Аутор Тема: Povlacenje vojske.  (Прочитано 239 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Fury

  • Редов
  • *
  • Поруке: 22
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Povlacenje vojske.
« послато: октобар 17, 2014, 16:28:58 поподне »
Postoji li nacin da administarcija proveri da li sam pokusao da povucem napad  na 8 sekundi pre kraja napada a nekim cudom
kao odgovor dobio sam da ne mogu da povucem napad na manje od 5 sekundi ?
Ako moze, kome da se obratim za ostetu ?

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Povlacenje vojske.
« Одговор #1 послато: октобар 17, 2014, 16:45:55 поподне »
Postoji li nacin da administarcija proveri da li sam pokusao da povucem napad  na 8 sekundi pre kraja napada a nekim cudom
kao odgovor dobio sam da ne mogu da povucem napad na manje od 5 sekundi ?
Ako moze, kome da se obratim za ostetu ?
У таквим ситуацијама обично се дешава да није рефрешована страна и да имате погрешно очитавање времена, значи када тако пратите напад увек и стално рефрешујте страну да не би дошло до нереалног приказа времена удара( у зависности колико често рефрешујете страну разлика може бити од пар секунди до пар минута). То је моје лично мишљење из искуства а увек се можете обратити администрацији , са е-маила са ког сте регистровали налог пошаљите поруку  на е-маил:
support_rs@imperialsupport.org
наведите своје корисничко име и свет у коме играте и детаљно образложите проблем
то је званична процедура за пријаву проблема

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
Одг: Povlacenje vojske.
« Одговор #2 послато: октобар 22, 2014, 17:53:25 поподне »
refrešovana ili ne, napadi i micanje vojske više ne može da se precizno izračuna zbog nekih vaših gluposti koje usporavaju igricu ili već šta. ako nađem sliku gde sam poslao nekoliko napada u razmaku od nekoliko sekundi i na kraju u izveštaju bitaka napad koji je po "moje misije " bio prvi, stigao drugi. Mada i u vašim objašnjenjima ste se ogradili da nekoliko sekundi može da pogreši server.
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.