Аутор Тема: Neprijateljevi velikani  (Прочитано 1579 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Neprijateljevi velikani
« послато: октобар 04, 2013, 11:40:09 пре подне »
Opet ja... Naime, zanima me da li je u pitanju neka greska ili ce stvarno tako biti, ali ja mogu da vidim da li neprijatelj ima unapredjenja na svojim velikanima, mogu videti da mu je kralj u odsustvu i sl.: http://prntscr.com/1v5tkb

Prvo sam mislila da je rat u pitanju ali onda i kod igraca sa kojima sam u federaciji vidim isto: http://prntscr.com/1v5tw5
A onda dolazimo do toga da kod igraca sa kojim nemam nikakav odnos, nikada napade razmenili nismo opet vidim isto: http://prntscr.com/1v5tzh
« Последња измена: октобар 04, 2013, 11:42:31 пре подне MK110 »

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Neprijateljevi velikani
« Одговор #1 послато: октобар 04, 2013, 11:52:47 пре подне »
cini mi se da ima i previse propusta u igri...od nestajanja fortova, preko nemogucnosti da se pripoje provincije do recimo cini mi se greske prilikom spijuniranja. naime, posaljem napad na maticnu provinciju neprijatelja, i klikom na spijunazu u samom napadu dobijam izvestaj druge provincije????

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Neprijateljevi velikani
« Одговор #2 послато: октобар 04, 2013, 11:54:15 пре подне »

Ван мреже Petr0vic

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 161
  • Углед: +26/-31
  • ...OniKojiNeznaju...
    • Погледај профил
Одг: Neprijateljevi velikani
« Одговор #3 послато: октобар 04, 2013, 11:57:23 пре подне »
Mnogi odustaju,sacekaj Martinu resice probelem ko iz topa :D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Neprijateljevi velikani
« Одговор #4 послато: октобар 04, 2013, 11:59:54 пре подне »
cini mi se da ima i previse propusta u igri...od nestajanja fortova, preko nemogucnosti da se pripoje provincije do recimo cini mi se greske prilikom spijuniranja. naime, posaljem napad na maticnu provinciju neprijatelja, i klikom na spijunazu u samom napadu dobijam izvestaj druge provincije????

Pazi, slazem se ja kada Normal kaze da je Beta verzija, ali kako je moguce da je ovako nesto pusteno u igru. Sve to sam ja vec spominjala kao greske jos juce posto sam izludela jer nam se to i usled rata desava (tema rat v6), a da stvar bude jos gora naisla sam na minimum jos 10 propusta od juce, samo sam sama sebe vise smorila... :O

Kao prvo kada objavis rat on se ne nalazi u ratovima vec u neprijateljstvu, stoga moji saveznici i ja ocekujemo da cemo od ratnog plena dobiti jednu veliku k******, onda kada sam na necijem profilu i kliknem da vidim gde se on nalazi na mapi - probaj - i skrolujem po mapi tamo-vamo i kliknem onu kucicu da me vrati na moje carstvo on me salje na carstvo igraca na koje sam kliknula da vidim gde se nalazi, cek da se setim sta dalje... :D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Neprijateljevi velikani
« Одговор #5 послато: октобар 04, 2013, 12:01:14 поподне »
Mnogi odustaju,sacekaj Martinu resice probelem ko iz topa :D

Jebem ti zivot, nije jos proslo 24 sata da ti dam jos jedan minus! :D

Da barem Martina to resava ali ne resava, ona to sve samo moze da prosledi i onda oni koji su zaduzeni za to bi trebali da rese, ali verovatno da se ti ne cimaju mnogo... Otpocetka Beta verzije samo je ubacena jedna promena koju verujem da su zmureci uspeli da urade :D

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Neprijateljevi velikani
« Одговор #6 послато: октобар 04, 2013, 12:08:46 поподне »
Pazi, slazem se ja kada Normal kaze da je Beta verzija, ali kako je moguce da je ovako nesto pusteno u igru. Sve to sam ja vec spominjala kao greske jos juce posto sam izludela jer nam se to i usled rata desava (tema rat v6), a da stvar bude jos gora naisla sam na minimum jos 10 propusta od juce, samo sam sama sebe vise smorila... :O

Kao prvo kada objavis rat on se ne nalazi u ratovima vec u neprijateljstvu, stoga moji saveznici i ja ocekujemo da cemo od ratnog plena dobiti jednu veliku k******, onda kada sam na necijem profilu i kliknem da vidim gde se on nalazi na mapi - probaj - i skrolujem po mapi tamo-vamo i kliknem onu kucicu da me vrati na moje carstvo on me salje na carstvo igraca na koje sam kliknula da vidim gde se nalazi, cek da se setim sta dalje... :D

najveci biser medju bagovima je da mozes i preno ti se pojave macevi da te napadaju da vidis i ko te napada.... postoji crvena linija koju mozes da pratis i pre objave napada na tvom ekranu mozes naci napadaca....

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Neprijateljevi velikani
« Одговор #7 послато: октобар 04, 2013, 12:09:07 поподне »
cini mi se da ima i previse propusta u igri...od nestajanja fortova, preko nemogucnosti da se pripoje provincije do recimo cini mi se greske prilikom spijuniranja. naime, posaljem napad na maticnu provinciju neprijatelja, i klikom na spijunazu u samom napadu dobijam izvestaj druge provincije????

Sada sam se setila, depozit u banci takodje ne valja, uopste ne mogu ni da ga shvatim. Mogu da ga postavim na 8 i 24 sata, bez obzira na vreme koje ce provesti u banci ja standardno dobijam 1% ulozenog a mogu da ga opozovem kada god hocu i da ne dobijem taj 1%, ja to koristim da stekam zlato kako ga ne bih na nesto potrosila, ali koju god svrhu da su naumili ona ne radi. Ja sam kontala da za jedan sat dobijes 1% a ne za 8 sati da dobijes 1% i za 24 sata da dobijes 1%, nema veze sa zivotom... Mnogo je bolje funkcionisala banka u v5, verovatno da je to opet jos jedna greska koju nisu uradili, a i da, moj kralj ima bonus od 10% na depozit i to takodje ne radi, tj. ne racuna se njegov bonus kada postavim zlato u banku (kralj mi je bio kod kuce 3 puta kada sam probavala).

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Neprijateljevi velikani
« Одговор #8 послато: октобар 04, 2013, 12:09:41 поподне »
najveci biser medju bagovima je da mozes i preno ti se pojave macevi da te napadaju da vidis i ko te napada.... postoji crvena linija koju mozes da pratis i pre objave napada na tvom ekranu mozes naci napadaca....

Nije me niko do sada napadao posto mi je strasna vojska, tako da ne znam za to :)

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Neprijateljevi velikani
« Одговор #9 послато: октобар 04, 2013, 12:12:41 поподне »
najveci biser medju bagovima je da mozes i preno ti se pojave macevi da te napadaju da vidis i ko te napada.... postoji crvena linija koju mozes da pratis i pre objave napada na tvom ekranu mozes naci napadaca....
kao i to da ti u ratu, ako ti sruse fort, moze napraviti veliki problem...fort jednostavno nestane, ne mozes uci u komandni centar da rukovodis  vojskom,  mozes preko globalne mape, ali tu se dosta vremena gubi...itd itd :(

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Neprijateljevi velikani
« Одговор #10 послато: октобар 04, 2013, 12:13:34 поподне »
Ne bih vise da te demoralisem bagovima posto si u ratu...sve u svemu , zelim vam pobedu:)

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Neprijateljevi velikani
« Одговор #11 послато: октобар 04, 2013, 12:18:07 поподне »
Ne bih vise da te demoralisem bagovima posto si u ratu...sve u svemu , zelim vam pobedu:)

Nama protivnici ne mogu nista. Juce su bili ekonomski jaki kao i mi sada su ekonomski slabiji. Ja paralelno idem i rusim im tvrdjave, a i pljackam im seljake, ej, cast sam gubila sto u ratu saljem pljacke ili napadnem van x2 dometa!

Ne mozes nas demoralisati, mi smo juce bili na ivici zivaca kada smo videli koliko je ratovanje ubagovano, ali nema veze, i dalje igramo, ovi ne mogu da nas napadnu jer im je vojska slaba, dobili smo jedan besplatan rat protiv jednog strasno dobro rangiranog saveza i bas razmisljamo da i njih opalimo, ali prvo da vidimo da li cemo dobiti ratni plen, ako necemo, nema svrhe rat...

Ван мреже Petr0vic

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 161
  • Углед: +26/-31
  • ...OniKojiNeznaju...
    • Погледај профил
Одг: Neprijateljevi velikani
« Одговор #12 послато: октобар 04, 2013, 12:27:48 поподне »
Jebem ti zivot, nije jos proslo 24 sata da ti dam jos jedan minus! :D

Da barem Martina to resava ali ne resava, ona to sve samo moze da prosledi i onda oni koji su zaduzeni za to bi trebali da rese, ali verovatno da se ti ne cimaju mnogo... Otpocetka Beta verzije samo je ubacena jedna promena koju verujem da su zmureci uspeli da urade :D

E evo ti bas namerno od mene jedan + juce mi narokali 5 minusa neznam sta li sam im kriv  *cry*

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Neprijateljevi velikani
« Одговор #13 послато: октобар 04, 2013, 12:28:39 поподне »
E evo ti bas namerno od mene jedan + juce mi narokali 5 minusa neznam sta li sam im kriv  *cry*

Ma meni se bas jebe za minuse i pluseve. :)

Mozda zato sto se previse trudis da pokopas druge i da oni ispadnu glupavi? :)

Ван мреже Petr0vic

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 161
  • Углед: +26/-31
  • ...OniKojiNeznaju...
    • Погледај профил
Одг: Neprijateljevi velikani
« Одговор #14 послато: октобар 04, 2013, 12:35:43 поподне »
Ma meni se bas jebe za minuse i pluseve. :)

Mozda zato sto se previse trudis da pokopas druge i da oni ispadnu glupavi? :)

Nee nisam ja takav  :o