Аутор Тема: Талас 23  (Прочитано 2289 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Талас 23
« послато: јун 05, 2013, 15:26:08 поподне »
У овој теми сви репортери ће писати о биткама у 23.  таласу инвазије номада.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Талас 23
« Одговор #1 послато: јун 28, 2013, 17:27:23 поподне »
Двадесеттрећи напад предводи yovanna!

Састав основне номадске војске:

180 овнова
10 000 тешких копљаника
11 000 тешких мачеваоца
140 катапулта
10 000 елитних стрелаца
5 000 катафракта
160 требушета
120 балисти

Врста мисије: Опсада Тврђаве

Срећно!



23. талас - Мотивација:

''Commoner и сахо ми нису оставили много забаве, војске су готово уништене до непрепознаљивости, али мој напад ће проверити колико су владари и њихови војници мотивисани да претстављају своју домовину! Будимо реални, небитно је колико је неко способан, добар, или било које друге глупости, које су моје саиграчи тражили, ако нема духа да своју земљу окити медаљом! Тим мора да буде сложан, а то се не може извести ако неко нема осећај дужности према земљи коју представља. Моја војска је кренула и опустошила је педесет посто краљевства која су остала да стоје. Свега неколико владара је после овога напада одустало, али многи и после пораза су покушавали да обнове своје царство. Овај пораз није био крај њиховом такмичењу већ победа ако су покушали после свега и даље да се боре. Даћемо им мало предаха. Заслужили су. Предходних дана смо их ставили под велики притисак.

Yovanna је објаснила како сваки пораз није крај, већ да пораз може да буде и нови почетак. Битно је бити мотивисан и имати воље да се бориш чак и када је твој дух у потпуности сломљен! По њеном мишљењу то је оно што одликује владара.'' - MK110
« Последња измена: јун 30, 2013, 16:58:14 поподне Martina »


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Талас 23
« Одговор #2 послато: јун 28, 2013, 19:27:31 поподне »
Најгоре изгледа тек долази у задња три таласа. Талас 23 предводи yovanna која напада све провинције. За отприлике 24 сата многе тврђаве ће горети и многи играчи ће морати да гледају како олуја која се овај пут зове yovanna руши њихове тврђаве.

Овај пут сви који немају елиту више неће моћи штитити  своје провинције. Али ипак крај је на видику још само 3 таласа нас деле од Светског првенства.

У квалификацијама за БиХ све је решено и већ имамо коначан списак играча који ће играти на Светском првенству а то су :

1.   MaJoRcek88
2.   Vinda90
3.   kalungaboy
4.   paramahanse
5.   LoRD_Mirotvorac
6.   sisic
7.   rizoni
8.   Imperi2
9.   sumar121
10.   lega1976
11.   evangelije
12.   veljobato
13.   DreamTech
14.   kemokadija
15.   aco1313
16.   cuco_  ( једини који има шансе)

Треба додати и то да нема играча без пораза у одбрани у целим квалификацијама.

Ван мреже SrbHristov

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 319
  • Углед: +11/-4
    • Погледај профил
Одг: Талас 23
« Одговор #3 послато: јун 29, 2013, 02:54:53 пре подне »
”Јовано, Јованке,
Крај Вардарот седиш, мори
Бело платно белиш,
Бело платно белиш, душо
Сè нагоре гледаш.

Јовано, Јованке,
Јас тебе те чекам, мори
Дома да ми дојдеш,
А ти не доаѓаш, душо
Срце мое, Јовано.

Јовано, Јованке,
Твојата мајка, мори
Тебе не те пушта,
Кај мене да дојдеш, душо
Срце мое, Јовано.”

Чула се песма под шаторима империјанских испичутура...и то до касних вечерњих сати. И комунална полиција се запила, па нису реаговали. Али ајде песма, вика и дрека, као да кишу призивају, него што су песмом призвали yovanu, номадску Јованку Орлеанку, номадску лепотицу.
Ма кренула она на империјане, па на све четири провинције. И то опсаду. Кад сазнале пијандуре, одмах ћутек. Одмах престала песма, одмах купиново вино у подрум. Нико напад да појача. Па чекај мало, много сте се опустили.
Ал` то није све. Многи владари су одустали од одбране. 21 њих је остало да брани своје тврдине (мислим на тврђаве), али и да пије. Штета да међу њима нема владара лепшег пола, или боље рећи владарке. Па онда кад ту удари мач на мач, копље на копље, а не ноктима да се гребу ко ће у представнике нације.
« Последња измена: јун 29, 2013, 03:21:16 пре подне SrbHristov »

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Талас 23
« Одговор #4 послато: јун 29, 2013, 11:28:06 пре подне »
Нови напад хорде номада предводи 'yovanna', она се враћа јача него идкад, иде са чак четири опсаде тврђаве са по 44 хиљаде војске.Како се одбранити од свега тога видећемо за пар сати...Светско првенство је привукло и старе каљене мајсторе ИО који су се мало и нашли изненађени новинама и променама у дизајну и неким функционалностима игре,међутим те ствари нису битно утицале на њихов стил игре и по њиховим речима јако брзо су се уклопили у новине које су им сада већ довоњно јасне.
Ток такмичења показује да су се неке земље поприлично посветиле првенству.Стигли смо скоро до самог краја кфалификација ... има још мало наде за неке да поправе своју ситуацију, док неки морају да сачувају тренутне позиције.

Ван мреже ivan vujovic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 39
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Талас 23
« Одговор #5 послато: јун 29, 2013, 13:17:02 поподне »
Двадесет трећи напад је у току и све је мање играча који појачавају свој напад.Тако да је очигледно да је овај напад исувише снажан за већину кандидата.Борбе такмичара да се домогну места које води на светско првенство су жђестоке па су и промене врло честе.Готово је извесно да ће сви кандидати који се пласирају имати прекомилион бодова сто је одличан резултат у квалификацијама и охрабрује да наша репрезентација може остварити добар резултат на светском првенству.Напад овај пут иде у све провинције и сужен је маневарски простор наших кандидата тако да це одбранити се од овог напада у свим провинцијама за многе бити немогућа мисија.Ко ће изабрати најбољу стратегију сазнаћемо за око7часова.

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Талас 23
« Одговор #6 послато: јун 29, 2013, 16:07:09 поподне »
Нема места за бег
следећи напад истовремено напада све провинције.
Напад је прилично озбилјан а такмичарима не даје никакве могућности за неке посебне калкулације.
Сада је само потребна јака војска и храбро дочекати непријатељске нападе.
Хоће ли сви одбранити све своје провинције?
Јесмо ли можда у фази када ће поједини жртвовати једну провинцију зарад одбране других?
Пратите наше извештаје како би добили одговоре на ова питања.

Ван мреже Swaba

  • Редов
  • *
  • Поруке: 39
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Талас 23
« Одговор #7 послато: јун 29, 2013, 20:46:47 поподне »
Ближи се нови напад,и све је неиѕвесније ко ће на Светско такмичење да представља своју нацију...
Распоред првих петнаест играча је следећи:
1-stons13
2-SrbHristov
3-luki.lux
4-Crvena.Zvezda
5-bichboziji
6-starca
7-majstorinho87
8-Ivanisevic
9-St_Vujadin
10-ivancacak
11-yoda.master
12-Kbalkanika
13-sasa_montana
14-zemunac69
15-Swaba

Ван мреже acafaca

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 98
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Талас 23
« Одговор #8 послато: јун 29, 2013, 21:52:14 поподне »
Контактирао сам врача, како бих предвидео развој ситуације у Квалификацијама и био корак или два исперед свих. Највећи од свих врачева Лажни Димитрије. Намучио сам се док сам стигао до њега. Морао сам да прођем кроз уски пролаз у пећину и избегнем неколико замки, али навикао сам ја јер посао репортера нија лак. Затекнем га како виси на компу.
- Добар дан, да ли си ти Лажни Димитрије?
- Ја сам Лажни Димитрије, зато што лажем.
- Значи ниси Лажни Димитрије?
- Не јесам!
- Ко предводи следеће талас, о велики Врачу?
- Yovanna
- Какви ће бити резултати напада, о свемогући?
- Биће резултата, ево видим и кафа ми се пије. Оћеш и ти?
- Може, слатка мени.
- А ранг листа, о свевидећи?
- Има нека листа и бројеви иду од 1,2,3 па тако даље.
- А напад, о господару времена, дај ми неки знак, неки сигнал, да помогнем нашима у Квалификацијама.
- Нападнуте су 4 провинције са 44к војске и са 4к тешких копаља. Идем да закувам кафу.
- 4 прове, 44к војске, са 4к копаља. 4 четворке, то је неки знак, мислим се ја.
- Сутра је финале, Бразил - Шпанија, може ли нека помоћ за клаџу, о велики гуру?
- Може. Каква ти је кафа?
- Кафа је добра, ал` је горка као чемер. Дај шећер!

Ван мреже evega

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 28
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Талас 23
« Одговор #9 послато: јун 29, 2013, 22:23:32 поподне »
јована, јован, чудо направи, нема шта за таквог борца ишта лоше казати осим самог њеног учинка а то је
 Победе у нападу    82 765
Порази у нападу    4 624
Непријатељских војника убио    34 315 512
Својих војника изгубио    76 731 496
ипресивно, зар не
ранг листа је јос после 8 таласа била суштински позната са мањим променама у самом редоследу,,,
свака част момци за фантастичну игру, да имамо више таквих где би нам био крај

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Талас 23
« Одговор #10 послато: јун 29, 2013, 22:28:16 поподне »
Талас 23!
Још само 3 напада, сви квалификанти полако губе зивце, ово је постало неподношљиво, и исчекујемо крај...

Напади су сад кренули на све четри провинције, и напади су јако озбиљни, једна грешка може да направи обрт на ранг листи, мала је разлика између првог и петнестог играча!

Дакле једна грешка ће одлучити, и сви поред оволике монотоније и досаде морају да остану максимално прибрани до краја

Ван мреже strah55

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 64
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Талас 23
« Одговор #11 послато: јун 30, 2013, 00:25:18 пре подне »
Готов је и 23 талас, још два таласа до краја...до почетка Светског првенства. Што се мене тиче ја једва чекам крај квалификација, ово је постало сувише монотоно, искрено дивим се овим играчима у квалификацијама како имају живаца за ово, разумем да мора да постоји неки вид квалификација, али мислим да би ово требало да се мало измени, бар да буде колико толико интересантније....првих пар дана је било лепо, еуфорија, све нешто интересантно, два зеца, три зеца,,,али већ после неколико таласа,,,пука досада!

Ван мреже Dixi

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 74
  • Углед: +6/-1
    • Погледај профил
Одг: Талас 23
« Одговор #12 послато: јун 30, 2013, 00:29:07 пре подне »
3,2,1....или у преводу 23,24,25 :) Углавном сви ишчекујемо крај. Коначан списак репрезентативаца, екипу која иде тамо да нас представља, на јединствени догађај у свету Империје Онлајн. Искрено мало се плашим да се не уморе од ових квалификација, ова монотонија и "преписивање" из таласа у талас може да утиче на њихову психу :) Шалим се наравно,,,издржите још мало, и идемо тамо да се играмо.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Талас 23
« Одговор #13 послато: јун 30, 2013, 00:46:45 пре подне »
Прође и овај напад... Нема шта много коментарисати, али морамо запазити веома јаку борбу око позиција 13-17, играчи се из сата у сат смењују на позицијама и можемо закључити да ће ту буквално бити жестока борба до задњег дана квалификација. Такође, и на врху табеле СрбХристов је избио на водећу позицију из мрака... Нико то није очекивао, али морамо честитати Христову!

ЦЗ
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Талас 23
« Одговор #14 послато: јун 30, 2013, 09:00:20 пре подне »
Yovanna је завршила своје нападе у овогодишњим квалификацијама...њен учинак је 34 655 победа
и 901 пораз...ићи математиком...има испод 200 импера која су до сада успела да се одбране од свих номадских напада....остала су свега још 2 таласа..први од њих предводи један од номадских вођа Mony...за њим марширају трупе које планирају да опустоше империјанску популацију до краја.....
ранг листа у квалификацијама за Црну Гору је следећа



 D.Rose