Аутор Тема: Sifra 105 :)  (Прочитано 341 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже banekraljJK

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Sifra 105 :)
« послато: новембар 04, 2013, 22:28:29 поподне »
Desilo se to da sam se registrovao na 105 svetu i da sam zaboravio sifru tamo. jbga desilo se,kada sam otisao ono izgubljena lozinka rece mi poslato na email medjutim na emailu nema nista. ne stize mi nova lozinka ne stize mi email. mozete li kako da mi pomognete? Molim u kontak admini tiger ili martina...

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Sifra 105 :)
« Одговор #1 послато: новембар 05, 2013, 10:18:23 пре подне »
Desilo se to da sam se registrovao na 105 svetu i da sam zaboravio sifru tamo. jbga desilo se,kada sam otisao ono izgubljena lozinka rece mi poslato na email medjutim na emailu nema nista. ne stize mi nova lozinka ne stize mi email. mozete li kako da mi pomognete? Molim u kontak admini tiger ili martina...

Добро јутро,

молим Вас пишите са мејла којим је налог регистрован на support_rs@imperialsupport.org и објасните поново свој проблем. Ако докажете да сте власник налога променићу Вам лозинку.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже banekraljJK

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Sifra 105 :)
« Одговор #2 послато: новембар 05, 2013, 16:46:39 поподне »
Odradio sam ono sto ste trazili.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Sifra 105 :)
« Одговор #3 послато: новембар 05, 2013, 17:15:37 поподне »
Odradio sam ono sto ste trazili.

Променила сам Вам лозинку, проверите своју пошту.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org