Аутор Тема: Promena email-a.  (Прочитано 284 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже banekraljJK

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Promena email-a.
« послато: децембар 04, 2013, 16:38:19 поподне »
Croatia/Serbia v.4 posto sam slican problem imao i u svetu 105 zeleo bih da promenim email. NIsam ni znao da se moj email vodi na decka koji je mene na neki nacin uvek u igru. OVaj email mi stoji nenadtoda91@gmail.com . Posto su mi vec u 105 zameni email ,hocu da to uradite i u ovom svetu. Moj email je branislav.uzice@hotmail.com samo prebacite na ovaj email. U kontaktu admin Martina

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Promena email-a.
« Одговор #1 послато: децембар 04, 2013, 17:02:01 поподне »
Croatia/Serbia v.4 posto sam slican problem imao i u svetu 105 zeleo bih da promenim email. NIsam ni znao da se moj email vodi na decka koji je mene na neki nacin uvek u igru. OVaj email mi stoji nenadtoda91@gmail.com . Posto su mi vec u 105 zameni email ,hocu da to uradite i u ovom svetu. Moj email je branislav.uzice@hotmail.com samo prebacite na ovaj email. U kontaktu admin Martina

Молим Вас пишите са мејла којим је налог регистрован на support_rs@imperialsupport.org и наведите своје корисничко име и број света.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org