Аутор Тема: Lozinka!  (Прочитано 228 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже banekraljJK

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Lozinka!
« послато: децембар 28, 2013, 23:04:16 поподне »
Nekim cudom mi je promenjena lozinka u svetu Croatia/Serbia v.4 . Moj nick tamo je banekraljjk ,email branislav.uzice@hotmail.com.Molim hitno da se ovaj problem resi. U kontaktu admin Martina.

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Lozinka!
« Одговор #1 послато: децембар 28, 2013, 23:09:33 поподне »
Martina je na godišnjem, pošalji na mejl
support_rs@imperialsu​pport.org
« Последња измена: децембар 28, 2013, 23:11:12 поподне SerbiaMaster »

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Lozinka!
« Одговор #2 послато: децембар 28, 2013, 23:14:45 поподне »
Nekim cudom mi je promenjena lozinka u svetu Croatia/Serbia v.4 . Moj nick tamo je banekraljjk ,email branislav.uzice@hotmail.com.Molim hitno da se ovaj problem resi. U kontaktu admin Martina.
. У случају да сте потврдили е-пошту:

1.1 Вратите лозинку преко линка за изгубљене лозинке на почетној страни. Након што укуцате е-пошту, добићете поруку од Империje Онлajн. Кликните на линк за одговарајући свет и напишите два пута нову лозинку. Препоручен садржај лозинке: најмање 10 симбола, комбинација малих и великих слова, бројева и/или специјалних знакова.
1.2. Пишите на support_rs@imperialsupport.org или пишите СМ-у на форуму о Вашем случају , требало би да будете прецизни о свом: корисничком имену, свету, штети коју је Ваш налог претрпео.
 У случају да нисте потврдили е-пошту:

2.1. Пишите на support_rs@imperialsupport.org или CM-у на форуму у вези Вашег случаја, требало би да будете прецизни у вези са својим: корисничким именом, светом, штетом коју је Ваш налог претрпео и е-поштом за регистрацију.
2.2 Пријавите се на налог, потврдите е-пошту, идите на Подешавања и промените лозинку, стављајући неку сложенију. Препоручен садржај лозинке: најмање 10 симбола, комбинација малих и великих слова, бројева и/или посебних знакова.