Аутор Тема: Талас 17  (Прочитано 1838 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Талас 17
« послато: јун 05, 2013, 15:24:38 поподне »
У овој теми сви репортери ће писати о биткама у  17. таласу  инвазије номада.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Талас 17
« Одговор #1 послато: јун 22, 2013, 12:17:07 поподне »
Седамнаести напад предводи Darina!
Састав основне номадске војске:

10 000 бацача копља
8 000 тешких стрелаца
1 000 тешких мачеваоца
4 500 тешких коњаника
65 балисти

Врста мисије: Пљачка

Срећно!



Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Талас 17
« Одговор #2 послато: јун 22, 2013, 13:14:15 поподне »
Код предходног удара номада, забележене су велике победе империјана... Номади су савладали империјане у 1329 напада, док су се империјани одбранили у 26 478 напада.Још се сви такмичари ниcу опоравили од задњег напада а пред њима је нови напад. У 17 таласу вођа напада је Darina, у овом случају три пљачке са по 30 к основне војске:
10 000 бацача копља
8 000 тешких стрелаца
1 000 тешких мачеваоца
4 500 тешких коњаника
65 балиста
Биће тешко одбранити се, три провинције је јако тешко одбранити... коју тактику употребити да се заштити недужно становништво, да ли ће сви имати довољно војске видећемо за неких 16 сати....

Ван мреже evega

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 28
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Талас 17
« Одговор #3 послато: јун 22, 2013, 22:50:05 поподне »
седамнести напад предводи дарина и усудила се да подели своју номадску војску ћак на 3 дела и то баш пљачку у 3 провинције,, истина да првих 20 на ранг лисити неће имати вечих проблема да је зауставе ал шта ће урадити они испод 20тог места...
Asgarda је одрадила велики посао и можда омугућила да дарина то и уради што је намерила.
даринин скор је импресиван,,, веома импресиван са скором од Победе у нападу 22 019,,,Порази у нападу 1 403,, а након овог напада се стварно може искристалисати тко је тко и тко је где
сретно империјани

Ван мреже ivan vujovic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 39
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Талас 17
« Одговор #4 послато: јун 23, 2013, 02:04:35 пре подне »
После више напад на две провинције номади крећу са много бројнијом војском и код играча који су припојили све провинције напад иде у 3 од 4.Дарина је већ нападала наше кандидате за репрезентативце,међутим сада је много јача и биће рак рана многим српским витезовима.Сви кандидати који се нису до сада предали и заборавили своја царства заиста јесу витезови без обзира на резултат који постижу. Сви знамо да се квалитет игре не мери само економским бодовим и количином дијаманата већ истрајношћу и активношћу играња и најважније ОСЕЋАЈЕМ ЗА КОЛЕКТИВНУ ИГРУ.Ко нема осећаја да је део тима и да зависи од других као и други од њега боље да се бави нечим другим и не троши време себи и другима и при том правећи само штету.Надам се да ће наша репрезентација имати подршку свих играча .Ми можемо лично да имамо сукоб да не волимо начин игре неког играча али то је наша лична ствар и ни на који начин да ли кроз светове које играмо да ли кроз репортаже не треба да дозволимо да било ко примети ту ружну нашу страну.8 напада је до краја и нема више лаких напада,очигледно ће напади ускоро кренути и на све провинције,па господо тешко да се ико може провући у репрезентацију ако не игра квалитетно. Што је добро и даје наду да ће наша репрезентација бити изузетно јака.15 најбољих са квалификација неће бити ни Жика ни Мика ни ИНДИЈАНЦИ ни ОСВЕТНИЦИ,они ће бити СРБИЈА,зато ће им бити потребна подршка свих.Јер једино тако саткани као једно можемо се успеху надати јер сви смо део тима који се зове СРБИЈА.Замислите ситуацију важан рат на светском.Фали нам мало да добијемо али не иде,међутим Пера који је у квалификацијама био на месту1847 у свету који он игра сазна да је наш противник Буш офлине.Ето примера како је Пера јако важан део тима.И браћо моја Пера треба да буде пример свима.

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Талас 17
« Одговор #5 послато: јун 23, 2013, 02:58:55 пре подне »
17 талас, а старчи се јако спава, али репортажа се мора написати, јер имамо агресивну селекторку...
Дакле, 17-ти талас....

1 Дан на квалификацијама:
Све је супер, убедио сам их све да играју!

2 Дан на квалификацијама:
Кренули смо да играмо, појавио се први напад, надам се да ћу се одбранити

3 Дан на квалификацијама:
Баш се лепо развијам, све је супер

4 Дан на квалификацијама:
Победио сам до сад у свим нападима, напади се настављају, и бас ми лепо иде

5 Дан на квалификацијама:
Напољу киса пада, а мени је бас лепо кући, и играм ове занимљиве квалификације

6 Дан на квалификацијама:
6-ти напад иде, сви побеђујемо, биће ово занимљивих месец дана

7 Дан на квалификацијама:
Мартина нам убацује нове дијаманте, имаћу опет да се баханалишем

8 Дан на квалификацијама
врућина ми је, и боли ме глава од компа

9 Дан на квалификацијама
Номади, номади.... сморили су висе

10 Дан на квалификацијама
Па нормално... опет напад.. цео дан нешто кликћем овде а не знам ни ја шта радим

11 Дан квалификација
Уфффф ко ме натера да играм ово

12 Дан квалификација:
Јаоооо морам репортажу да пишем, а сад чекам овај ретардирани напад који стиже тек у 2 ујутру

13 Дан квалификација
Ја не могу више.....7

14 Дан квалификација
па ово није нормално... замислите опет напад, и то опет онај смешни са по 30 000 војника

15 Дан квалификација:
Тог дана је 40 степени напоље било, сунце уједа... А ја као нешто играм, а онај номад опет напоада... и опет са по 30 000 војника, ја не знам шта ћу са војском више да радим

16 Талас:
бла бла бла,

17 Талас
ево 2 сата после поноћи је, појма немам зашто не спавам, играм као квалификације, сад су ови номади прешли на по 3 напада, што је најгоре још ће и да ме налупају...

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Талас 17
« Одговор #6 послато: јун 23, 2013, 08:33:12 пре подне »
 пијем већ смлакало пиво чачкам калкулатор да видим како смањит губитке ииии ето дође мени шеф..... и вели ми "ајмо нешто да радимо".. :) (од ува до ува) (гром њега урадио одма ја у себе јер та множина "радимо" преко главе ми је више)..(манијак) псујем даље...(умјесто да ми купи нешто против комараца који ме искасапише из ноћи у ноћ све више и више,уф сунце их попржило,он ми доноси глупе сијалице да мијењамо...у шкртог ли мрча велим ја...преселили ти се у собу ове аждаје и свог те испљаскале јадо јадни..пушти ме)...."ааа оће бит лијепе,љепше но ове старе"..оће оће шефе ка ово сидро што је сад љепше...(цигани ти га однијели и у жељезару истопили,колико ме измалтретира са њим) опет :) (од ува до ува)...висим са 3 метра стављам задњу...(шеф не гледа у мене оћу ли да се проспем него гледа је ли свака сијалица како треба) пушта струју (увце га забоље што ја и даље висим и зној низ мене цури а прашина се слијепила ка нека крема) ....ааааааааааааааааааа јесам ја добар са мојим идејама...па вазда ли их имам и увек испану феномена...нисам залуд ишао на менаџмент по сарајеву и београду..."брао нам га како ово одрадисмо" .... :) (више на силу...скупљам ону прашину у уста и мислим се дал да га пљунем да га слијепим доље....)....ооооо Darina...памтит ћу те...сањат ћу те...уфф...

 Заврши и Darina свој талас..било је много крваво...позиције у топ 15 су се промијениле...ситуација је следећа :



 18и талас по реду предводи flinstoun..опет напади на 3 провинције..овај пут опсада....
 
 репортер D.Rose

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Талас 17
« Одговор #7 послато: јун 23, 2013, 11:17:30 пре подне »
Прође и први напад на 3 провинције, генерално колико сам видео угрубо, сви су се одбранили позитивно. Нема великих промена на табели... Следећи напад је до сада најјачи, иде опсада тврђаве на 3 провинције, али војска бројчано до сада најјача, напад није наиван, али исто тако, није ни да треба нека нуклеарно физичко математичка формула да би се израчунала позитивна одбрана...
Овде сада више није питање, ко ће успети да издржи до краја да се брани, већ ко ће психички издржати да не одустане до краја...
Срећно свима, и поручујем вам, не одустајте!

ЦЗ
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Талас 17
« Одговор #8 послато: јун 23, 2013, 11:45:44 пре подне »
Darina је опет била успешна и може се са правом рећи да је најбољи номадски ратник.
Статистика са њеног ппрофила све говори, част је у плусу, билас поеда и пораза и тај вонји чин МАРШАЛ који многи играчи који су играли ове квалификације никад нису имали.

Војни бодови    1 437 137
Војни чин    Маршал
Победе у одбрани    1
Порази у одбрани    14
Победе у нападу    52 622
Порази у нападу    3 010
Непријатељских војника убио    15 393 075
Својих војника изгубио    61 637 898

Вечерас долази flinstoun у опсаде престонице и две споредне провинције.

Сретно свима
« Последња измена: јун 23, 2013, 12:13:18 поподне kalunga »

Ван мреже Swaba

  • Редов
  • *
  • Поруке: 39
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Талас 17
« Одговор #9 послато: јун 23, 2013, 12:28:59 поподне »
Прошао је удар Дарине,три провинције су биле под нападом...
Статистика њеног напада је следећа :
-Победе у нападу    52 622
-Порази у нападу    3 010
-Непријатељских војника убио    15 393 075
-Својих војника изгубио    61 637 898
-Опљачкано становништво    118 975 085
-Број пљачки   32 210
Следећи напад предводи ,,flinstoun,,
Иду три напада,сва три на опсаду тврђаве.

Ван мреже Srdjan012

  • Редов
  • *
  • Поруке: 29
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Талас 17
« Одговор #10 послато: јун 23, 2013, 12:54:06 поподне »
Иза нас је још једна битка,најтежа до сада. Овај напад је предводила Darina по први пут са довољно војске да може да нападне три независне провинције. Darina је однела 30 603 победе и убила 118 975 085 недужних сељака, док су империјани извојевали 1 607 победа.
Стање на лествици у нашој квалификационој групи није се у многоме променило.
Упоредни преглед стања топ20 пре напада Darinе и након: http://prntscr.com/1bgl05
Следећи напад предводи “flinstoun”, са нова три напада на провинције овај пут опсаде тврђава.

Ван мреже acafaca

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 98
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Талас 17
« Одговор #11 послато: јун 23, 2013, 13:34:27 поподне »
Врућине не попуштају. Краве су се претвориле у гнуове (или гнуе. Множина од гну. Мислим на ово http://prntscr.com/1bgo6t), а козе су се претвориле у антилопе. Само још ми нисмо постали црни. Облака нема на видику. А и сво пиво и клакер попили су номади са Асгардом, па смо морали да пошаљемо караван по нове количине. Неће скоро стићи. Иду нашим новим аутостазама. На њивама смо посадили краставац, а родила банана. И док смо седели у хладу три палме ту поред тора, стари врач се сетио да је оваква жега забелешена још пре прошлих квалификација и да су тада људи узимали лој од оваца, у њега су насецкали црни лук и тим се мазали свуда по телу. "То је најбољи лек против врућине, ево пише у старим летописима" рече врач. Па ако су наши стари то радили, онда је то сигурно најбоље. Узели смо неколико буради лоја, док су жене сецкале лук. Помешамо све то у компактну масу и почнемо да се мажемо. Мажу се и жене. Сачекали смо мало да видимо делује ли овај природни дезодоранс. Нисмо знали како да га назовемо па смо измислили име. Зваће се лосион (ло-лој + onion-ион=лоион=лосион). Па добро баш није много помогао око врућине, али нас зато комарци обилазе на километар. Неке врсте комараца су изумрле када смо се прошетали селом. И номади су осетили мирис лосиона. Па су зато напад поделили на три дела. Да поделе воњ. Мисле да ће тако да прођу боље. Послали су Дарину да води пљачку. Сећете се, то је она брђанка што сама поткива свог коња. Она је одрасла са овцама па јој лосион неће сметати. А ми се нисмо окупали.

Ван мреже gagovic

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 70
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Талас 17
« Одговор #12 послато: јун 23, 2013, 16:57:50 поподне »

На западу ништа ново, рекао би Е.М. Ремарк, а ја бих додао ни у квалификацијама.
Darina је свој задатак обавила нешто боље од већине својих претходника али ништа спектакуларно да би њен резултат заслужио неку озбиљнију анализу. Све у свему 52622 победе и 3010 пораза.
  На табели се полако издвајају два играча. То су starca и stons13. Чини се да су њих двојица већ обавили велики део посла и по ономе што су показали у досадашњем делу, заиста би требало да се догоди чудо па да квалификације не заврше успешно.
  flinston и његове три опсаде су следећи изазов за империјанске борце.

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Одг: Талас 17
« Одговор #13 послато: јун 23, 2013, 16:59:01 поподне »

Darina ми опет послала армаду
покушала да уништи и последњу наду.
Али као и остали савезници њени
није знала на шта све су војници ми спремни.
Ударила главну провинцију прво
ал прошла је ко кад врабац удари у дрво.
После прве кренула је да опљачка другу
и тада је осетила горчину и тугу.
трећи удар нисам смела да гледам ни сама
нећу да описујем јер сам једна дама.
Све у свему културна сам и цура сам фина
не нападај да не прођеш исто ко Darina
Ако решиш ипак да не будеш жив
ти нападај, после кукај "ђаво ми је крив".
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже wolkhood

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 128
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Талас 17
« Одговор #14 послато: јун 23, 2013, 17:52:31 поподне »
Darina је завршила са ударом, тако је закључен 17 талас номадских напада. После удара прва 3 играча су задржала своје позиције.
Crvena.Zvezda и  ivancacak су заменили места, други дан за редом bichboziji граби према врху, за разлику од јучерашње ранг листе, данас се попео за још 3 места. Нови удар на наше империјане предводи flinstoun, 3 опсаде је послао. Хоће ли играчима бити довољно времена да све искалкулишу и поставе најефектнију одбрану. Желим да им мечеви буду оштри и да опет поразе противника.