Аутор Тема: Odbrana  (Прочитано 542 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже srbin111

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Odbrana
« послато: јун 26, 2014, 12:56:45 поподне »
Imam pitanje kao da obranim koloniju od duplih profila ? Igraci naprave ceo jedan savez duplih profila i sa njih samo unistavaju kolonije. Ti profili nemaju preko 30k bodova i imaju samo lake maceve kojima ruse kolonije. Vojsku u kolonijama ne mogu drzati zbog ratova, jel postoji neki nacin da se odbranimo od njih ??

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Odbrana
« Одговор #1 послато: јун 26, 2014, 14:03:18 поподне »
Imam pitanje kao da obranim koloniju od duplih profila ? Igraci naprave ceo jedan savez duplih profila i sa njih samo unistavaju kolonije. Ti profili nemaju preko 30k bodova i imaju samo lake maceve kojima ruse kolonije. Vojsku u kolonijama ne mogu drzati zbog ratova, jel postoji neki nacin da se odbranimo od njih ??

Jedini način je da dižeš fortove ako nemaš vojsku da ti čuči u koloniji.... I tada, da napraviš kule, da fort napuniš strelcima i balsitima.... Tek onda ti "mali" nalozi neće moći da ti ruše koloniju...

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Odbrana
« Одговор #2 послато: јун 26, 2014, 14:11:15 поподне »
Imam pitanje kao da obranim koloniju od duplih profila ? Igraci naprave ceo jedan savez duplih profila i sa njih samo unistavaju kolonije. Ti profili nemaju preko 30k bodova i imaju samo lake maceve kojima ruse kolonije. Vojsku u kolonijama ne mogu drzati zbog ratova, jel postoji neki nacin da se odbranimo od njih ??
Изградите веће нивое фортова, обавезно куле,(  само мачеви не могу да сруше веће нивое тврђава) поставите стрелце или балисте уколико имате завршена истраживања, будите мало чешће на игри како би пресрели те мале нападе и одбранили колонију док је не унапредите...  написали сте да су то мањи налози...што се тиче сумње да су то дупли налози, то морате да пријавите на support_rs@imperialsupport.org, наведите своје корисничко име и свет у коме играте и објасните детаљно свој проблем.

Ван мреже srbin111

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Odbrana
« Одговор #3 послато: јун 26, 2014, 15:18:48 поподне »
problem je to sto u ratu vojska nesme da stoji u koloniji, ili bar nesem da se bori, a ti mali napadi tuku na 10min tako da je gotovo nemoguce presretati te napade, a koju tvrdjavu ne mogu  srusiti macevi ? 9 pa nju nema sanse ni da izgradim u koloniji ... Kab postojala bolja kontrola duplih naloga ovih problema nebi ni bilo, ono za prijavu duplih profila nema efekta jer jedan igrac sa svog duplog profila napada koloniju za drugog igraa tako da se ne moze uspostaviti veza izmedju igraca....

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Odbrana
« Одговор #4 послато: јун 26, 2014, 15:49:52 поподне »
problem je to sto u ratu vojska nesme da stoji u koloniji, ili bar nesem da se bori, a ti mali napadi tuku na 10min tako da je gotovo nemoguce presretati te napade, a koju tvrdjavu ne mogu  srusiti macevi ? 9 pa nju nema sanse ni da izgradim u koloniji ... Kab postojala bolja kontrola duplih naloga ovih problema nebi ni bilo, ono za prijavu duplih profila nema efekta jer jedan igrac sa svog duplog profila napada koloniju za drugog igraa tako da se ne moze uspostaviti veza izmedju igraca....
Наравно да се може успоставити веза и открити постојање дуплих профила, уколико постоје, проследите администарцији и провериће потенцијално постојање истих. Што се Ваше колоније тиче.. она постаје неуништива 14 дана од дана завшетка  изградње  тврђаве 8 нивоа( то време можете скратити постављањем гувернера са урођеном или истраженом  гувернерском вештином за скраћење времена неуништивости колоније) . Тако да Вам саветујем , поготово када нисте у условима рата да унапредите исту и решите свој проблем.

Ван мреже srbin111

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Odbrana
« Одговор #5 послато: јун 26, 2014, 15:59:35 поподне »
KILLERUBICA ja pricam o verziji 5, ne v6, a koliko vidim u odgovarajuci deo foruma sam postavio temu a ovo za tvrdjavu 8 i neunistivojst jel to vazi i za v5
« Последња измена: јун 26, 2014, 16:00:19 поподне srbin111 »

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Odbrana
« Одговор #6 послато: јун 26, 2014, 16:17:29 поподне »
KILLERUBICA ja pricam o verziji 5, ne v6, a koliko vidim u odgovarajuci deo foruma sam postavio temu a ovo za tvrdjavu 8 i neunistivojst jel to vazi i za v5
Ја се заиста  извињавам на превиду о верзији, неуништивост важи само за В6.