Аутор Тема: Генерална дискусија  (Прочитано 17557 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #120 послато: јул 30, 2013, 20:23:43 поподне »
о хвала ал због мене не мораш да мењаш начин писања :)
то је ствар културе..кад си у гостима испоштујеш домаћина..код нас је то нормално понашање није лепо да вређаш само зато што ти је досадно :) сем ако желиш бан? мислим да се хвалиш како су те срби бановали ;D
ma znam ja da vi mene necete da banujete niste vi takvi :D

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #121 послато: јул 30, 2013, 20:25:12 поподне »
наравно да нисмо..ми не затварамо врата гостима пред носом :)

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #122 послато: јул 30, 2013, 20:26:31 поподне »
наравно да нисмо..ми не затварамо врата гостима пред носом :)
eto kad pokupim medalju u bg tebi cu je ja pokloniti za uspomenu na mandju vidis da sam dusa od covjeka

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #123 послато: јул 30, 2013, 20:29:01 поподне »
eto kad pokupim medalju u bg tebi cu je ja pokloniti za uspomenu na mandju vidis da sam dusa od covjeka
valjda ce me mrki povesti sa sobom na nekakvo janje u bg pa cu i ja da dodjem pa ti je urucim :D

Ван мреже goronja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #124 послато: јул 30, 2013, 20:29:20 поподне »
Zanimljivo ime serbiankiller  jel ti to ubijaš svoje ili sam sebe  :D

a sada serbiankiller lagano odšeći u koracima odavde i o čirilici prodavaj fore onima svojima, ok?

Službeni jezik je srpski, a pismo ćirilica. Usporedno s ćirilicom koristi se i latinica, iako ona Ustavom Srbije nije određena kao službeno pismo. U Vojvodini su, uz srpski, službeni jezici i mađarski, slovački, hrvatski, rumunjski i rusinski.

e sada da te prosvjetlim pametnjakoviću, ako si već iz Srbije onda se malo okreni i pogledaj koliko ima natpisa i novina i ljudi koji se koriste latinicom, pogotovo u Vojvodini, tako da nije službeni jezik na forumu za pisanje samo čirilica, jer malo zemalja i piše čirilicom, a htjeli ili ne htjeli vi morate znati latinicu jer je to svjetsko pismo a čirilica sporedno samo u nekoliko zemalja.

Zato ne palamudi mi ovdje o pismu, tastaturama i mandji, pisati će se ovdje kako hoće jer se u Srbiji ne piše samo čirilica.
A to šo mandjo kaže da vas sve treba učiti igrati Imperiju ima pravo, ugledajte se na njega, pa onda reci hop. Registrirani članovi mogu dolaziti na svaki forum na kojem su registrirani, nije zabranjeno, pa tako i ovdje, ako nekom ne paše o tome neka CM - ovi odluče. Usput uvijek sam mrzio učiti čirilicu u školi, nejasna je.
« Последња измена: јул 30, 2013, 20:32:13 поподне goronja »

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #125 послато: јул 30, 2013, 20:30:56 поподне »
мени?
хвала ал не треба већ имам неграде из farmavilla :)

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #126 послато: јул 30, 2013, 20:31:19 поподне »
е јој падате на провокације, дошао је са разлогом да спамује и ништа више јер је утувио себи у главу да висимо код њих на форуму.

овако, наше комшије су се потурчили, имају турчина у савезу и турчина ван савеза који им донира дијаманте.

шалу на страну, свака вама част на медаљи, ми смо се одлучили за ратове јер није било средстава за нешто више, ја сам први био против ратова али сам убрзо увидео да је доста већа уживанција него само фармовати. Мало се боље распитај па ћеш видети да сви на империји много више причају о нашим ратовима него вашој златној медаљи и да су управо ти ратови начинили много занимљивије ово Светско, иначе би било много досадно због пат позиције у којој се сви налазе, а колико сам видео и по вашим играчима једино се ти највише радујеш или ти рећи бламираш.

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #127 послато: јул 30, 2013, 20:31:41 поподне »
за мене је прави победник онај који има 60% утицаја, јер је ту уложен прави труд
и знање, освојити довољан број двораца, не упасти у минус са голдом, одбранити дворце и сачувати 60% утицаја, те три ствари управо није показала ни једна од водећих репрезентација, све што су успеле показати је потрошена гомила дијаманата за ништа

још једном, честитке на медаљи и сад на фин начин би те замолио да престанеш са спамовањем, као што сам ја испоштовао вас неки дан након 3 поста сте ме најурили са форума и да престанеш брукати неке ваше људе тамо, који нису заслужили такво твоје понашање


« Последња измена: јул 30, 2013, 20:32:48 поподне majstorinho87 »

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #128 послато: јул 30, 2013, 20:34:15 поподне »
е јој падате на провокације, дошао је са разлогом да спамује и ништа више јер је утувио себи у главу да висимо код њих на форуму.

овако, наше комшије су се потурчили, имају турчина у савезу и турчина ван савеза који им донира дијаманте.

шалу на страну, свака вама част на медаљи, ми смо се одлучили за ратове јер није било средстава за нешто више, ја сам први био против ратова али сам убрзо увидео да је доста већа уживанција него само фармовати. Мало се боље распитај па ћеш видети да сви на империји много више причају о нашим ратовима него вашој златној медаљи и да су управо ти ратови начинили много занимљивије ово Светско, иначе би било много досадно због пат позиције у којој се сви налазе, а колико сам видео и по вашим играчима једино се ти највише радујеш или ти рећи бламираш.
znam da pricaju :D cijela imperija samo o tome bruji u koji god svijet ja udjem svi o vama pricaju danas sam ured bas zvao u bg telefonski isto tamo u pozadini samo o vama bruje :D

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #129 послато: јул 30, 2013, 20:36:51 поподне »
за мене је прави победник онај који има 60% утицаја, јер је ту уложен прави труд
и знање, освојити довољан број двораца, не упасти у минус са голдом, одбранити дворце и сачувати 60% утицаја, те три ствари управо није показала ни једна од водећих репрезентација, све што су успеле показати је потрошена гомила дијаманата за ништа

још једном, честитке на медаљи и сад на фин начин би те замолио да престанеш са спамовањем, као што сам ја испоштовао вас неки дан након 3 поста сте ме најурили са форума и да престанеш брукати неке ваше људе тамо, који нису заслужили такво твоје понашање
ma znam da ste vi prvi po ekonomskim bila bi obrnuta prica da je pravi pobjednik sa bnajvecom ekonomijom sve shvacam ne trebas meni soliti pamet

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #130 послато: јул 30, 2013, 20:37:50 поподне »
Ја сам  мало свеж у овим  стварима али  ми  реци који свет играш

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #131 послато: јул 30, 2013, 20:38:57 поподне »
Ја сам  мало свеж у овим  стварима али  ми  реци који свет играш
ni jedan samo svjetsko a inace samo igram megu 10x kad igram
« Последња измена: јул 30, 2013, 20:39:31 поподне mandjooo »

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #132 послато: јул 30, 2013, 20:40:06 поподне »
Ма непитам  тебе  ко си ти

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #133 послато: јул 30, 2013, 20:43:04 поподне »
фазон је у томе што не схваташ ништа, не схаваташ колико појма немаш, ја све што сам видео у твојим постовима овде је само успело да ме насмеје као и у постовима на хрватском форуму, али као што рекох, жао ми неких других играча одатле, па морам да ти скренем пажњу :D
« Последња измена: јул 30, 2013, 20:43:45 поподне majstorinho87 »

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #134 послато: јул 30, 2013, 20:45:06 поподне »
фазон је у томе што не схваташ ништа, не схаваташ колико појма немаш, ја све што сам видео у твојим постовима овде је само успело да ме насмеје као и у постовима на хрватском форуму, али као што рекох, жао ми неких других играча одатле, па морам да ти скренем пажњу :D
kako sad nemam pojma pa lijepo ti kazem da znam da svi bruje i ti opet na mene sad te stvarno ne kuzim