Аутор Тема: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)  (Прочитано 6295 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже gis86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 25
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #30 послато: јул 17, 2013, 16:02:10 поподне »
ja se pola sata smejem na ove gluposti...i ja sam unistila profil...nick iron_dusan
stvarno mi nije jasno zasto branite ljude koji nemaju pojma o igrici..cudo na opisu saveza ne stave svoje sifre...pisu ih svuda posle im je neko kriv.....ispade da smo svi ovde vrhunski programeri...bravo za nas...idem da potrazim posao u nekoj it kompaniji....umesto da pravim limunade i kafe....a mozda me i u anonimusima prime pa ima da oborim ceo io server



ahahahah bravo Ironita... u pravu si...niko od nas nije do sad znao da ume da hakuje profile i obara zasticene sisteme :) nek KRUM moli boga da nas ne prime u anonimuse inace ostace bez krova nad glavom... :)
Logicnije je da smo svi mi experti za to nego bilo sta drugo...svaka cast... :D

Ван мреже Sultan...SULE

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #31 послато: јул 17, 2013, 16:07:51 поподне »
 ::)moze hipe i bilo ko drugi ko ne uzima dije od bugara da se zali kome hoce na svijetu, to je uzalud kako aj vidim bugarima je bitno da se prodaju dije a posto ih ovi iz DT zderu mnogo, bugari ce da banuju nama cijeli savez ako treba samo da udovolje dijamantasima

Ван мреже gis86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 25
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #32 послато: јул 17, 2013, 16:10:46 поподне »
E pa nek nas banuju sve...sve do jednoga... bar cemo imati dokaz sta sve rade,da upozorimo sve ostale kupce dijamanata na sta bacaju pare...jer kad prestanu da trose,desice im se isto sto i nama... :)

Ван мреже Sultan...SULE

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #33 послато: јул 17, 2013, 16:16:25 поподне »
 :o odakle meni pare da kupujem dije ja sam 1. razred srednje skole *cry* odakle znam da cu na igrici se boriti sa nekim ko ima toliko para za dijamante.idem na travian :D cini mi se da je manje bogatih tamo :D

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #34 послато: јул 17, 2013, 16:21:41 поподне »
ajde sad zbog bana se ljutite ja sam dobio perment na io pa nista idem dalje

Ван мреже gis86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 25
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #35 послато: јул 17, 2013, 16:29:43 поподне »
Kako se ne bi ljutili kad su banovali igraca na osnovu jedne poruke...? Ako je u pitanju poruka mogu da ga ucutkaju na odredjeno vreme jedino... Kakvo priznanje,kakve gluposti... nek oni nama daju konkretne dokaze poklapanja IP adrese u trenutku unistavanja profila...pa ce sve biti u redu... ali cvrc NEMAJU IH ...

Ван мреже ironita

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #36 послато: јул 17, 2013, 16:32:16 поподне »
jbg ova igrica je napravljena za mudre,kao sto sam rekla ko je kome kriv npr sto ostavlja pass na tribunu ili ne zna da igra....pa kuka kad mu idneses rese ili sta god....za sta je napravljena opcija inkognito- naravno za spijune...prema tome niko od nas ne treba da se ljuti kad mu udju na nalog i urade sta god....to nije hack...da se razumemo...kao sto sam rekla ovo je igra koja se igra umom a ne pukom snagom vojske....jbg ko je sposoban da me prevari skidam kapu....ali ove gluposti admina su stvarno na nivou deteta...pa jbm mu mogli ste neki bolji dokaz da smislite da blokirate nalog od glupe poruke....mene bi bilo sram da to navedem kao obrazlozrnje....kontam da su dijamantasi povlasceni ali majku mu smislite vec bolji razlog kad pravi nemate ne brukajte se....

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #37 послато: јул 17, 2013, 16:41:59 поподне »
jel to hiperion usao na tudje nalog jer mu je nasao sifru ,geriocu, pa su ga prijavili
 ???

Ван мреже strasno

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #38 послато: јул 17, 2013, 16:43:58 поподне »
strasno, sta reci nego da sam dobro prosao, lagano udjes na profil i "unistis" ga  ;D
naravno rijec je o despalatumselma na cro/srb 3 a moj nick je  ratnik22  8)



Ван мреже ironita

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #39 послато: јул 17, 2013, 16:45:06 поподне »
ovo su hipeovi prijatelji koji bi sve dali za njega....nema potrebe da se on ponizava jer ima nas koji smo uvek tu za njega....

Ван мреже ironita

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #40 послато: јул 17, 2013, 16:48:12 поподне »
i posto vidim da je tiger ovde molila bih ga da obrazlozi svoj dokaz za blokiranje naloga hiperion

Ван мреже strasno

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #41 послато: јул 17, 2013, 16:55:19 поподне »
ma kakav dokaz imaju nikakav, i nije nikakav zlocin ucinjen, lagano udjes preko pas ili preko cuvara na profil ja ne vidim kakav sam zlocin time pocinio  :-\

Ван мреже Tiger

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #42 послато: јул 17, 2013, 18:05:02 поподне »
1. Netko upada na račun despalatumselma, izlazi iz saveza, ulazi u drugi savez, donira 70 dijamanata tamo, uzima veliki zajam. Na drugim računima je i raspuštena vojska i slične stvari - da li je to šteta na računu ili normalno igranje?
U logovima imamo podatke o ip adresi/računalu s kojeg je to napravljeno. Ali zbog prevelikog broja podudaranja, krivac nije jednoznačan i ne kažnjavamo, makar ima puno ideja tko je i pitaju zašto ne kažnjavmao točno te i te.
2. Igrač koji je kažnjen se hvali da je on počinioc. Provjera pokazuje da ta poruka zbilja postoji i da ju je poslao taj igrač. Tako da nije riječ o fotomontaži ili nečem trećem.
3. Provjerava se račun i podaci o neovlaštenom ulazu na račun od prošli puta. I pogodite tko igra na istom računalu s kojeg je provaljeno/uđeno na račun i počinjena šteta. Naravno, kažnjeni igrač i 2 računa koje on čuva. Bez ovog koraka od njegove poruke ne bi bilo apsolutno nikakve koristi, jer ne bi bilo dovoljno dokaza.
4. Teorija tog igrača je da je to normalno igranje i da nije ništa loše napravio, čak priznaje i da je to napravio preko čuvara računa(ne, nije on bio čuvar računa, već je pristupio putem šifre na čuvara).
I sve to nije dovoljno? Ako očekujete ispis logova, to nećete definitivno dobiti.
Ali to da kažnjavamo na rekla kazala su priče za malu djecu. Poruka može biti razlog za provjeru, ali ako nema podudaranja po logovima, nema kazne.
« Последња измена: јул 17, 2013, 18:06:32 поподне Tiger »

Ван мреже svenkran

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #43 послато: јул 17, 2013, 18:22:40 поподне »
činjenica je da se hrvatskom serveru ne smije obraćati jer tiger i ovako i onako kada ga nešto pitaš vadi skripte i sav u znoju traži barem sličnu situaciju. Kod njega napad koji dolazi 1 sec prije povrata vojske i rezultira bitkom je "jbg niste imali sreće" tako da igrač koji je napravio prijavu je pogriješio što se njemu prvobitno obratio!

Ван мреже ironita

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Novo pravilo IO: kaznjavanje bez dokaza,na osnovu rekla-kazala... ;)
« Одговор #44 послато: јул 17, 2013, 18:23:34 поподне »
zanima me samo kratak odgovor da li postoji podudaranje ip adrese hiperiona i naloga koji su unisteni.....jer znam da ne postoje....a to da je hiperion napisao da ih je on unistio...volela bih da vidim tu poruku priznanja...