Аутор Тема: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima  (Прочитано 1153 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #15 послато: март 21, 2014, 09:44:17 пре подне »
Добро знате да када пријавите неке играче за проверу и исти добију неку врсту казне добијете обавештење да су предузете одговарајуће мере у случају да је провером утврђено да је пријављени налог варао. Више не постоји потпуни бан као пре, ако се сећате то је била најстрожија казна у Империји Онлајн, играч не може приступити свом налогу а сви остали виде да је кажњен и могу га нападати. Уверавам вас да хрватски администратор не сноси одговорност за дату информацију о казни на нападе овог играча.

Ваш савезник је могао да приступи свом налогу и да склони војску а ви као савезници имали сте могућност за контранапад на играче из овог савеза који је слао нападе на кажњеног играча.

Не узимајте здраво за готово речи овог играча који се хвали о томе да је добио информацију од администратора јер то није тачно.
« Последња измена: март 21, 2014, 10:16:57 пре подне Martina »


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже trisava

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #16 послато: март 21, 2014, 09:56:46 пре подне »
Mi smo kontrirali te strašne napadače i igrače pa možete to i videti iz bitaka i rajkoooooooo je skanjao svoju vojsku i nisu ga ni okrznuli ali nije u redu i nije normalno ja da Vi štitite svog kolegu koji je hrvatski administrator jer ovo nije prva žalba ne njega, a sramota je šta ste dozvolili da se sve radi na IO.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #17 послато: март 21, 2014, 10:15:09 пре подне »
Никог ја не штитим, само сам вам објаснила нека правила о пријавама и казнама играча.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже trisava

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #18 послато: март 21, 2014, 10:22:17 пре подне »
A što ste zaštitili Mcyanka i sprečili druge igrače da ga napadaju i ko je kažnjen za to što se njemu desilo??? Možda je i  sam raspustio vojsku i koliko ste mu dija dali kao odštetu ??? Ma daj bre Martina nemojte od nas praviti idiote!!!

Ван мреже trisava

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #19 послато: март 21, 2014, 10:29:13 пре подне »
http://prntscr.com/32py6n šta reći na sve ovo , jel trebamo da svi budemo gutači dija i da radimo šta poželimo ovde ili treba da svi koji ne gutamo dije da prestanemo igrati pa igrajte tii TIGAR i gutači dija???

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #20 послато: март 21, 2014, 10:31:44 пре подне »
У игри постоји опција за пријаву увредљивих порука исто тако имате могућност да ми пријавите у складу са правилима за пријаву играча ако сумњате да неко вара или има више налога.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #21 послато: март 21, 2014, 10:33:21 пре подне »
A što ste zaštitili Mcyanka i sprečili druge igrače da ga napadaju i ko je kažnjen za to što se njemu desilo??? Možda je i  sam raspustio vojsku i koliko ste mu dija dali kao odštetu ??? Ma daj bre Martina nemojte od nas praviti idiote!!!

Не знам ништа о том случају, мени није био пријављен поменути налог за проверу.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже trisava

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #22 послато: март 21, 2014, 10:36:30 пре подне »
Ma vi ste super , on nije tvoj ... rajkoooooooo nije TIGROV a mi svi ispadamo kreteni što gubimo uopšte vreme sa vama...jer ste Vi kao jedan bivši političar NEOBAVEŠTENI !!!

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #23 послато: март 21, 2014, 10:42:41 пре подне »
Ma vi ste super , on nije tvoj ... rajkoooooooo nije TIGROV a mi svi ispadamo kreteni što gubimo uopšte vreme sa vama...jer ste Vi kao jedan bivši političar NEOBAVEŠTENI !!!

http://prntscr.com/32py6n овај случај ми пријавите у приватној поруци у складу са правилима. Упозоравам вас да немате право да разговарате са мном овим тоном, није по прописима а није ни културно. Да ли је јасно?


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #24 послато: март 21, 2014, 13:58:29 поподне »
http://prntscr.com/32py6n овај случај ми пријавите у приватној поруци у складу са правилима. Упозоравам вас да немате право да разговарате са мном овим тоном, није по прописима а није ни културно. Да ли је јасно?

Bez obzira, šta se dešava na igri, doza poštovanja uvek mora da postoji. Pogotovu prema Martini, koja je uvek bila tu da nam na svaki mogući način pomogne.

To se ne može reći za njenog kolegu Trigera, za koga se svašta nešto vezuje, a najviše to da nesebično pomaže i podacima i dijamantima "svoje" igrače. Na žalost, i ja sam osetio tu Trigerovu "naklonost" kada je bukvalno omogućio jednom hrvatskom savezu da osvoji svet, progledavši im kroz prste nameštene ratove od kojih su napravili stotine hiljada balista i katafrakta...

Na žalost, to se desilo dok je Martina bila na odmoru i mi smo samo mogli da gledamo i da se nerviramo....

Martina, tebi svaka čast za sve.... ali za tvog kolegu to ne mogu da kažem...

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #25 послато: март 21, 2014, 14:55:42 поподне »
Хвала.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

tarantu

  • Гост
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #26 послато: март 21, 2014, 20:33:57 поподне »
Bravo LAKI  :D Nema potrebe Martinu da krivite sto i ona neradi sve te prljave stvari koje TIGER radi godinama ! Konkretno LAKI je mislio na svet 105 kada je hrvatskom savezu na prljav nacin vracena vojska od strane njihovog administratora i na osnovu toga i osvojili ga ! Najbednije je to da je Martina bila na godisnjem a nama receno da je menja TIGER i da se njemu zalimo  :o Tada a i uopste zbog takvih stvari mnogo dobrih igraca je napustilo IO a koliko vidim nista se nije izmenilo do sada ! Svakim danom ova igra je sve tuznija  *cry*

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #27 послато: март 22, 2014, 12:08:17 поподне »
martina  je  dobra  devojcica   i  nemojte  biti  ljuti  na  nju............. ;) :)

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #28 послато: март 22, 2014, 20:09:02 поподне »
Odi bano popi koju vamo vidim da si poceo ;D

Ван мреже chirurgico

  • Редов
  • *
  • Поруке: 26
  • Углед: +6/-0
    • Погледај профил
Одг: dali treba igrati kada administratori daju informacije drugim savezima
« Одговор #29 послато: март 26, 2014, 14:46:37 поподне »
Obaveštenje moderatora nije nikakva izdaja igre i ne utiče na sam tok igre. Svi možete dobiti informaciju tog karaktera sa lokalnim administratorom. Ako je neko napravio povredu igre i bio kažnjen, kakav uticaj informacija o razlogu njegovog kažnjavanja može imati na sam tok igre. On je kažnjen i ne igra više.