Конкурс > Приче 2013

Дванаести круг конкурса-приче о Империји Онлајн

(1/3) > >>

Normal:
У овој теми сви заинтересовани писци могу да поставе своје приче на тему Империје Онлајн. 


Nemanja:
Прича како сам сазнао шта је то Империја Онлајн

Питао сам професора ''Шта је то Империја ?''
Рекао је да не зна тај предмет !
Питао сам возача ''Шта је то Империја'' ?
Рекао је да не зна тај пут !
Питао сам лудака ''Шта је то Империја''
Рекао је да је то разлог због којег је постао луд !!!

Vidovdan1389:
Gledam Zvezdine utakmice iz proslosti i divim se proslim generacijama kad odjednom u desnom gornjem uglu iskoci slika neke tvrdjave,zamka sta vec a iznad nje pise Imperija Onlajn..Voleo sam srednji vek i kad sam bio mali u 6. iz istorije sam dobijao nagrade na takmicenjima vezana za srednji vek..Kazem sebi sto da ne i udjem i tu krece moja strast prema igri.Medjusobna komunikacija , rang liste ,vojni poeni...Kao da je igrica krojena za mene ..Prvo sam bio po 1h,2h a onda sve vise i vise bukvalno 5 h po danu..Ljubav nije prestajala prolazi sam 100k bodova,200 k ,300 k i strast je bila sve veca..Prikljucio sam se savezu s kojima sam do kraja ere odigrao i zauzeli smo 23 mesto sto je bio veoma lep uspeh..Onda idu naredne ere znao sam kako treba da pocnem pa sam kroz nekoliko era i prestizao 1 M bodova..Napravio svoj savez upoznao nove ljude koji su mi postali kao porodica..I kad bi mi neko opet ponudio taj put izabrao bih ga .  :) Sad radnjom idemo u crosrb6..Era je pocela a sa njom i par ozbiljnih igraca da igraju ...Al oni uglavnom govore kako ubijaju dosadu dok ne pocne crosrb1 ...Igor pocinje da jede,jede,jede i jedee dijamante :) nomad_viper malo vise ratni tip jednom bitkom rastura power33 i ovaj lagano odustaje od ere iako je bio 1. .Moj savez KingSiez se drzi dobro prvo smo 8. pa 6. pa o5 malo padamo dok se na zaustavimo na 10 poziciji i ne mrdamo odatle.Poceli smo jako a sa nama i jedan poseban igrac iz crosrb2 :D Jedan od najjacih ..Nebih da se hvalim al ispod 150 dija u riznici nikad nije(za hitne slucajeve  :) ).Imamo bitke dana ogromne vojne i tako :) Sve uglavnom srecni smo ko uspesna porodica ..  ;D Veliki pozz.

M038:
Moramo se podsetiti jedne od definicija najpoznatijeg fizičara na svetu Alberta Ajnštajna

Ludost: raditi istu stvar iznova x puta i očekivati drukčije rezultate.

Možemo samo reći da u njegovo vreme nije postajao simulator imperije onlajn.

d.rose:
друштво каже да сам луд да сам опсједнут...да морам да промијеним живот..цура ми даје ултиматуме...оће па оће да ме излијечи...да ме скине...са ове дроге...са ове зависти....родитељи хоће интернет да ми укину...виде и сами леђа им њихов ђетић искриви...какво светско??? какав реалм?? каква златна медаља...чуде се....питају се шта ми је то....шта ти је то медаља за битку дана??? оли ти сируп??? имаш ли температуру??? оћеш да те водимо код доктора?? гаси то !!! увати мало ваздуха !!! нека те сунце огрије зденко једна !! мрчио ми се у шта се претвори !!!! а ја и даље градски центар па т6 па универзитет с 8 па бб 8 па о 8...а тек први дани не знам ни сам шта ћу....пљуни ме...удави ме...пуцај ме....АЛИ ПУСТИ МЕ ДА ИГРАМ !!!!!

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију