Аутор Тема: Интервјуи са нашим репрезентативцима  (Прочитано 13521 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #240 послато: јул 20, 2013, 19:17:50 поподне »
jaoooooooo, kakvi ste vi luđaci, majko moja mila... :D mora da vam je IO razhebala moždane vijuge svima..... :)
ajde da rasčistimo neke stvari, pa kud koji mili moji..

znači... mi imamo debeli novčanik.. hmmm...
evo, ako baš morate znati, na nas 15 je u prosjeku do sada potrošeno cca 2500 eura, što iznosi oko 170eura po računu, a toliko popušim i zapijem mjesečno, tako da nema govora o nekoj basnoslovno velikoj svoti novaca...
naravno, nije svaki račun potrošio jednako, neki su više zbog većih uloga u savezu, recimo vođa zbog istraživanja koja trebaju za saveznu vojsku, jedan račun sa špijunažom i slično...
a evo vam primjer jednoga igrača koji nije jednog eura potrošio, dobio je iz riznice 6000 dijamanata i učinio račun bolesno dobrim sa svojim vještinama i zanjem... http://prntscr.com/1giue8
da se razumijemo, rijetko koji igrač, vaš ili naš ili neki treći zna napraviti takvu ekonomiju...

i opet, da nije bilo taktike i držanja cilja, sa toliko potrošenih eura mi se ne bi isticali na rang listi, jer smo kao savez odradili do sada maksimalno složno i uspjeli zaustaviti sve koje sada vidite ispod nas, a vjerujte puno muke i truda i živaca je za to potrebno... naši ratovi se vode doslovno 24h dnevno bez prekida od samog početka natjecanja.... i svi smo spremni se žrtvovat za cilj koji smo zacrtali...
vi ste odabrali ratni put, mi idemo drugim putem, i naše reprezentacije se nikako ne mogu uspoređivati na ovom natjecanju....
Bugar kod vas, Turčin kod nas... zaboli me za to...
niste se ni vi nama zahvalili na blokadi brazilaca preko 100 sati, pa da padnu u vaš rang, pa šta onda?
takve glupe rasprave ko kome je čestitao, nije čestitao uopće nisu za raspravljanje... normalna osoba će čestitati nekome na njegovom uspjehu, na ostale se ne treba obazirati...

sretno vama u vašim ratnim pohodima, nas zanima nešto sjajnije i za to ćemo se boriti i mislim da nema razloga kakvoga da se prepiremo... :)

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #241 послато: јул 20, 2013, 19:22:29 поподне »
http://prntscr.com/1gixl6  ako ti je to bolesno za 6000 dija..sta bi rekao za ovo od 3000 dija ? :D  prebaci ovaj visak od preko 300k  gvozdja po satu na drva ...i dodje ti tu negde..dakle izlgeda da ipak nisu toliko retki takvi igraci
« Последња измена: јул 20, 2013, 19:25:30 поподне majstorinho87 »

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #242 послато: јул 20, 2013, 19:26:38 поподне »
pa dobro, na pola je.. čestitam :)

e jebiga, ne mjenjaj post na pola puta :D
ne znam baš da možeš dobiti od 300k željeza 10m drva u proizvodnji... ;)
vidiš populaciju na mojoj slici... daj svoju... :)
« Последња измена: јул 20, 2013, 19:39:16 поподне mrki88 »

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #243 послато: јул 20, 2013, 20:30:00 поподне »
dobro nisam mislio bukvalno, a i nije bas na pola kao sto ti kazes,  uporedjivao sam neki odnos zajedno sa tim dijama..ovde je potroseno 3000 dija a tu 6000 :D
ne mogu sad poslati sliku prebacio sam se na fon....ima ukupno 7m seljaka
« Последња измена: јул 20, 2013, 20:33:15 поподне majstorinho87 »

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #244 послато: јул 20, 2013, 21:08:06 поподне »
jaoooooooo, kakvi ste vi luđaci, majko moja mila... :D mora da vam je IO razhebala moždane vijuge svima..... :)
ajde da rasčistimo neke stvari, pa kud koji mili moji..

znači... mi imamo debeli novčanik.. hmmm...
evo, ako baš morate znati, na nas 15 je u prosjeku do sada potrošeno cca 2500 eura, što iznosi oko 170eura po računu, a toliko popušim i zapijem mjesečno, tako da nema govora o nekoj basnoslovno velikoj svoti novaca...
naravno, nije svaki račun potrošio jednako, neki su više zbog većih uloga u savezu, recimo vođa zbog istraživanja koja trebaju za saveznu vojsku, jedan račun sa špijunažom i slično...
a evo vam primjer jednoga igrača koji nije jednog eura potrošio, dobio je iz riznice 6000 dijamanata i učinio račun bolesno dobrim sa svojim vještinama i zanjem... http://prntscr.com/1giue8
da se razumijemo, rijetko koji igrač, vaš ili naš ili neki treći zna napraviti takvu ekonomiju...

i opet, da nije bilo taktike i držanja cilja, sa toliko potrošenih eura mi se ne bi isticali na rang listi, jer smo kao savez odradili do sada maksimalno složno i uspjeli zaustaviti sve koje sada vidite ispod nas, a vjerujte puno muke i truda i živaca je za to potrebno... naši ratovi se vode doslovno 24h dnevno bez prekida od samog početka natjecanja.... i svi smo spremni se žrtvovat za cilj koji smo zacrtali...
vi ste odabrali ratni put, mi idemo drugim putem, i naše reprezentacije se nikako ne mogu uspoređivati na ovom natjecanju....
Bugar kod vas, Turčin kod nas... zaboli me za to...
niste se ni vi nama zahvalili na blokadi brazilaca preko 100 sati, pa da padnu u vaš rang, pa šta onda?
takve glupe rasprave ko kome je čestitao, nije čestitao uopće nisu za raspravljanje... normalna osoba će čestitati nekome na njegovom uspjehu, na ostale se ne treba obazirati...

sretno vama u vašim ratnim pohodima, nas zanima nešto sjajnije i za to ćemo se boriti i mislim da nema razloga kakvoga da se prepiremo... :)
kakav ti je bre ovo bukvar,sat vremena citanja  :D jel tebe ko dira ovde ? :D a vec duze pravis drustvo ? :D mislim da ne,a tvoj kolega dosao i prvi post,vredja nam reprezentativce,nemoze to tako,zato je i nastala rasprava,da je lepo,fino,nebi ga niko dirao  :D

Ван мреже SrbHristov

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 319
  • Углед: +11/-4
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #245 послато: јул 21, 2013, 00:38:24 пре подне »
6К је сасвим довољно да се направи бум! економија, јер 90% наших играча је то успела са 3К, па ти зато верујем да ти је економија одлична  и да си то успео са 6К ;)

Али има једна ствар када имаш више дијаманата ... њима можеш да пуцаш на инстант (нарочито у Научној Академији), ту фале дијаманти. Онда се брже напредује.
И да не заборавим на екстра поклоне за све ковчеге у храму. Тај луксуз такође изискује дијаманте.

Уједно је ово одговор и кокоцару: Царе, ово је одлична репрезентација! Очигледно не знаш играче. Ја ти могу тврдити да има још добрих и бољих који сада не играју!

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #246 послато: јул 21, 2013, 06:28:30 пре подне »
je, akademija je ona koja guta dijamante... i istraživanja koja su potrebna za savez se tako riješavaju....

srbhristov, jeste, odlična ste reprezentacija... za ona šta ste se oprijedjelili... a to su ratovi... :)

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #247 послато: јул 21, 2013, 13:51:08 поподне »
Ма комше нам љубоморне на добијене ратове и на ратни приход.Ја сам презадовољан овом нашом репрезентацијом и верујем да ће многи памтити Србе,и сасвим сам сигуран да ће се након СП-а више причати о нама него о ономе ко освоји злато.Орлови само напред,рушите све,а ови остали нек балаве  ;D
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #248 послато: јул 21, 2013, 16:19:51 поподне »
kako stojimo sa turcima

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #249 послато: јул 21, 2013, 19:25:53 поподне »
ima li koga ?
ajd ako vidi ko,znam da ratujete,kakav je skor sa turcima ? :)

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #250 послато: јул 21, 2013, 19:30:07 поподне »
   Serbia   Turkey   21.07.2013 10:55   22.07.2013 03:55   290 831   98 140

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #251 послато: јул 21, 2013, 20:00:59 поподне »
e da nebi komšije.. ;D

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #252 послато: јул 21, 2013, 20:04:33 поподне »

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #253 послато: јул 22, 2013, 13:17:43 поподне »
komšija nikad nepitaj žensko šta hoće presešće ti odgovor  :P

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #254 послато: јул 22, 2013, 13:51:32 поподне »
komšija nikad nepitaj žensko šta hoće presešće ti odgovor  :P

ajmo opet... šta hoćeš?... :P