Аутор Тема: Недеља 3  (Прочитано 7432 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже body_fighter92

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 30
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #60 послато: јул 26, 2013, 00:11:43 пре подне »
Драги читаоци  ѕа данас   немам ниста ново и посебно тако да  ћу се  бавити статистиком   сто се тиче савезног утицаја изгледа  овакоИме савеза   Домет утицаја
Croatia   32.19%
Bulgaria   30.29%
Poland   21.56%
Turkey   16.34%
Romania   0%

а  први  10 на ранг листи екипа

1      Croatia   601 967 967
2      Poland   433 527 348
3      Italy   415 978 229
4      Bulgaria   405 914 587
5      Romania   322 473 182
6      Turkey   308 744 963
7      Russia   215 905 447
8      Serbia   202 100 971
9      Spain   190 949 613
10      Brazil   188 712 96
 и чини ми се да  ни сутра неће  бити неких већи промена   ..........

Ван мреже sasasin

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #61 послато: јул 26, 2013, 00:19:50 пре подне »
добро вече стање на империји можемо започети песмом Тијане Дапчевић-све је исто само њега нема.....тако је Србија је и даље на 8 месту..а немамо ни 1 дворац...стање са дворцима је и даље исто надамо се да ће бугари нешто преузети по том питању..иначе оно што ме је привукло да пишем репортажу овако касно је најјача битка досад на светском морате је видети у питању је бич божији а ево и битке http://prntscr.com/1higcx..свака му част

Ван мреже strah55

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 64
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #62 послато: јул 26, 2013, 00:25:22 пре подне »
Јуче сам био у Турској, жена ме натерала, после оволико година брака морао сам да је одведем негде...и ето пукох да не кажем колико лове на Истанбул. Али не жалим.... Шетам ја тако са својом супругом улицом и седнемо да попијемо ту праву, турску кафу... Започнем љубазан разговор са конобаром, момак од једно 25 година.
Док смо причали питао сам га да ли локал има интернет и он ми рече да има, па извадих свој лаптоп и накачих се на нет да уђем на Империју... Конобар ми приђе, рече ми да и он игра Империју...питао ме одакле сам. Одговорио сам му на енглеском "I am from Serbia". Након мојих речи конобар је испустио послужавник са пићем, ухватио се за косу и почео да виче ненормално "Crazy Serbistan, crazy Serbistan..." након чега је отрчао низ улицу настављајући да се дере...

Закључак - Орлови па шта сте им урадили тамо .... ?

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #63 послато: јул 26, 2013, 08:05:05 пре подне »
Ево мене опет.Прешле у навику ове јутарње шетње :)
Знате стварно ће ми бити жао ако се ово заврши тако да одлучи број бодова. Али дефинитивно су сви напунили дворце балистима па нема трика узети га без великих губитака. А ако би се неко и одлучио на такво шта одма би га саставили сви остали покушавајући да му узму двор. Тако да је ово тренутно баш пат-позиција :(
Е зато ја имам један предлог.  Знам да је битно да се купују дије..знају то сви а боме и виде и осећају ;D ал ако се већ организује Светско Првенство зар неби било логично да бар то нема везе са дијама? Да например следеће сп играју сви без дијаманата? Значи нема храма, нема 10х, нема ништа..само оно што створиш са својом војском.Наравно у квалификацијама би се користиле дије..ту би се и одрадила елита и све остало..а онда блокада храма и да се види умеју ли људи уопште да играју ово :o Овако ми се чини да је вееееелики проценат играча тотално..ма нема смисла да напишем оно што сви знају зато... :-X
Знам да од тога вероватно нема ништа :-\ ал бар рекох мишљење већине играча који воле ову игру :D
Толико у овом јутарњем јављању.
Е да за оне који питају за колегу Aцу једно обавештење. Наиме Ацко нам је једва жив :( човек је у болници..даје крв оном спрженом Мађи..она Бразилка плаче по васцели дан..сестрица Мица покушава да га дигне из мртвила..сутра ћемо знати више..углавном Мађа је добро а за Ацу-јавићу вам већ :)

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #64 послато: јул 26, 2013, 11:10:07 пре подне »
поз  :)
22 дан,јутро за сада нема промена што се двораца тиче,алиииииии има неких великих промена у осталим статистикама,што наслућују да ће бити свега и свечега ових последњих дана СП  :)
запажање 1:Бугарска спала преко 100м еко бодова,врше се масовне донације војске тамо,она опција да се победник одлучује по еко бодовима значи пада у воду што се њих тиче,фаворити ће очигледно пробати на све или ништа,свака част на тој одлуци,свиђа ми се   :D  још један доказ те тврдње је натпис једног од бивших учесника СП и тренутно репортера Бг на њиховом форуму:"Тренутак истине је дошао. Бугарска ће одиграти свим адутима . Последњи напад - Победа или смрт. Наш тим у неколико сати ће ризиковатии све што је остварио у овом издању турнира у наизглед немогућој мисији. Желим им срећу и држим фиге јер ово финале ће бити достојно поштовања, без обзира на исход. мало смо украли превод са комшиског форума  ;)  :)
запазање2:Бразил скочио преко 60м еко бодова,значи ипак нису одустали,иако су им шансе и даље сувише мале,али нешто ће покушати очигледно,а самим тим мораће ударити на неки дворац,донеће још неизвесности  :)
а ту су наравно и земље попут Италије,Русије,шпаније рећићемо и Румуније (иако имају дворац као да га немају по утицају) и наравно наших Орлова које ће пробати заузети своје место на коначном постољу у сваком случају ништа не губе... :)
сад нам остаје само да чекамо,ко ће на кога и који дворац ударити,имају 5 избора,ПОЉАЦИ 2,Хрватска 2 и Турска 1 то су дворци који сви желе,маx развијени са утицајем,стање је напето останите са нам и пратите ексклузивне вести,у сутрашњем извештају очекујем много занимљивих тема  :) поз до тада  :)
« Последња измена: јул 26, 2013, 11:13:08 пре подне madjasrbija »

Ван мреже wolkhood

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 128
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #65 послато: јул 26, 2013, 12:33:36 поподне »
Добро јутро Србијо.
Тренутно стање на светском првенству је не промењено, домет утицаја на мапи је исти, као да нико нема зељу да нешто промени. За то су највероватније криве одличне одбране у дворцима са милионима балиста. Како сазнаје наша редакција било је неких покушаја напада али је остало само на покушајима.
Дан пред нама ће показати да ли ће се шта променити и да ли играчи имају жељу и могућност да заврше ово првенство раније.

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3 дан 22 СП
« Одговор #66 послато: јул 26, 2013, 12:34:25 поподне »
У току је дан 22 Светског првенства и све се полако ближи крају. Наша репрезентација је на позицији 9 и надамо се да ће остати у топ 10 ради следећег првенства и награде од ИО. Дефинитивно ово првенство ће се завршити рангирањем по економским бодовима што је по мени велика глупост али сад шта је ту је.

Јутрос сам сазнао од комшија хрвата који често навраћају код нас на форум да су Бугари синоћ покушали да узму Пољски дворац, уз Бугаре су ишли и Холанђани и Португалци али Пољаци су се одбранили. Треба рећи да су Бугари у синоћњем покушају изгибили доста савезне војске вредности чак 25 милиона економских бодова.

Наши орлови требају мирно привести ово првенство крају, учињено је много и показано целом свету какви су Српски ратници и мислим да је бар пола навијача који су пратили ово првенство бар натренутак  осетила зал што нема такву репрезентацију као што је наша.

Свака част нашим момцима претставили су нас у најбољем светлу и мислим да нико нема ни најмање право да им било шта приговори.

Толико до следећег јављања.  :) ;) :D
« Последња измена: јул 26, 2013, 12:38:17 поподне kalunga »

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #67 послато: јул 26, 2013, 12:55:59 поподне »
Почео је и 22. дан светског првенста , још који дан па крај  ;D.Јучерашњи видео клип од империје онлине ме је веома изненадио,вероватно и све вас.Дакле сви смо могли да чујемо да ће се ово светско првенство можда завршити,не путем господара света, већ по нето економским бодовима.дакле прве три репрезентације које имају највише нето економских бодова освојиће медаље, у овом случају то су Хрватска Пољска и Италија.Наша репрезентација је сада на 9 месту,само нека тако и остане до краја.Наш играч bichboziji синоћ је имао 2 сјајне битке прва http://prntscr.com/1hlj79 друга http://prntscr.com/1hlj9i.Толико од мене  ;D

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #68 послато: јул 26, 2013, 12:59:36 поподне »
Репрезентација Србије се налази на деветом месту на ранг листи.Знам да ће многи сада рећи да су лоше играли, да су могли боље, овако или онако и ја сам први то мислио...Ипак бих хтео свима да скренем пажњу да мало размисле пре него што крену да критикују њихову игру. У квалификације за Светско првенство су сви могли да уђу и да изборе своје место у репрезентацији... од оних који су ушли у квалификације ови играчи који су се борили на овом Светском првенству су били најбољи и најупорнији, једино су они пристали да на себе преузму тај терет и ту обавезу да за одређено време занемаре свој приватни живот и бране боје Србије на овој игри. Остало је да видимо даљи развој ситуације на овом такмичењу и да видимо ко ће однети злато.

Ван мреже goxi1976

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 68
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #69 послато: јул 26, 2013, 14:15:33 поподне »
И ако је јуче почела фаза за господаре света још ниједан савез није остварио 60% домета, упркос томе репрезентације које немају  дворце у власништву и даље воде ратове. Комшије из Црне Горе су победиле Литванију резултатом 34 441 према 13 607. Док су комшије из Босне и Херцеговине изгубиле од екипе Колумбије резултатом 10 802 према 7 881. Репрезентација Мађарске је резултатом 43 190 према 13 329 победила екипу Никарагве, док је у рату између екипа Перуа и Алжира славила репрезентација Перуа са резултатом 38 236 према 30 934.  Рат између екипа Чилеа и Албаније завршен је победом Албаније резултатом 23 693 према  12 969, екипе Грузије и Уједињених Арапских Емирата су такође однеле победе у ратовима Грузија је резултатом 12 823 према 8 561 савладала екипу Еквадора, док су Емирати славили против Ирске резултатом 1085 према 182.

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #70 послато: јул 26, 2013, 14:36:29 поподне »
Репрезентација Србије се са 202 898 896 економских бодова налази на 9-ом месту, док  са 5 659 158 војних бодова заузима 5-о место ранга по највише освојених војних бодова. Имамо 11 медаља за битке дана од којих 7 има играч bichboziji који је и најбољи играч по војним бодовима , 2 starca, a majstorinho87 и luki.lux po 1.
Надамо се да ће репрезентације које имају дворце почети да диђу храмове за домет утицаја или ће можда ипак одлучити ранг листа по економским бодовима.
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #71 послато: јул 26, 2013, 16:54:42 поподне »
Добар дан драги читаоци  ситуација  је  опустена  међу  власницима двораца  нико  не  покушава  да   покрене  војску  .Наши момци  су  данас  9.    и надамо се да ће  ту  остати до краја  због следећег  свецког првенства
Croatia   32.19%
Bulgaria   30.29%
Poland   21.56%
Turkey   16.34%
Romania   0%

Ван мреже body_fighter92

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 30
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #72 послато: јул 26, 2013, 19:30:32 поподне »
Добар дан! У току је 22. дан светског првенства. Већ пар дана иста прича у савезу, сатционирали су се играч србије и јачају се! Нема ратова, то је нешто помало чудно за наше орлове...
За очекиват је у наредним данима да наши ратници опале који рат или да украду некоме дворац! Наш најбољи играч bichboziji тренутно је 20-и на ранг листи док савез заузима 9-у позицију.

Домети утицаја:

1. Croatia   32.19%
2. Bulgaria   30.29%
3. Poland   21.56%
4. Turkey   16.34%
5. Romania   0%

Топ 20 играча на ранг листи:
 
1. FRANCESC_PL   
2. Dedaboroded   
3. efeece   
4. Xopengate
5. Sowizdrzal   
6. hacker73   
7. ady_boy
8. kokocar   
9. BulloWar   
10. PeccatoDiGola   
11. Tomek1974      
12. tsveto2004      
13. djontravolta   
14. shortykrones      
15. bluerost      
16. sude2004      
17. Nelu74      
18. tasoslagos
19. mikac0901   
20. bichboziji

Топ 10 репрезентација на ранг листи:

1. Croatia   
2. Poland   
3. Italy   
4. Turkey   
5. Romania   
6. Bulgaria   
7. Brazil   
8. Russia   
9. Serbia
10. Spain   

Ван мреже gagovic

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 70
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #73 послато: јул 26, 2013, 21:02:26 поподне »
 Још један паклени дан је за нама али кад су у питању временске прилике.Борбе са врућином су се интензивирале,посебно од кад ми се покварила клима а најављују да врућини стиже појачање од још четри пет степени.Сви вентилатори су у стању пуне борбене готовости а ко преживи писаће.
  Писаће да су се на Светском првенству сви забарикадирали и да нико ништа не жели да ризикује.Дакле многима је позната изрека боље врабац у руци него голуб на грани.

Ван мреже acafaca

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 98
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #74 послато: јул 26, 2013, 22:10:07 поподне »
Ситација је као када играте таблић, па буду пате карте. Нико не добија три на карте. У овом случају три на утицај. Или 30%. Разумете већ. Сад се мозгује, дал` да нападнемо или да чекамо. Или можда да чекамо да други нападну па ми да се накалемимо... Нисам задовољан концептом такмичења, ово како сада ствари стоје не води никуда. Једина је срећа што ће ускоро да се мења игра (визуелно, али и у концепту, бар се надам) па ће мало да зе освежи ово већ помало монотоно играње. Наравно да је сама суштина ове игре да се купују дијаманти у што већој количини. Није циљ да победи најбољи играч него најбоља муштерија. И када се све заврши, продавац закључа радњу и иде да купи новог мерцедеса. Све у свему баш ме брига, ни лук јео, ни лук мирисао. Ја имам већи проблем. Где и када на море? И са ким? То ће бити добро потрошене паре. Са пивом у руци, на лежаљци поред мора. Заслужио сам. Морам ове дијаманте некако да потрошим док их није појела инфлација. Сетих се речи мог доброг друга, али велике пропалице, злог нинџе Марко-сан-а:"Боље да лежим на плажи и гледам у море, него да лежим у троседу и гледам најновији тв са фул хд технологијом, брате". И још једном апелујем на наше, ајде бре прескочите те Русе. Одбијте ми једну дневницу или две, колико је потребно да прескочимо њих и будемо 8.