Аутор Тема: Недеља 4  (Прочитано 5069 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Dixi

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 74
  • Углед: +6/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #30 послато: јул 31, 2013, 00:29:40 пре подне »
Хоће ли више крај,
сморила сам се, знај,
наши не ратују, шта да гледам више,
нема више о чему да се пише.

Ко ће узети медаљу, стварно ми није битно,
само чекам крај, остало је ситно,
Србијо браво, добро сте играли,
као да сте за савет све нас питали.

Није све у медаљи, да се поносите имате чиме,
Србијо добри сте били, оправдали сте своје земље име.  ;)

Ван мреже wolkhood

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 128
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #31 послато: јул 31, 2013, 01:30:11 пре подне »
Битка свих Битки ће завршити 01.08.2013. године у 15:00 сати по времену сервера (ВПГ+2)
Стање на глобалној мапи је ''бетонирано већ данима, што би се рекло - на западу ништа ново.

На почетку првенства мало је ко имао на памети да би победника могли одлучити економски бодови савеза. Ипак је ово ратничка игра, сад је стање овако и изгледа да га ништа не може променити и унети мало живости на крају.
Честитке ОРЛОВИМА на борби и добијеним ратовима, дванаест победа и нула пораза.

Ван мреже sasasin

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #32 послато: јул 31, 2013, 01:48:56 пре подне »
добро вече ближи нам се крај светског првенства империје онлај..са дворцима је још увек исто и изгледа да ће тако и остати...орлови су на 9 месту а ево и слика нашег победничког,ратоборног тима http://prntscr.com/1igzlz.12 победа и ниједан пораз то само србија може...Бич божији има чак 10 медаља освојене у битци дана-свака част

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #33 послато: јул 31, 2013, 07:56:46 пре подне »
добро јутро народе :)
Данас нећу ни да отварам ово са светског првенства.Нема више смисла да се гњавим са истом сликом а верујте немам ни снаге за то ;D Ал зато сам читала дискусију на нашем форуму :) Знате оно: било је лепо ,чак смо се и тукли ;D Увек се насмејем тој фрази. Нисте чули за то? Е па то ми је један стари човек давно причао..односи се на моје Црногорце..тј ове што су их колонизовали по Војводини. Ал то је нека друга прича.. нећу да вас смарам сада са тим. А нећу ни да коментаришем комшије које су дошле у туђу кућу да виде има ли прашине и паучине по ћошковима. Знате тај тип људи? Добро ви мушки већином немате тај проблем ал мене баш нервирају такве особе па увeк намерно оставим једног паука у ћошку да плете..чисто да им дам тему за разговор 8) У овом случају мој ти паук поручкио све мувице које су се примакле мрежи док комшиски само седи ко пензионерка и плете ли плете ;D Зато нам они и дошли :) баш ми комшиница била синоћ на кафици pa каже: ,,Послах мужа са све оним несрећним пауком- рекла сам му не враћај се док га не научиш да лови >:(''
 И тако док смо ми клепетале и оговарале свеукупан мушки род добих поруку од колеге каже: свиђаш се комшији :o а ја вам се ушепртљила јоој како ме било стиид ::) Срећа па комшиница није видела..иначе би комшо спавао са комарцима ;D
Ето укратко то је то данашњи извештај није баш о светском мада није ни да није ;)
 :-* за све учеснике ал ипак највићи :-* за МОЈЕ Орлове 8)
« Последња измена: јул 31, 2013, 13:05:24 поподне GRIFIN1 »

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #34 послато: јул 31, 2013, 11:07:42 пре подне »
поззз  :)
ближимо се крају,све је остало исто као јуче   :(
зато данас нешто ново за читаоце  :) имамо саговорника кога нећу именовати,али довољно је рећи да је учесник Србије на овом првенству,покушаћемо преко њега да упознамо све чланове Србије у кратким цртама  :)
bichboziji:луд на квадрат   :D
stons13:алавко,но гоод    ::)
majstorinho87:обожава сезонске послове   :D
М038:софтвер хардвер 233 - 421   :D
Swaba:сређује да нам дува константно фреон у клими увек нов   :D
SrbHristov:шта о њему рећи,домаћин човек   ;) :D
Srdjan1012:вечно у потрази за пензијом   :D :D
Kbalkanika:жена му пази налог и фарма јер он мора да чисти револвер  :D сумња се да је под принудом    :D
Ivanisevic:не можеш га исчупати из минуса   :D ал добар момак па га толеришемо   :D
luki.lux:себичњак,но гоод   ::)
St_Vujadin:већи бицепс од мозга   :D
Crvena.Zvezda:постао директор у татину фирму , неки причају да је упао преко везе   :D
yoda.master:а што да зборим о њему,млад,леп згодан,богат ништа не тражим само се хвалим   :D
ivancacak:нисам ту и незнам кад ћу да се вратим    ::)
starca:конобарица без премца   :D :D
то би било то у кратким цртама од нашег саговорника,нећемо га именовати,можете и сами предпоставити о коме се ради   ;) :D
па да испратимо још мало и долази крај,срећно свима,позз   :)

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4 дан 27 СП
« Одговор #35 послато: јул 31, 2013, 11:54:26 пре подне »
Битка свих Битки ће завршити 01.08.2013. године у 15:00 сати по времену сервера или 14 сати по локалном времену. Било је како је било, неки ће отићи погнуте главе а неки ће се окитити медаљама ( заслужено или не али како је тако је).

Србија има разлог да своје слави своје хероје јер су они тукли све редом онако прописно и показали свету како се треба играти Империја онлине. Сјајан резилтат на овом првенству 12 ратова 12 победа, 14 медаља за битке дана и позиција 8 по економским бодовима. То је скор наше репрезентације на овом првенсту.

Сви који мисле да могу боље нека се пријаве у следећим квалификацијама и покажу шта знају али ја лично мислим да је ово сјајан успех и да су наши орлови многима одржали час империје.

Толико до следећег јављања када ћемо и одјавити ово светско првенство.......... :) ;) :D

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #36 послато: јул 31, 2013, 13:15:11 поподне »
Помоз бог браћо Срби! Право са лица места из Бугарске репортер СрпскиВитез007 вас извештава!  ;D
-Бразилци скочили за невоероватна 64М еко бода и сада су убедљиво четврти а с'обзиром да ће СП трајати отприлике још два дана(по мојој слободној процени) а разлика између Бразила и трећепласиране Италије износи око 70М ништа није не могуће.
-Србија се попела на осмо место!Наши орлови су стрипљиво чекали прилику да скоче на ранг листи и коначно је уграбили.Биће занимиљива борба између Шпаније и Грчке око десетог места јер је разлика између ове две екипе само 4М еко бодова.
-Наш бич божји освоји своју јубиларну 10 медаљу за битку дана и то над нашим комшом,који је у задње време све чешће на форуму,а ради се о играчу мрки88.
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #37 послато: јул 31, 2013, 14:17:12 поподне »
Добар дан крај светског првенства је сутра а наша репрезентација се ,хвала богу, попела на осмо место ранг листе само нек тако остане да би имали дијаманте зе следеће првенство.Бразил се по мени касно сетио да крене напред
тек пре 3,4 дана играчи из репрезентације Бразила су почели да купују дијаманте како би покушали да заузму једно од 3 места и како би добили медаљу али биће то веома тешко.Као што већина зна прва три савеза по нето економским бодовима ће добити медаље.Наша репрезентација вероватно неће имати ни једну али су ово првенство одиграли перфектно са 12 добијених ратова и показали су да су репрезентација без много дијаманата али са много знања. ;D ;D ;D

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #38 послато: јул 31, 2013, 14:35:02 поподне »
Добар дан добри људи .... остао је још један дан до краја Светског првенства напокон се све завршава неко иде на одморе а неко наставља походе у неким од светова Империје Онлајн. Постали смо богати за још једно добро  искуство, ово такмичење је оставило добар утисак на све нас. Наши борци су сјајно представили Србију на овом светском првенству, и хвала им на томе ... они су урадили нешто што ретко ко може а то смо и видели... доста ратова пљуштало је на све стране нема на чему да се замери нашим момцима. Нису играли као неки фармери тамо и нису се бојали да ли ће им неко побити сељаке или уништити војску ишли су храбро и одлучно свим срцем за Србију! за мене лично овде нико није победник док не задржи 60 посто утицаја на овом Светском првенству.Свака част момци толико од мене. ;)

Ван мреже body_fighter92

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 30
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #39 послато: јул 31, 2013, 16:18:17 поподне »
Добар дан! 26-и дан је је протекао као и досада многи дани за нашу репку :) немамо дворце али смо показали у овом светском првенству ко је страх и трепет кад су у питању ратови...то је наша репрезентација, репрезентација Serbia!

На ранг листи савеза наши момци су претекли русију и сада су на 8. месту са 245 682 318 бодова, 8 840 620 вредности савеза и 7 248 274 војних бодова! лепе цифре су то за наше орлове! добили су свих могућих 12 ратова које су имали а највише војних су постигли против Venzuela савеза где је резултат гласио Venezuela 1 421 448 --- 410 776 Serbia.

Највише се пажње придаје дворцима и коначној битци!
Па да бацимо поглед на домете утицаја двораца:

1. Croatia   32.19%   2 дворца
2. Bulgaria   30.29%   2 дворца
3. Poland   21.56%   2 дворца
4. Turkey   16.34%   2 дворца
5. Romania   0%   1 дворац

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #40 послато: јул 31, 2013, 18:43:48 поподне »
Још мало па је готово и ово светско првенство,победника ће одлучити економски бодови не домет утицаја не ратови него фармери.
Највећи фармери на овом првенству држе прво место и небих помињао име те репрезентаци јер по мени они нису вредни да било ко прича о њима а њихова статистика све говори.
Ратови
Тренутно   Победе   Порази
–   0   0
Све нула до нуле ето колико вреде а сада мало о нашој репрезентацији која је показала како се игра ИМПЕРИА ОНЛИНЕ и шта се рачуна у овој игри а оно који су направили ову игру треба добро да се замисле како ће им изгледати верзија 6 да се овако нешто неби поновило јер ево и то да напишем почео сам да играм једну другу игру нечу написати која је која има стотине хиљада могућности чак и могућност да зарадите зато господо добро обратите пажњу на нову верзију
Толико од ЗЕМУНЦА

Ван мреже gagovic

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 70
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #41 послато: јул 31, 2013, 19:46:11 поподне »
 Даме и господо ја стварно немам идеју шта бих вам рекао о Светском првенству а до то пре мене већ неко није урадио.Коректни коментари мојих колега су објављени тако да је заиста ништа ново немам да кажем.И птице на грани већ знају ко је докле стигао и на који начин.Ма колико да је репортер креативан из статистике која је изражена у нулама не може се Бог зна шта извући а поготову ако се ради о високо пласираним екипама о којима би по природи ствари требало да извештавамо.

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #42 послато: јул 31, 2013, 22:19:46 поподне »
Фармери освајају злато,то се знало од пре пар дана.
А за то да су издали Бугаре,за то нисам знао све до прошлог подкаста.
Крум каже да нису успели добити Пољаке због балиста,а и због Хрвата јер нису послали војску коју су обећали.Ето сад видите зашто се у Српско/Хрватским световима не игра ко у осталима и ко највише мути.Али шта ћеш,освојиће комше злато па да им честитам.
Код наше репрезентације нема ништа ново што нисам поменуо у прошлој репортажи.Уживајте.
« Последња измена: јул 31, 2013, 22:21:01 поподне SrpskiVitez007 »
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже lloka

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 43
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #43 послато: јул 31, 2013, 22:50:03 поподне »
Шта више писати а да није написано и да није прочитано,да су наши момци осветлали образ на првенству и јесу да су доказали да су прави ратници и борци,доказали су.Момци свака вам част на овоме што сте приказали и што смо поносни на вас,да није било вас неби било занимљиво ово свестко првенство,свака вам част на победама,тако се игра.Осталим фармерима и дијамантима захваљујем на овом такмичењу што га нису учинили још занимљивијим,али су зато СРПСКИ ОРЛОВИ показали како се игра!

Ван мреже acafaca

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 98
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 4
« Одговор #44 послато: јул 31, 2013, 23:39:31 поподне »
8. смо!!!! Осми смо!!! ТОООООО ЛУТКО!!!!! Тако треба!!!!  Ово мора да се чује и прочује. Сад ћу зовем бабу. Ало баба, осми смо!!! ОСМИ!!! Јесте, јесте, ми, Србија. Јел ти драго? И мени је. Ајд баба па се чујемо. Јел правиш салчиће у суботу? Супер!!! ТО ЛУТКО!!! Мислим, то баба!!! Чек да позовем мог помоћника злог нинџу Марко-сан-а. Хало јел то Јапан? Јел Марко-сан кући? Да ли могу да га чујем? Хвала. Мареее, осми смо батееее!!! Ма бијемо редом, ал немамо пара за бацање на глупости, тако да смо на борбу заузели осмо место. Ма лудница. Ти како си? Јел си научио да бацаш шурикене? А на превијању си. Чувај ми се и нинџино црно одело пери само Ленор-ом за постојану црну боју. Добро, јавио сам и њему, кога сада да позовем? Д1387? Он је у лудници нису му дозвољени позиви, послаћу му веверицу писмоношу. (пишем писмо и стављам веверици испод мишке да му однесе, веверица је обучена* као нинџа и однеће му поруку без обзира на опасности и недаће) Да јавим Дачићу? Он нам је нека власт. Сад ћу и њему да јавим. Добар дан овде ацафаца репортер, да ли могу да разговарам са госн И. Дачићем? Може? Тек тако? Хвала. Госн Дачићу да ли сте чули да је Србија претекла Русију на ранг листи и сада заузима осмо место? Да, да испред Русије смо. Још мало и крај. Брисел подржава, а са Косовом ово везе нема. Значи супер? Драго ми је да вам се свиђа. Знам да сте то обећали у кампањи, то само показује колико сте ви одговорни и доследни и колико видите далеко у будућност. Драго ми је да смо разговарали. Кажите шта вас интересује, рећи ћу Вам нема проблема. Пошто су прасићи код нас? Били су 250, не знам сада тренутно. Нема на чему, хвала вама госн Дачићу, поздравите кући. Ето свима сам јавио. Нећу да јављам на РТС ионако ће сви сазнати преко нас, репортера.
*мислим и обучена у црно и обучена да убије