Аутор Тема: da li se za ovo dobija ban??  (Прочитано 4472 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #60 послато: март 20, 2013, 00:27:17 пре подне »
pa to znam zato sto sam igrao sa tim igracem ... ima jos dosta ljudi koji su tu igrali ali nece da komentarisu i da se upustaju u raspravu ...

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #61 послато: март 20, 2013, 00:30:17 пре подне »
jowke, bukvalno se radi ovde o totalno dvadesetim stvarima..
i juce sam te zamolio da ne ulazis sa ironicnim ili glupim textovima!

ne zelim da se ova tema pretvori u temu za svadjanje.. pokusavamo da isteramo neki nas hir! i da dobijemo razumno objasnjenje za nas slucaj...


Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #62 послато: март 20, 2013, 00:32:20 пре подне »
Poenta ovog pisananja je da mozda neko skrene paznju Krumu da nije bog i batina!
Da su ovde ljudi koje svoje privatne obaveze podredjuju imperiji, neko manje neko vise!
Da isto tako 60% igraca trose pare na dijamante, naravno ko je kolko u mogucnosti!
Da svi mi ovo igramo samo zato sto volimo ovu igru, i zbog toga verovatno i trpimo takve nepravde...

I jedan covek nas udaljava od iste igre, samo zato sto misli da mu se to moze!
Nek se postavi anketa na forumu, da vidimo kolko su Srpski igraci uvereni u ispravnost odluka Kruma?!

Ja razumem da platise idu na prvo mesto... ali nije uredu da igraci koji isto provode dane na imperiji a nisu u mogucnosti da kupuju svaki dan po 500-1100 dijamanata, budu posmatrani kao budale!


1. Krum jeste bog i batina trenutno i takođe i biti dok neka konkurentska igra ne poljulja status IO i time im znatno smanji prihode.


2.Da ova igra može da poživi od igrača koji kupuju dijamante ,bez igrača koji ih ne kupuju onda bi se plaćala registracija,ali nije tako jer je mehanika zarade takva da se krupnim igračima da zabava.Da nije igrača koji ne kupuju dijamante ne bi bilo rudnika,slaboaktivnih članova.... sve u svemu bilo bi mnogo manje korisnika što bi pored toga što smanjuje broj eventualnih protivnika i "snadbevača" resursima uticalo i na rejting cele imperije onlajn.
veći broj klikova i članova ih podiže na virtuelnom svetu tako da oni imaju korist i od onih koji ne kupuju dijamante.

Anketa ne bi pomogla.Oni koji su zadovoljni igrom i još nisu na svojim leđima osetili bič nepravde ni neznaju ko je Krum tako da bi glasali kao i masa.

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #63 послато: март 20, 2013, 00:38:43 пре подне »
mali je udavio gnjurca dzaba pricati ...

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #64 послато: март 20, 2013, 00:40:05 пре подне »
Totalno sam svestan da imeprija ima ogromnu korist od igraca koji ne kupuju dijamante...
Samo razmisljam dali postoji nacin da se Krumu pokaze nezadovoljstvo igraca, sobzirom da znam da nismo jedini savez koji je osetio nepravdu..
Evo npr si se ti ukljucio u raspravu kao da si nas clan...
Ja znam da mi sad ne mozemo nista da promenimo po pitanju saveza, niti me to zanima!
Al znam da cu nastaviti da igram i da ce mi se ovo desavati opet!

Ja se samo nadam da ce se ukljuciti ljudi, i da se prenese nase nezadovoljstvo momku koji je bog i batina!
Jel opet ponavljam, volim ovo da igram, i nervira me sto gazi po mom trudu!

A opet sam nazalost i svestan da bezveze pisemo!

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #65 послато: март 20, 2013, 00:47:04 пре подне »
mali je udavio gnjurca dzaba pricati ...
hahahaha a moze mali i tebe da udavi pored gnjurca :D

Ван мреже LazaLazarevic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +0/-0
  • Rakija :)
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #66 послато: март 20, 2013, 00:53:28 пре подне »
jowo navato sam onu macku u sekundu :D :P pusti raspravke i dodji da vidis kako Cutura ratuje :D
ljudi popite nesto na moj racun:D
...tvoj poraz je u tome sto nevidis u cemu je moja pobeda...

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #67 послато: март 20, 2013, 00:54:45 пре подне »
jowke reko bih ti nesto al cu biti fin.... lepo te zove laza lazarevic .. pozdrav

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #68 послато: март 20, 2013, 00:57:05 пре подне »
hahahah pa da :) aj bez tamo cigancicu :D

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #69 послато: март 20, 2013, 00:57:49 пре подне »
JA VAS MOLIM DA SVADJE PREBACITE NEGDE DRUGDE I NE SPAMUJETE TEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #70 послато: март 20, 2013, 01:01:35 пре подне »
vazi ajd na domaci teren :) Srspki smap je mama :D a vas cu pustiti da se raspravljate ali dzaba vam sve :D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #71 послато: март 20, 2013, 01:38:56 пре подне »
pa pusti nas wishe...rekao si 100x necesh a samo pishesh :D :D :D ...smori druze... ali ozbiljno.... :D

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #72 послато: март 21, 2013, 15:45:21 поподне »
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #73 послато: март 26, 2013, 01:14:15 пре подне »
http://clip2net.com/s/4O5Jy7     
http://clip2net.com/s/4O5JT2

Gde si Crveni  pa ti u istom sosu ko ja prosle godine :D   mogu da ti kazem da mi je i pomalo drago sto ti se desilo ovo jer si ti taj koji je zakljucavao teme a M038  ih otkljucavao. Nego nam ga nema Oblacka da kaze koju pametnu .

cek da se vidi i ovaj sto menja Martinu sto se pravi budala :D

 http://clip2net.com/s/4O5KEr

Ван мреже Anarhista

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #74 послато: јун 04, 2013, 12:58:04 поподне »
Totalno sam svestan da imeprija ima ogromnu korist od igraca koji ne kupuju dijamante...
Samo razmisljam dali postoji nacin da se Krumu pokaze nezadovoljstvo igraca, sobzirom da znam da nismo jedini savez koji je osetio nepravdu..
Evo npr si se ti ukljucio u raspravu kao da si nas clan...
Ja znam da mi sad ne mozemo nista da promenimo po pitanju saveza, niti me to zanima!
Al znam da cu nastaviti da igram i da ce mi se ovo desavati opet!

Ja se samo nadam da ce se ukljuciti ljudi, i da se prenese nase nezadovoljstvo momku koji je bog i batina!
Jel opet ponavljam, volim ovo da igram, i nervira me sto gazi po mom trudu!

A opet sam nazalost i svestan da bezveze pisemo!


Na zalost , sve konstatacije prethodno iznete na ovom forumu u vezi igre , i vecina u vezi moderatora su istinite , ali na zalost i nepromenjive . Prvo bih dodao da Bugari jedino namestanjem i uz pomoc svojih moderatora mogu nesto da postignu u ovoj igri ( napadao sam sam dva njihova saveza u r54 jer su me nervirali ) , a Turci jedino kupovinom dijamanata koje im dovoze kamionima ( u r125 su videli da ni dijamanti nisu svemoguci ali skoro da jesu u tim kolicinama ). Na nasu zalost mi nemamo novca za dijamante ( bar ne u tim kolicinama ) ,a ni moderatore koji bi bili na nasoj strani ( kod nas dolazi ona narodna " daj Srbinu vlast ..." . Pre IO sam igrao Ikariam , i napustio ga bas zbog samovolje i narcisoidnosti njegovih moderatora . Bio sam optuzen za krsenje pravila ( dogovor sa drugim igracem za pljackanje resursa ) i kaznjen , a bez ikakvih cvrstih dokaza . Nisam hteo da se pomirim sa kaznom vec sam probao da isteram pravdu do kraja , pa sam cak stigao i do super moderatora , a odgovori su bili otprilike isti : "Kolega je u pravu , mi sumnjamo da Vi varate , nemamo konkretnih dokaza , ali mi smo svi veliki igraci (bivsi) ove igre i NEPOGRESIVI SMO" . Ja sam pljackao igraca koji je igrao sa iste ip adrese sa igracem iz mog tadasnjeg saveza , samo sto sam ja njega pljackao ( kao i 5000 drugih ) dva meseca a u savezu sam bio tek petnaestak dana . Zbog NEPOGRESIVOSTI Ikariamovih moderatora prestao sam da ga igram i presao na IO . Na zalost i ovde ima dosta nepravde ( malo manje nego na Ikariamu , iako su neki moderatori koliko vidim na obe igre ) , ali sta god radili MI TO NEMOZEMO PROMENITI .
Zato , imamo par izbora :
1. Pomiriti se sa trenutnom situacijom i koliko-toliko uzivati u igri
2. Nervirati se i koliko-toliko uzivati u igri
3. Jednostavno napustiti IO i preci na neku drugu igru , gde se vise cene igraci , zbog kojih igra i postoji i moderatori primaju platu

 afro