Аутор Тема: Pukao server  (Прочитано 286 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже bokili981

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Pukao server
« послато: октобар 30, 2013, 03:10:54 пре подне »
     Imao sam problem sa konekcijom sa serverom, dva puta u toku 20min. drugi put u toku napada, i nisam mogao da reagujem jer je sve zakovalo, nikakve komande nisu delovale, pokusao sam da ponovo ucitam ugru ali nije moglo.Ostale internet stranice su naravno normalno radile??????? Lik mi je pokupio mnogo resa!!! Sta ciniti, ko je kriv tu????!!!!

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Pukao server
« Одговор #1 послато: октобар 30, 2013, 09:39:41 пре подне »
     Imao sam problem sa konekcijom sa serverom, dva puta u toku 20min. drugi put u toku napada, i nisam mogao da reagujem jer je sve zakovalo, nikakve komande nisu delovale, pokusao sam da ponovo ucitam ugru ali nije moglo.Ostale internet stranice su naravno normalno radile??????? Lik mi je pokupio mnogo resa!!! Sta ciniti, ko je kriv tu????!!!!

Nije reč o globalnom problemu, što znači da ste verovatno Vi imali problem sa internet dostavljačem ili računarom. Da li sada možete pristupiti igri?


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org