Аутор Тема: Pokloni prijatelja -BAG  (Прочитано 396 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже brankobope

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 46
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Pokloni prijatelja -BAG
« послато: август 29, 2014, 09:59:00 пре подне »
Pzdrav, moj saveznik ima problem sa poklonima prijatelja. problem je u tome sto od kad su se ti pokloni pojavili kao opcija za slanje  on ne moze da posalje nijedan poklon . U cemu je stvar ?

http://prntscr.com/4hkbj7

napomena: od pocetka su ovako bledunjavi i uvek pose ovo 0/3
« Последња измена: август 29, 2014, 10:19:20 пре подне brankobope »
Краљеви поданици, њих 10-оро, сваке године краљу донесу сваки по 10 Полуга злата од којих је свака тешка по 1кг, значи сваки треба да Преда 10кг.
Шпијун је обавесто краља да неко од  поданика прави 100 г лакше полуге. Све полуге изгледају исто, разлика је само у густини Злата.
Краљ је мудар човек и само једним мерењем на ваги, сазнао је који поданик закидао на полугама.
Загонетка гласи, како је то Краљ знао само једним мерењем?

Ван мреже brankobope

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 46
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Одг: Pokloni prijatelja -BAG
« Одговор #1 послато: август 29, 2014, 12:33:42 поподне »
ovo na slici smo svi mi koji igramo imperiju u istom svetu, problem je u tome sto mi nije jasno kako moze da primi poklon a ne moze da posalje. (u pitanju su oni pokloni koji mogu da se salju svaki dan )
Краљеви поданици, њих 10-оро, сваке године краљу донесу сваки по 10 Полуга злата од којих је свака тешка по 1кг, значи сваки треба да Преда 10кг.
Шпијун је обавесто краља да неко од  поданика прави 100 г лакше полуге. Све полуге изгледају исто, разлика је само у густини Злата.
Краљ је мудар човек и само једним мерењем на ваги, сазнао је који поданик закидао на полугама.
Загонетка гласи, како је то Краљ знао само једним мерењем?

Ван мреже brankobope

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 46
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Одг: Pokloni prijatelja -BAG
« Одговор #2 послато: август 29, 2014, 13:15:57 поподне »
da li sam dobro razumeo. da ima vise od 20FB prijatelja ili vise od 20 prijatelja koji igraju imperiju ?
na FB ima 17 prijatelja a na imperiji oko 6-7, tako nesto
« Последња измена: август 29, 2014, 13:39:49 поподне brankobope »
Краљеви поданици, њих 10-оро, сваке године краљу донесу сваки по 10 Полуга злата од којих је свака тешка по 1кг, значи сваки треба да Преда 10кг.
Шпијун је обавесто краља да неко од  поданика прави 100 г лакше полуге. Све полуге изгледају исто, разлика је само у густини Злата.
Краљ је мудар човек и само једним мерењем на ваги, сазнао је који поданик закидао на полугама.
Загонетка гласи, како је то Краљ знао само једним мерењем?

Ван мреже brankobope

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 46
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Одг: Pokloni prijatelja -BAG
« Одговор #3 послато: август 29, 2014, 13:40:12 поподне »
ok, HVALA sve je jasno ;)
Краљеви поданици, њих 10-оро, сваке године краљу донесу сваки по 10 Полуга злата од којих је свака тешка по 1кг, значи сваки треба да Преда 10кг.
Шпијун је обавесто краља да неко од  поданика прави 100 г лакше полуге. Све полуге изгледају исто, разлика је само у густини Злата.
Краљ је мудар човек и само једним мерењем на ваги, сазнао је који поданик закидао на полугама.
Загонетка гласи, како је то Краљ знао само једним мерењем?

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Pokloni prijatelja -BAG
« Одговор #4 послато: септембар 01, 2014, 13:44:00 поподне »
Pzdrav, moj saveznik ima problem sa poklonima prijatelja. problem je u tome sto od kad su se ti pokloni pojavili kao opcija za slanje  on ne moze da posalje nijedan poklon . U cemu je stvar ?

http://prntscr.com/4hkbj7

napomena: od pocetka su ovako bledunjavi i uvek pose ovo 0/3
У питању је баг на чијем се отклањању ради али с обзиром да проблем није значајан те решење истог није приоритет, не можемо вам са сигурношћу рећи када ће бити отклоњен.