Аутор Тема: sta sad?  (Прочитано 210 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже VupaUmagi

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
sta sad?
« послато: фебруар 21, 2014, 18:47:45 поподне »
Da bi ispunio zadatak trazeno mi je da svog velikana iz vladajuce porodice vencam sa nekim velikanaom igraca koji me okruzuju. Posto sam poslao svog velikana i predlog je istekao on se vratio na dvor i onda sam ga iz znatizelje vencao sa jednom mojom plemkinjom sa dvora. Sad nemam nikog da posaljem da sklopi neki brak sa susednim igracima i ne mogu da resim taj zadatak i dobijem nov. Imam jednog plemica jos koji je sasvim mali ima 11 godina. Da li posle odredjenog vremena on poraste i posle koliko vremena ako je tako da mogu bar njega da posaljem. Da li vencani parovi sa dvora tokom igranja dobijaju decu i da li se posle odredjenog vremena pojavljuju novi plemici za predlog uvodjenja na dvor?

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: sta sad?
« Одговор #1 послато: фебруар 21, 2014, 19:01:56 поподне »
Da bi ispunio zadatak trazeno mi je da svog velikana iz vladajuce porodice vencam sa nekim velikanaom igraca koji me okruzuju. Posto sam poslao svog velikana i predlog je istekao on se vratio na dvor i onda sam ga iz znatizelje vencao sa jednom mojom plemkinjom sa dvora. Sad nemam nikog da posaljem da sklopi neki brak sa susednim igracima i ne mogu da resim taj zadatak i dobijem nov. Imam jednog plemica jos koji je sasvim mali ima 11 godina. Da li posle odredjenog vremena on poraste i posle koliko vremena ako je tako da mogu bar njega da posaljem. Da li vencani parovi sa dvora tokom igranja dobijaju decu i da li se posle odredjenog vremena pojavljuju novi plemici za predlog uvodjenja na dvor?
Тај великан ће за од прилике 10 дана напунити 16 година и имаћете опцију за слање у друго царство.
Што се тиче великана на чекању који се појављују:
Обични грађани у околини царства имају шансу да постану племићи. Систем аутоматски предлаже мушкарце и жене које је могуће додати у царски двор. Након сваке добијене битке против играча у домету х2, постоји 25% шанса да систем створи племића. Након сваке добијене битке против играча изван домета х2, постоји 3% шанса да систем генерише племића. Након сваке добијене битке против независног града, постоји 3% шанса да систем генерише племића. Сваких 12 сати постоји 12% шанса да систем генерише племића или дворску даму.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: sta sad?
« Одговор #2 послато: фебруар 22, 2014, 14:36:22 поподне »
dali  je  ovo  ratnicka   igra  ili se  bavite  podvodjenjem  maloletnika  i  maloletnioca ;D ;D ;D kuda  ode  imperija ;) :D :o