Аутор Тема: Ostavka  (Прочитано 562 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Ostavka
« послато: март 18, 2013, 17:13:23 поподне »
Današnja obrazloženja na problem nameštenih ratova su uticale na moje mišljenje o zdravom rasuđivanju IO tima.
Odgovor koji nije odgovorio na pitanje smatram vređanjem moje inteligencije ,kao i ostalih koji su očekivali konkretan odgovor.
Iz tog razloga se povlačim iz svih mojih funkcija na IO jer ne mogu videti sebe kao deo tima koji nije sposoban da igračima da odgovor na postavljeno pitanje,niti se oseća dužnim da tako nešto uradi.
Zahvaljujem se svima na razumevanju.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Ostavka
« Одговор #1 послато: март 19, 2013, 01:02:22 пре подне »
Желео бих и ја јавно да се опростим од свих људи... Такође сам поднео оставку из истих разлога као и М038, не желим више да учествујем у нечему и да будем део нечега што нема никаквог смисла и здравог разума...
Крум је за мене једна велика љига од човека, и увек ћу то причати и имати такав став... Ако неко некада сазна начин да се тај човек смени, обратите ми се и врло радо ћу помоћи у томе...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Ostavka
« Одговор #2 послато: март 26, 2013, 00:06:32 пре подне »
Cestitam momci sta da kazem svet je bolji bez IO , jos od verzije 4 u R4 bilo je namestanja ratova i svega i kada se korov ne sasece u startu on samo raste tako da jos malo pa ce krum i ostatak administaracije da se sama igra na IO  :D  ;D