Аутор Тема: Vlada  (Прочитано 1851 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже slobodannnnn

  • Редов
  • *
  • Поруке: 20
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Vlada
« послато: август 01, 2016, 12:25:02 поподне »
Kada ce i dali ce efekat vlade biti dostupan i na mobilnim uredjajima ( android i iphon )..??

Ван мреже slobodannnnn

  • Редов
  • *
  • Поруке: 20
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Vlada
« Одговор #1 послато: август 01, 2016, 12:28:08 поподне »
I jos nesto... ZASTO mi forum ne radi na google chromu... takodje igrica mi koci na svim pretrazivacima ( nije do neta imam brzinu od 25mb.. )... Osvezm stranicu prvih 5min je sve ok i onda ne mogu da otvorim globalnu mapu, ako i ispem da je otvorim koci mnogo i kada strelicu na mestim na odredjeni posed ili igraca ne izbacije mi dodatni prozorcic na kom pisu podaci o igracu ili posedu ( efekat specijalne sirovine, rastojanje i tako dalje.. ).

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Vlada
« Одговор #2 послато: август 15, 2016, 16:58:20 поподне »
Kada ce i dali ce efekat vlade biti dostupan i na mobilnim uredjajima ( android i iphon )..??

За сада се не планира увођење овог модула. Највероватније неће бити уведен.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Vlada
« Одговор #3 послато: август 15, 2016, 16:59:14 поподне »
I jos nesto... ZASTO mi forum ne radi na google chromu... takodje igrica mi koci na svim pretrazivacima ( nije do neta imam brzinu od 25mb.. )... Osvezm stranicu prvih 5min je sve ok i onda ne mogu da otvorim globalnu mapu, ako i ispem da je otvorim koci mnogo i kada strelicu na mestim na odredjeni posed ili igraca ne izbacije mi dodatni prozorcic na kom pisu podaci o igracu ili posedu ( efekat specijalne sirovine, rastojanje i tako dalje.. ).

Предлажем ажурирање флеш плера те прегледача и чишћење кеша.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже zzz

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 76
  • Углед: +4/-2
    • Погледај профил
Одг: Vlada
« Одговор #4 послато: октобар 08, 2016, 19:34:36 поподне »
Odgovor na drugo pitanje.
To je zato sto uvode bezsvrhnu "enkripciju"(za decu) koja po njima ima ulogu da oteza ljudima da vide izvorni kod imperije, a u stvari gubi svaku svrhu samim tim sto svakako moraju podatke da dekodiraju u istom tom browseru gde ih i salju, a u realnosti nema drugu svrhu do da uspori ucitavanje podataka, a samim tim i igru.
To mu dodje isto ko da ja tebi dam zakljucan sef i kljuc u isto vreme i kazem ti da ako zelis da vidis sta ima unutrua iskoristi kljuc koji si dubio uz sef.
Sta se time dobija?
Ne dobija se nista, gubi se vreme samim tim sto moras da odkljucavas sef da bi video dokumenta koja su mogla odma da se predstave stavljajuci ih na sto direktno sobzirom da ko god uzme sef mora da uzme i kljuc jer ne idu jedno bez drugog.

A imam i ja par pitanja.
Opste poznato da eko bodovi naloga se racunaju po tome koliko je igrac utrosio resorsa na svoj nalog. Jedini izuzetak je kad igrac koristi akademije za ubrzano istrazivanje. U tom slucaju se racuna samo onoliko resorsa koliko bi kostalo ako bi istrazivanje bilo pusteno u univerzitetima.

E sad posto vidim vlade imaju bonuse tipa.
Skuplja izgradnja, jeftinija izgradnja i td..
Nisam primetio da je neko napomenuo da li se uzimaju u obzir i ti bonusi to jest dodatni resorsi kada su gradjevine skuplje ili jeftinije.
Da li se to uracunava u eko bodove, odnostno da li ima razlike u eko bodovima koji igrac dobija kroz utrosene resorse ako su istrazivanja identicna a vlade razlicite gde jedna od vlada daje negativan bonus tako da su gradjevine skuplje?

Isto tako i putovanja vojske.
Nisam primetio da ste izneli neku formulu kako se izracunava vreme putovanja vojske u uslovima gde su uvedene nove opcije kao sto su (bonus od profila, kako sto su vlade: varvarizam i imperijalizam, cak ni za osnove sirovine koje su i pre postojale)
Vi ocekujete da imperija postane neka reputaciona igra a igracima ne dajete dovoljno informacija o najosnovnijim podacima kako bi igrac mogao da igra mozgom, sto i treba da bude korisceno kad su u pitanju igre bilo koje, a ne da se igra zasniva na znanju neandertalaca i njihovim buzdovanom.
 




Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: Vlada
« Одговор #5 послато: октобар 11, 2016, 18:17:42 поподне »

A imam i ja par pitanja.
Opste poznato da eko bodovi naloga se racunaju po tome koliko je igrac utrosio resorsa na svoj nalog. Jedini izuzetak je kad igrac koristi akademije za ubrzano istrazivanje. U tom slucaju se racuna samo onoliko resorsa koliko bi kostalo ako bi istrazivanje bilo pusteno u univerzitetima.

E sad posto vidim vlade imaju bonuse tipa.
Skuplja izgradnja, jeftinija izgradnja i td..
Nisam primetio da je neko napomenuo da li se uzimaju u obzir i ti bonusi to jest dodatni resorsi kada su gradjevine skuplje ili jeftinije.
Da li se to uracunava u eko bodove, odnostno da li ima razlike u eko bodovima koji igrac dobija kroz utrosene resorse ako su istrazivanja identicna a vlade razlicite gde jedna od vlada daje negativan bonus tako da su gradjevine skuplje?

Isto tako i putovanja vojske.
Nisam primetio da ste izneli neku formulu kako se izracunava vreme putovanja vojske u uslovima gde su uvedene nove opcije kao sto su (bonus od profila, kako sto su vlade: varvarizam i imperijalizam, cak ni za osnove sirovine koje su i pre postojale)
Vi ocekujete da imperija postane neka reputaciona igra a igracima ne dajete dovoljno informacija o najosnovnijim podacima kako bi igrac mogao da igra mozgom, sto i treba da bude korisceno kad su u pitanju igre bilo koje, a ne da se igra zasniva na znanju neandertalaca i njihovim buzdovanom.
 

Што се тиче "енкрипције" ви вероватно то боље познајете и вероватно сте управу.
Еко бодови се рачунају као да је неутрална влада и универзите.
На остала питања сам добио одговор пре неколико недеља типа: "То није потребно да играчи знају и да је то пословна тајна због скрипти".