Аутор Тема: Недеља 2  (Прочитано 8455 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Недеља 2
« послато: мај 31, 2013, 10:02:09 пре подне »
У овој теми сви репортери ће писати о догађајима у другој недељи Светског првенства 2013!  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Недеља 2
« Одговор #1 послато: јул 15, 2013, 10:28:23 пре подне »
Друга недеља Светског првенства Империје Онлајн 2013! Снага и Част храбри витезови пера!  ;)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #2 послато: јул 15, 2013, 14:16:25 поподне »
Једанајести дан СВЕТСКОГ ПРВЕНСТВА и Србија је избила на осмо место ранг листе са 100м бодова.Наша репрезентација има пет победа  у рату и нула пораза, победили су Италијане  а сада су са Пољском у рату.У власништву имају ИСТОЧНИ ДВОРАЦ који су отели од Бразилаца.Доста се види да су напредовали највише због ратног прихода.На ранг листи прва је репрезентација Румуније са 300м бодова а  друга је репрезентација Хрвацке са 260м бодова.На ранг листи играча први је Турчин efeece са 106м бодова а други Румун ady_boy са 103м бодова.У ризници наше репрезентације дијаманата више нема.Зато ко може нек им помогне  ;D ;D ;D
« Последња измена: јул 16, 2013, 12:47:01 поподне nidjobre »

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #3 послато: јул 15, 2013, 14:41:04 поподне »
Завршена је и прва недеља светског првенства империје онлајн. Прва недеља је била јако бурна, пљуштало је на све стране сељаци су гинули, сировине се купиле, ово је прави рат у преводу светско првенство. Играчи напредују муњевитом брзином троше се на хиљаде дијаманата ... Све за рад што бољег успеха на овом такмичењу, очекује нас сада јако занимљив период пошто сада сви имају доста војске и боре се да је сачувају, борба са минусом је јако тешка тако да због тога страда огроман број војске.
Наши репрезентативци се држе добро, без и једног изгубљеног рата, па то је фантастично. Борили су се са знатно јачим противницима од себе, што показује њихов квалитет и борбеност, али за ту равноправну борбу би требало доста дијаманата. Али то нам је главни проблем одувек био и биће, тако да свако ко је у могућности нека се одрекне своје неке дозе дијаманата за рад репрезентације. Остаје да видимо даља дешавања на првенству. Поздрав до следећег укључења. ;D

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #4 послато: јул 15, 2013, 15:16:28 поподне »
 значи званично почела друга недеља ;D е нек нам буде добра као и претходна коју су обележили добијени ратови :)
На мапи нема битних дешавања комшије и даље шире утицај мада и Бугари нешто покушавају да ураде по том питању док остали дворови још увек спавају :D
Наши орлови и даље лете. Обрушавају се немилосрдно на све што виде својим оштрим оком.Непријатељске војске више нешаљу шпијуне да шпијају царства већ сви блену у небо ;D чим спазе неку и најмању промену горе оглашава се звоно и сви беже остављајући и оружије и ресе..толики страх влада да су почели чак и децу да терају да копају дијаманте у мрачним долинама сјаја..несхватајући да је ово више од тога-више од свих дијаманата које они могу да ископају..поједини чујем приносе жртве-спаљују најлепше и најбоље што имају у царству..али ни то им не помаже не знају да смо небески народ који је увек опстајао и опстајаће захваљујући урођеном инату ;)
ширите крила орлови нек ваша сенка прекрије дијамантски сјај

Ван мреже panteri71

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #5 послато: јул 15, 2013, 15:40:05 поподне »
kako da se pomogne oko dijamanata?i na kojem je mestu srbija?

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2 дан 11 СП
« Одговор #6 послато: јул 15, 2013, 15:46:01 поподне »
Једанести дан светског првенства, на ред је дошло поравнање рачуна са Пољацима који су у сред окршаја са Турцима и Бразилцима на крајње кукавички начин искористили прилику и заузели дворац Србије али наши момци су изели дворац Бразилу па смо на истом  :D . Јуче су своју порцију шпагета добили и Италијани па тако су наши орлови нанизали чак 5 победа у ратовима и то са врло јаким селекцијама из топ 10.
 Наша селекција је остварила и напредак на ранг листи сада смо на позицији 8 што и није тако битно........... битно је само да су наши играчи осветлали образ Србије а медаље нека носе фармери са дебелим банковним рачунима и брдом дија на својим налозима а ми смо показали свима како се игра империа и како се бране боје вољене тробојке  :) ;) :D

Поздрав од калунге.
« Последња измена: јул 15, 2013, 15:47:15 поподне kalunga »

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #7 послато: јул 15, 2013, 15:52:55 поподне »
Наши како су завршили прву недељу тако су кренули и у другој газе све што им се наће на путу.
Хрвати и Бугари дижу утицај у дворцима видећемо како ће се то развијати а ми очекујемо да и наши ускоро то почну да раде ако стигну од сталног подучавања осталих репрезентација како играти са мало дијаманата или без њих и како се ратује.
Мој савет је да више недрже бесплатне часове него да почну да наплаћују услугу ипак знање није бесплатно и није лако научити а прави пример је за то Турска којој два дана бесплатних часова није било доста.
Данас су на час империе дошли пољаци видећемо дали они брже уче од осталих или ће наши орлови морати да им држе двочас.
Наши су данас на осмом месту али то више и није битно него да видимо ко ће имати највећи утицај а наши че после овог рата вероватно имати времена да се посвете и том проблему
Толико за данас од Земунца

Ван мреже gagovic

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 70
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #8 послато: јул 15, 2013, 19:18:44 поподне »
 Наши орлови су у незаустављивом налету савладали и репрезентацију Италије.Следећи који би требали да осете снагу наше репрезентације су Пољаци.На табели смо осми али се не бих превише бавио табелом јер је очигледно да нашима за сада економски бодови нису у првом плану.Ситуација им диктира да своју шансу потраже у ратовима и за сада они то веома успешно раде.Само напред у нове победе па онда  на крају да видимо табелу.

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #9 послато: јул 15, 2013, 19:31:05 поподне »
Након многих крвопролића ми смо осми!Вероватно нам је помогао ратни приход који смо заслужено освојили у рату са Италијом,Бразилом и наравно Турском.За сада газимо све без иједног пораза!Браво момци,свака част.Нето Економија савеза износи 100м,а и даље имамо дворац који смо узели бразилу.Тренутно најбољи домет утицаја имају Хрвати,па потом Бугари.Наш бич божји је убедљиво најбољи играч по војним бодовима.Браво орлу!Браво орлови!
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #10 послато: јул 15, 2013, 19:52:16 поподне »
поз поштовани...
ево нас у другој недељи коначно,и док неки колеге користе свој положај уговарају састанке са бразилкама,туркињама,неки од нас морају и писати догађаје са првенства... ;)
наши репрезентативци ударају на све стране,прође дан,нова победа,коза ностра је пала,иако 2x јачи као савез у еко бодовима,били су спржени за доручак,е моји италијани,боље идите правите лазање,макароне,а ратовање препустите професионалцима,мислим да је већ сад доказано ко је најачи ратник у пакету,можемо само да им скинемо капу и честитамо,али не лежи враже,само се чека тренутак кад ће се појавити неко и показати почетак новог рата,са нестрпљењем исчекујемо тај тренутак,дотле поз  :)

Ван мреже acafaca

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 98
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #11 послато: јул 15, 2013, 23:06:15 поподне »
Ух, много сам уморан да бих писао. Ви мислите да је ово лак посао. Ми само пишемо и зезамо се. Е па није тако!! Неки се и жртвују за тим. Шта раде наши? Бију редом? Лепо, лепо. Ја сам нешто био заузет синоћ и данас. Морао сам да се жртвујем за свеопште добро. И за напредак наших на првенству. Ми немамо паре да купујемо дијаманте, па морамо да се сналазимо. Немам још пуно времена, ако ме нема за пар дана, залијте ми цвеће у канцеларији. Идем Андријана идем!!! Како се на бразилском каже : Аман жено, не могу више!!!

Ван мреже strah55

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 64
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2 дан 1
« Одговор #12 послато: јул 15, 2013, 23:31:59 поподне »
Другу недељу овог јединственог догађаја ћу започети репортажом упућеној свим играчима из Србије који не учествују на Светском првенству Империје Онлајн које је у току...
Наиме о чему се ради... Ко није толико пратио, наша екипа игра одлично, за сваку похвалу( да не чује зло).
По свим победама до сада у ратовима, по свим биткама дана у којима се појављују може се са сигурношћу закључити да знају да играју, да су организовани и што је најбитније ратнички настројени... Свако ко је и мало искусан у империји зна шта им још само недостаје - ДИЈАМАНТИ, знам да су скупи, знам да свакоме требају, али опет апелујем на оне који могу, којима није толико скупо...сигурно је да ће екипи пуно значити и ваших 60 комада које ћете платити путем СМС... Ја први, а сигуран сам и доста вас који повремено уђете на форум и баците око на ове репортаже и све што се пише у вези светског, доста пута умете да критикујете, судите, или говорите "ја бих овако или онако " ....али опет ја нисам тамо, ја не играм,,ја не проводим ноћи поред компа , ја у 23 сата идем у кревет и поздрав до сутра... За шта се они боре? Не боре се за новац, не боре се за себе....боре се за све нас на неки начин. Можда ће ово некоме звучати смешно и превише патетично са моје стране,,,али ја мислим да је ипак битно који ће резултат постићи Србија на овом такмичењу...мени као и свима вама на профилу где играм пише "Земља Republic of Serbia ".....
Ја сам донирао 60 ком. није много али сигуран сам да ће добро доћи
« Последња измена: јул 15, 2013, 23:42:28 поподне strah55 »

Ван мреже sasasin

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #13 послато: јул 15, 2013, 23:37:11 поподне »
почела је и друга недеља такмичења.завршене су неке велике битке а долазе нам још веће.србија је напредовала за 1 позицију и тренутно је 8 на ранг листи.играч бич божији заузима 1 место по војним бодовима што значи да чисти све пред собом..ту су му у првих 10 и играч м038 који је 4,и играч старца који је 10.и оно што је најбитније тренутно водимо у рату против пољског савеза

Ван мреже stevas

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 57
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #14 послато: јул 16, 2013, 00:33:34 пре подне »
     Добро вече једанаести дан је светског првенства. Србија је добила рат против Италије . Иако су Италијани били дупло јачи , Србија је сигурно победила . Одмах након тог рата објавили смо рат и Пољској због узетог дворца и за сада водимо . Попели смо се на осмо место на ранг листи.
    Топ 10 репрентација је следећи http://prntscr.com/1fmb2s  . Топ 10 играча изгледа овако http://prntscr.com/1fmb7r неких већих промена на табелама нема . Графикон утицаја  http://prntscr.com/1fmbof  . Хрвати и Бугари држе по два дворца и једини за сада раде храмове .  Ми и даље држимо један дворац .
   Што се тиче наших имали смо пет ратова и свих пет победа . Играч bichboziji  има 565 165 војних бодова , прате га majstorinho87, Swaba, starca и M038 са преко 100 000 војних бодова. Свака част нашим момцима, доказали су да су велики ратници .