Аутор Тема: glob.mapa  (Прочитано 227 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже sinisa79

  • Редов
  • *
  • Поруке: 14
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
glob.mapa
« послато: март 11, 2014, 23:40:28 поподне »
imam problem sa globalnom mapom,kad otvorim globalnu mapu sve je ok ali ako pokusam nekog da spijuniram ili posaljem zahtev za savez ili bilo koju drugu opciju to automatski blokira i nemogu nista da uradim

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: glob.mapa
« Одговор #1 послато: март 11, 2014, 23:59:35 поподне »
imam problem sa globalnom mapom,kad otvorim globalnu mapu sve je ok ali ako pokusam nekog da spijuniram ili posaljem zahtev za savez ili bilo koju drugu opciju to automatski blokira i nemogu nista da uradim
Пошаљите нам слику проблема да погледамо о чему се ради.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже sinisa79

  • Редов
  • *
  • Поруке: 14
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: glob.mapa
« Одговор #2 послато: март 14, 2014, 23:09:02 поподне »
kako da vam posaljem sliku,jednostavno je situacija ovakva,glob mapa se normalno otvori i cim kliknem npr. na spijunazu ono vrti do beskraja i sve mi zablokira,zatim se moram odjavit i ponovo prijavit dabihimao dalju mogucnost igranja i to bez glob mape,znaci cim otvorim glob mapu sve se blokira

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: glob.mapa
« Одговор #3 послато: март 14, 2014, 23:13:30 поподне »
kako da vam posaljem sliku,jednostavno je situacija ovakva,glob mapa se normalno otvori i cim kliknem npr. na spijunazu ono vrti do beskraja i sve mi zablokira,zatim se moram odjavit i ponovo prijavit dabihimao dalju mogucnost igranja i to bez glob mape,znaci cim otvorim glob mapu sve se blokira
Промените интернет претраживач преко којег улазите на игру, проверите да ли имате одговарајућу верзију јава програма на свом рачунару.
ако се ништа не деси пишите на
support_rs@imperialsu​pport.org

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6