zato sto prilikom poslednjeg napada na igraca kosova (siptarcina najverovatnije) moja vojska dosla nazad u provinciju i uopste mi nije donela golde niti se pojavila vojska kao sto mozete na ovoj slici videti http://tinypic.com/view.php?pic=350kwvt&s=8#.UupwVj15NA1   zamolio bih da se sto pre resi ovaj problem,kako samo meni to moze da se desi i to u ovim trenutcima nije mi jasno uopste! Nisam znao gde da napisem u pitanju je stara verzija r3 v4a nick markonic ... >:( >:( >:(
Некада си била велика земља пуна славе и поноса,сад си мрља на карти,Ђубрад су те уништила!!!

L a G a N i N i

Ван мреже markonic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Hitno je !
« Одговор #1 послато: јануар 30, 2014, 17:35:19 поподне »
Reseno je hvala na brzini koja mi je bila potrebna.. lock ovo
Некада си била велика земља пуна славе и поноса,сад си мрља на карти,Ђубрад су те уништила!!!

L a G a N i N i

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Hitno je !
« Одговор #2 послато: јануар 30, 2014, 23:36:21 поподне »
Reseno je hvala na brzini koja mi je bila potrebna.. lock ovo
;) ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Hitno je !
« Одговор #3 послато: јануар 30, 2014, 23:42:29 поподне »
Zamolio bih zaduzene da rese moj problem,jer je hitno i sve sam ukalkulisao sa vremenom da zadam jos neke napade medjutim JA to ne mogu da uradim zato sto prilikom poslednjeg napada na igraca kosova (siptarcina najverovatnije) moja vojska dosla nazad u provinciju i uopste mi nije donela golde niti se pojavila vojska kao sto mozete na ovoj slici videti http://tinypic.com/view.php?pic=350kwvt&s=8#.UupwVj15NA1   zamolio bih da se sto pre resi ovaj problem,kako samo meni to moze da se desi i to u ovim trenutcima nije mi jasno uopste! Nisam znao gde da napisem u pitanju je stara verzija r3 v4a nick markonic ... >:( >:( >:(
Бирајте рече које користите за друге играче.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6