Аутор Тема: Kradja naloga ----gerilac---  (Прочитано 3237 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #15 послато: јул 05, 2013, 22:28:39 поподне »


A sada moram da pomenem da je bio pre neke dve godine neki gerilaccc ili tako nešto kome sam lično ja provalio šifru i koristio njegov nalog da vidim kada su njegovi saveznici off a da on to nikad nije saznao
nisam siguran dal mu je šifra bila 123456 ili ista kao user name
[/quote]


hahahahaha volim ga sto je iskren :D :D :D

Ван мреже anjabanjanja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +2/-2
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #16 послато: јул 05, 2013, 22:41:56 поподне »
postovani M038 ,,,tvoji citati ne stoje ,,,,,ovdje nema nikave veze sifre i davanje sifri ,,,,neko je upao u sistem to je svijma jasno ,ovo je problem IO  ,,,i njihovog zastitnog sistema ,,,nemogu 6-7 igraca odjedanput da budu provaljeni ,,nego postovani M038 ,,ubuduće prvo pitaj o čemu se radi pa onda citiraj

Ван мреже anjabanjanja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +2/-2
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #17 послато: јул 05, 2013, 22:45:48 поподне »
a poštovana Martina , a u vezi ove kradje dobićete službenu pošiljku ,kod vas i u Bugarskoj sa prevodom ,nismo ni mi bez skole ,i da neznamo sta nam je raditi ,pokradeno je 6 naloga i 270 dijamanata  ,,u pitanju je lova ,a za igru čemo lako ,čujemo se poštom

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #18 послато: јул 05, 2013, 23:06:11 поподне »
Po nekad je tako lako doci do sifre ako udjes na neciji nalog pa pregledas malo poruke i biljeznicu cesto se tu nadje neka sifrica pa onda malo pogledas drugi pa treci nalog moze se tu svasta naci...... neki cak sifre pisu i po tribunu ima svega na io...........za ove 4 god igre svasta sam vidio  :D :D :D  ;) ;) ;)

Ван мреже anjabanjanja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +2/-2
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #19 послато: јул 05, 2013, 23:25:18 поподне »
da kalunga igramo i mi ovu igru nisi jedini ,ovo je slučaj provale sistema i nista drugo ,da si u toku bilo bi ti jasno

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #20 послато: јул 05, 2013, 23:37:56 поподне »
to je onaj dijamantos iz soh ahahah gerilac mora da su iz onikojineznaju ili dt

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #21 послато: јул 05, 2013, 23:42:49 поподне »
Druze bio sam zrtva provale naloga pre dve god igro sam u svetu 64 sa nalogom 00 usli su mi na nalog i vidili kad se vojska vraca iz off i sacekali me u 2 sekunde 2 napada i nisam imo sanse da pomerim vojsku.....sve prijavljeno IO...niko nije kaznjen............ samo sam izaso van saveza da nedobiju bodove u ratu............. znam kako vam je............ samo kukanje puno nece pomoci........
moj savet vam je da tog sto vam je klepio nalog cepate od pocetka sledece ere i nedate supku da igra taj svet.......... naravno ako ste bolji igraci od njega............  :D :D :D A koja bi kazna po tebi bila adekvatna...........
« Последња измена: јул 05, 2013, 23:45:21 поподне kalunga »

Ван мреже anjabanjanja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +2/-2
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #22 послато: јул 05, 2013, 23:50:06 поподне »
kalunga nije ovdje pitanje vojska  ,kate ,savezi ,dt,onikoji neznaju ,,to me zabole ,moju sifru niko nije znao nego sam ja ,ovo je provala sistema razumes ,ček su mi usli i u mail ,i izbrisali neke foldere ,  PODACI KOJE DAJEMO IMPERIJI ONLINE PRILIKOM REGISTRACIJE SU NEZASTIĆENI ,,ovo je pitanje provale sistema Imperije online

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #23 послато: јул 05, 2013, 23:56:06 поподне »
Druze zelim vam srecu u vasoj borbi......... samo mislim da cete tesko sta uspeti postici ............ bila to provala sistema ili ne ovi iz IO to nikad nece priznati.......... a vi cete tesko sta dokazati............. idem sad pozzz ;) ;) ;)

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #24 послато: јул 06, 2013, 02:34:40 пре подне »
postovani M038 ,,,tvoji citati ne stoje ,,,,,ovdje nema nikave veze sifre i davanje sifri ,,,,neko je upao u sistem to je svijma jasno ,ovo je problem IO  ,,,i njihovog zastitnog sistema ,,,nemogu 6-7 igraca odjedanput da budu provaljeni ,,nego postovani M038 ,,ubuduće prvo pitaj o čemu se radi pa onda citiraj

Poštovana anjabanana
Probaj savladati osnove intelektualnog zaključuivanja jer u dosad pomenutim postovima se ne može nikako zaključiti da je "uhakovano 6-7 igrača" već se sve vreme priča o jednom nalogu.

Ako je neko provalio u server IO veruj mi poslednje do čega mu je stalo je da provaljuje neke tamo naloge i da krade 300+ dija jer bi sebi mogao da ostvari prihode i na hiljade evra.
« Последња измена: јул 06, 2013, 02:35:17 пре подне M038 »

Ван мреже pana

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #25 послато: јул 06, 2013, 16:39:56 поподне »
M038 vec je receno da nije samo jedan profil hakovan,nisi u toku...i citaj malo

Ван мреже mmablagoje

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #26 послато: јул 07, 2013, 19:12:26 поподне »
To je sramota , ja se nadam da nece proci ne kaznjeno... Ako je vec dokazano da je bio upad na tudji nalog , sto covjeku ne vrate sve sto mu je ukradeno , Ne moraju kaznjavat krvce ako vec ne mogu da otkriju ko su (mada se zna ko su ) Neka lijepo vrate covjeku dije i vojsku.. to mogu da urade.. i svima koji su osteceni neka se vrati ono sto im je ukradeno ...

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #27 послато: јул 07, 2013, 19:22:19 поподне »
chekajte do sutra danas je wikend :)

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #28 послато: јул 07, 2013, 20:09:12 поподне »
Jutros je doslo do  hakovanja naloga  ----gerilac---  izbacen je iz saveza  DreamTeam   ubacen je u savez OniKojiNeznaju  donirana je skorro sva njegova vojska u vrijednosti od oko 5M ekonomskih bodova . plus mu aktiviran odmorni modul i -pre nego sto su nalog ----gerilac---  prebacilu u savez OniKojiNeznaju    sa toga naloga su slali napade savezne vojske saveza  DreamTeam na saveznu vojsku saveza PraviLavovi . Molim da se ovo sve prosljedi adminstratorima i da se istrazi posto nema smilsa jer ce vecina ljudi napustiti da igra svet srbcro3 i pored ovoga bilo je hakovanja naloga Bataja plus je hvatana vojska od Bataja koja je poslana na of na koloniju od ----gerilac--- 

ok gerilac i bataja... a gde su još 4-5 u ovom tekstu???

Ван мреже mmablagoje

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #29 послато: јул 08, 2013, 00:14:42 пре подне »
to su ljudi sto ja znam sigurno ali sam cuo da je hakovano pola igraca iz SOH.. tj savez se potpuno raspao. A bataji je u vise navrata hakovan profil sreca pa je bataja brzo povratio sifru preko email adrese .