Аутор Тема: Nestala vojska  (Прочитано 790 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже DusanNS

  • Редов
  • *
  • Поруке: 47
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Nestala vojska
« послато: децембар 16, 2013, 12:10:34 поподне »
U verziji BETA V6 HR/RS 7 imao sam konjicu koja je bila smestena u vojnoj bazi preko 50 000 nakon napada na tu vojnu bazu kompletna konjica je nestala ... Napominjem da je bilo podeseno da se povuku iz vojne baze ali njih nema nigde niti u jednoj od provincija mog carstva ... Pokusao sam da se izlogujem i ponovo logujem medjutim nista se ne desava sve je isto ...
Srecnu zenu muskarac prevari sa drugom, a nesrecnu sa drugim ...

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Nestala vojska
« Одговор #1 послато: децембар 16, 2013, 13:06:44 поподне »
U verziji BETA V6 HR/RS 7 imao sam konjicu koja je bila smestena u vojnoj bazi preko 50 000 nakon napada na tu vojnu bazu kompletna konjica je nestala ... Napominjem da je bilo podeseno da se povuku iz vojne baze ali njih nema nigde niti u jednoj od provincija mog carstva ... Pokusao sam da se izlogujem i ponovo logujem medjutim nista se ne desava sve je isto ...

Постоји баг а поправка ће бити интегрисана дана 18.12.2013. године. У бети верзије 6 нема компензација.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже DusanNS

  • Редов
  • *
  • Поруке: 47
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Nestala vojska
« Одговор #2 послато: децембар 16, 2013, 13:56:22 поподне »
Sta ja i ostali igraci imamo od popravke vaseg baga kada ste mi na Pp u inbox odgovorili da za moj gubitak preko 50 000 konjanika nemam nikakvu kompenzaciju niti cete mi ih vratiti !?!?!?

Bitno je da zamlacujete ljude i da ste sve u igri podesili da se malte ne ne moze napredovati bez kupovine dijamanata a pogotovo u ovoj beta verziji ... Cuj nema mogucnosti da mi se kompenzuje izgubljena vojska ... Izgubljeno vreme da se ona napravi ...

Pa zasto ste na trziste izasli sa "neispravnim proizvodom" ??? Naravno bitno je da se otme novac za dijamante a kada se nesto desi poput ovoga napisete - Zao nam je ali kompenzacije nema ... Postoje i dupli arsini kada je neki dan pao server deljeno je ostecenim ljudima po 300 dijamanata sada kada neko ostane u drugoj situaciji bez glavne vojske u carstvu i to opet vasom krivicom Vi napisete to nije isto i to se sada puj pike ne vazi ???

Znaci li to da ja nemam ista prava koja su mi po Ustavu data kao i drugima u ovoj zemlji i pravilniku IO da smo svi jednaki??? Da li to znaci da je neko jednakiji od nekoga drugoga vise ???

CIST BEZOBRAZLUK !!!
Srecnu zenu muskarac prevari sa drugom, a nesrecnu sa drugim ...

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Nestala vojska
« Одговор #3 послато: децембар 16, 2013, 14:54:19 поподне »
Daj bre čovek šta se nerviraš, svet je beta :D

Ван мреже DusanNS

  • Редов
  • *
  • Поруке: 47
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Nestala vojska
« Одговор #4 послато: децембар 16, 2013, 19:33:08 поподне »
Daj bre čovek šta se nerviraš, svet je beta :D

da se smirim???? pa kako da se covek smiri kada ti u momentu borbe za medalju kada treba da dam vojsku za savez neko necijom greskom mi nestane 50000 konjanika tj ostanem bes preko 50% vojske i kaze mi Martina nema kompenzacije pa meni ni 300 dijamanata ne znaci koliko mi treba vremena da napravim vojsku tj novu konjicu ...

nego pitanje za sve a najvise za martinu i nase za podrsku odavde ... Da li ja treba da promenim naziv naloga u HORUS da bi dobio kompenzaciju za koju kazete da nema a jel ovo to "nema" :

http://prntscr.com/2bmdef


ajde sad mi reci martina da nema kompenzacija???
Srecnu zenu muskarac prevari sa drugom, a nesrecnu sa drugim ...

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Nestala vojska
« Одговор #5 послато: децембар 16, 2013, 19:47:00 поподне »
ako su ti rekli nema,tesko da ces dobiti kompenzaciju nazalost...a taj horus,verovatno vas samo zeza,dno od covek inace,nema potrebe da mu verujes uopste  ;)
« Последња измена: децембар 16, 2013, 20:18:51 поподне madjasrbija »

Ван мреже DusanNS

  • Редов
  • *
  • Поруке: 47
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Nestala vojska
« Одговор #6 послато: децембар 16, 2013, 19:56:12 поподне »
ako su ti rekli nema,tesko da ces dobiti kompenzaciju nazalost...a taj horus,verovatno vas samo zeza,dno od covek inace,nema potrebe da mi verujes uopste  ;)

ta poruka za tog horusa nema veze samnom to mi je poslao momak koji mi je napao vojnu stanicu i unistio je a nakon toga zbog baga mi je konjica nestala umesto da se vrati u glavnu prestonicu ... ja tipkao sa covekom i to mu se pozalio i on mi kasnije ovo posalje
Srecnu zenu muskarac prevari sa drugom, a nesrecnu sa drugim ...

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Nestala vojska
« Одговор #7 послато: децембар 16, 2013, 20:32:01 поподне »
ta poruka za tog horusa nema veze samnom to mi je poslao momak koji mi je napao vojnu stanicu i unistio je a nakon toga zbog baga mi je konjica nestala umesto da se vrati u glavnu prestonicu ... ja tipkao sa covekom i to mu se pozalio i on mi kasnije ovo posalje
момак вас лаже. ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Nestala vojska
« Одговор #8 послато: децембар 16, 2013, 21:46:25 поподне »
Ja Horusa veoma dobro znam. Jako je veliki lazov, njega ceo hrvatski forum podjebava i nema osobe koja ga ne mrzi.

Sto se tice tvog problema, sa razlogom se zove Beta verzija, a ti kao njen igrac si volonter u otklanjanju problema. To moras shvatiti.

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Nestala vojska
« Одговор #9 послато: децембар 16, 2013, 22:01:34 поподне »
MK  je volonter no.1  ;D ;D ;D koliko bagova prijavljuje jos 2x vise je saceka i jos nije odustala  ;D

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Nestala vojska
« Одговор #10 послато: децембар 16, 2013, 23:37:29 поподне »
Ko čeka taj i dočeka... bar tako narod kaže :D

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Nestala vojska
« Одговор #11 послато: децембар 17, 2013, 13:47:13 поподне »
sta je bre ovo, ivan moderator madja covek od poverenja.... eeeej od poverenja :D :D

sta ja dobijam :D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Nestala vojska
« Одговор #12 послато: децембар 17, 2013, 13:51:43 поподне »
pohvalnicu  :D :D

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Nestala vojska
« Одговор #13 послато: децембар 17, 2013, 13:53:34 поподне »
coveku nestala vojska...
ivan moderator.... ta dva su mi i ok nekako

al madja i poverenje :D :D alooooooo

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Nestala vojska
« Одговор #14 послато: децембар 17, 2013, 14:14:23 поподне »
coveku nestala vojska...
ivan moderator.... ta dva su mi i ok nekako

al madja i poverenje :D :D alooooooo
;D ;D ;D

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6