Аутор Тема: Racunanje vremena premestanja vojske.  (Прочитано 411 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже zzz

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 76
  • Углед: +4/-2
    • Погледај профил
Racunanje vremena premestanja vojske.
« послато: април 04, 2015, 05:33:32 пре подне »
Znam kako da izracunam vreme putovanja vojske za napad ali ista formula se ne odnosi na premestanje vojske.
Na pr. iz prve provincije u trecu trenutno mi trba nesto vise od 3 min.
Treba mi precizan odgovor, ne teorija sta se sve udbraja i koliko od prilike sta utice na premestanje.
Nisam nasao na kako igrati pa postavljam ovde u nadi da cu dobiti adekvatan odgovor. Hvala.

markoUSA

  • Гост
Одг: Racunanje vremena premestanja vojske.
« Одговор #1 послато: април 05, 2015, 20:22:28 поподне »
Premeštanje vojske iz prve u neku provinciju koja se ne spaja sa njom traje duže a nema veze sa kartom i računanjem po obrazcu koji ima na "kako igrati", zavisi od brzine sveta u kome igraš a po vremenu mislim da si u x4 svetu  i toliko ti treba. (mislim da za premeštanje vojske nisu bitni lvl carskih puteva mada nisam obraćao pažnju na to, dok za transport resa ima uticaj.)

Ван мреже mitres111

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 53
  • Углед: +6/-0
    • Погледај профил
Одг: Racunanje vremena premestanja vojske.
« Одговор #2 послато: април 05, 2015, 20:26:00 поподне »
Premeštanje vojske iz prve u neku provinciju koja se ne spaja sa njom traje duže a nema veze sa kartom i računanjem po obrazcu koji ima na "kako igrati", zavisi od brzine sveta u kome igraš a po vremenu mislim da si u x4 svetu  i toliko ti treba. (mislim da za premeštanje vojske nisu bitni lvl carskih puteva mada nisam obraćao pažnju na to, dok za transport resa ima uticaj.)

Ako nisi pod napadom vojsku mozes odmah da prebacis tako sto kliknes na onu ikonicu sa dijamantima.Medjutim ako si pod napadom treba ti odredjeno vrijeme.Nisam odavno igrao v6 ali mislim da zavisi od carskih puteva
Znaci ako si pod napadom,ne bi trebalo da iznosi vise od napada

Ван мреже zzz

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 76
  • Углед: +4/-2
    • Погледај профил
Одг: Racunanje vremena premestanja vojske.
« Одговор #3 послато: април 06, 2015, 23:49:40 поподне »
Ako nisi pod napadom vojsku mozes odmah da prebacis tako sto kliknes na onu ikonicu sa dijamantima.Medjutim ako si pod napadom treba ti odredjeno vrijeme.Nisam odavno igrao v6 ali mislim da zavisi od carskih puteva
Znaci ako si pod napadom,ne bi trebalo da iznosi vise od napada
Kakve to veze ima sa postavljenim pitanjem ?

Ван мреже zzz

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 76
  • Углед: +4/-2
    • Погледај профил
Одг: Racunanje vremena premestanja vojske.
« Одговор #4 послато: април 06, 2015, 23:50:38 поподне »
Pocinjem da uvidjam da ni administracija nasa nema blage veze sa igrom s obzirom da na vecinu mojih pitanja nema adekvatnog odgovora.

Ван мреже marko.bangalic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +3/-2
    • Погледај профил
Одг: Racunanje vremena premestanja vojske.
« Одговор #5 послато: април 07, 2015, 10:29:57 пре подне »
Транспорт сировина
Извршава се из транспортне станице. Једна провинција се простире на 2x2 бодова. Транспорт између ваших властитих провинција одузима 0.625 минута за 1 бод односно 1.25 минута између суседних провинција, 5 између провинција међу којима се налази друга провинција, 7.5 минута изеђу провинција међу којима се налазе друге две провинције итд.
Царски путеви
Инфраструктура која се гради између припојених провинција. Сваки ниво скраћује време транспорта сировине и путовање војске за 5% по нивоу и повећава приход трговине између провинција за 10% од трговинског потенцијала.
Путовање војске
Путовање војске између провинција прати механику транспорта сировина. Време путовања непријатељске војске је увек исто, без обзира на почетничке бодове и дестинацију (провинцију или колонију). Ово време је једнако времену из престонице нападача до престонице браниоца.

Ван мреже nenad79

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 57
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: Racunanje vremena premestanja vojske.
« Одговор #6 послато: април 16, 2015, 08:24:11 пре подне »
Pocinjem da uvidjam da ni administracija nasa nema blage veze sa igrom s obzirom da na vecinu mojih pitanja nema adekvatnog odgovora.
koji sam ja meni kralj  :P
« Последња измена: април 16, 2015, 08:24:48 пре подне nenad79 »

Ван мреже zzz

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 76
  • Углед: +4/-2
    • Погледај профил
Одг: Racunanje vremena premestanja vojske.
« Одговор #7 послато: април 24, 2015, 17:54:26 поподне »
 ;D