Аутор Тема: Српски спам!  (Прочитано 144444 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1815 послато: март 31, 2013, 11:16:30 пре подне »
strashno kakwi ste...ali ozbiljno...lika zowete da dodje na 53..momak dodje...pita da udje u wash sawez a widi wam odgowor  :o :o
znachi pljunem ja na takwe igrache...smuchili ste mi se majke mi...wi ste neke igrachine...i da jeste nemate ono osnowno shto treba igrachu na imperiji chast i poshtenje...tu samo neshto blebecete nishta wishe..sram was bilo...da ne bude da branim momka niti ga znam ali owo washe ponashanje rawno 0 ali shta se moze ochekiwati od nekog klinca...sramota...ni na owaj forum ga wishe necu ulaziti jer mi se gadi od was nazowi igrachima...ustwari "bla bla" igrachima
Ovako ... ja ga nisam pozvao u 53 posto ne znam nista o njemu pozvao ga je laza ... ovde moze uci igrac sa dobrom preporukom da ga zna neko kome verujemo ... sledeca stvar, ne odlucuje kod nas vodja ko ce da udje u savez bilo je pitanje da Alex udje ali nisu se svi slozili ... rose i da li bih ti primio igraca na sred jedne ere koji pocinje da igra u tom realmu ??? sta covek da misli ? i kako sada ja rose da znam da to nije neki tvoj dupli nalog npr :)

Ван мреже LazaLazarevic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +0/-0
  • Rakija :)
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1816 послато: март 31, 2013, 13:57:18 поподне »
strashno kakwi ste...ali ozbiljno...lika zowete da dodje na 53..momak dodje...pita da udje u wash sawez a widi wam odgowor  :o :o
znachi pljunem ja na takwe igrache...smuchili ste mi se majke mi...wi ste neke igrachine...i da jeste nemate ono osnowno shto treba igrachu na imperiji chast i poshtenje...tu samo neshto blebecete nishta wishe..sram was bilo...da ne bude da branim momka niti ga znam ali owo washe ponashanje rawno 0 ali shta se moze ochekiwati od nekog klinca...sramota...ni na owaj forum ga wishe necu ulaziti jer mi se gadi od was nazowi igrachima...ustwari "bla bla" igrachima
nemoj da se pravis pametan i da mi vredjas savez i igrace iz saveza ako imas nesto da kazes onda kazi meni ,ja sam ga pozvao u 53 i pitaj ga kako je docekan.a to kao ti pljunes na igrace ko si ti da pljujes? sta se uopste javljas  kad nije tvoj problem,ti si neki advokat ili si dezurni provokator ? smucili smo ti se jel ? pa el znas kako me boli dupe dal smo ti se smucili ako imas neki problem idi leci se nemoj mene da davis ovde na forumu, ja nemam  cast i postenje es ti normalan? sta znas o meni ,sta ,neznas nista samo lupetas i provociras ako ti se nesvidja sta mi pisemo ne citaj a ako ti se nesvidja nista na forumu onda se izgubi, mozda je jowke klinac ali ja nisam i mozda mozes njega da zezas al mene nemozes zato bolje nek ti ovo bude zadnji put da se glupiras i pravis pametan jer ja imam vremena mogu da se svadjam svaki dan po ceo dan pa izvoli
...tvoj poraz je u tome sto nevidis u cemu je moja pobeda...

Ван мреже SlavenkoxX

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 14
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1817 послато: март 31, 2013, 14:04:27 поподне »
Sta si ti njemu, dadilja? Sta tebe bole, sta mi radimo u nasem savezu, ma ti si bre iskomplesiran lik, pozvali ga jesmo da dodje u 53 ali ne i u savez. I odakle ti pravo da sudis o nekome?
« Последња измена: март 31, 2013, 14:19:48 поподне SlavenkoxX »

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1818 послато: март 31, 2013, 14:42:01 поподне »
opet ovi provokatori...cccc

Ван мреже SlavenkoxX

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 14
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1819 послато: март 31, 2013, 14:43:23 поподне »
hahahahaha, sta bi sa birtijom? :D

Ван мреже dragojeb

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 52
  • Углед: +3/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1820 послато: март 31, 2013, 14:43:35 поподне »
hhahahahahhah samo gledam i smejem se :D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1821 послато: март 31, 2013, 14:48:25 поподне »
opet izgubismo  :( prosto ne verovatno,ceo rat vodimo nemogu nam ni 100 vojnika upecati,i onda se covek uspava za lap top 15min ovaj ga zvekne i cao...neverovatno koji smo maler jbt,jos uzeo medaljju na njemu,i to imao vecu bitku za 10k od moje sto zveknuh onog stiflera njihovog u kontri,3 dan mi bezi medalja za 10k eko vece bitke,ubicu se koji sam maler

Ван мреже dragojeb

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 52
  • Углед: +3/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1822 послато: март 31, 2013, 14:53:04 поподне »
e jbg :( navataces ih sledeci put cim prodje zastita krecemo u ratove :D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1823 послато: март 31, 2013, 14:55:54 поподне »
trenutno sam 17 po vojnim,hmhm,moracu da se uozbiljim posle praznika,tucem sve redom,sad je doslo vreme za fajt,a ratova ce biti i biti,taman nek ljudi obnove vojsku da imamo sta tuci  :D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1824 послато: март 31, 2013, 15:00:10 поподне »
dobra vam ova pesmica na naslovnoj saveza  ;D

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1825 послато: март 31, 2013, 16:36:12 поподне »
JEs dobra :D to je zidars smislio poz :)

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1826 послато: март 31, 2013, 17:28:26 поподне »
strashno kakwi ste...ali ozbiljno...lika zowete da dodje na 53..momak dodje...pita da udje u wash sawez a widi wam odgowor  :o :o
znachi pljunem ja na takwe igrache...smuchili ste mi se majke mi...wi ste neke igrachine...i da jeste nemate ono osnowno shto treba igrachu na imperiji chast i poshtenje...tu samo neshto blebecete nishta wishe..sram was bilo...da ne bude da branim momka niti ga znam ali owo washe ponashanje rawno 0 ali shta se moze ochekiwati od nekog klinca...sramota...ni na owaj forum ga wishe necu ulaziti jer mi se gadi od was nazowi igrachima...ustwari "bla bla" igrachima
Poltron je redovna pojava (pojava jer su ........ k'o pojava) u svakom drushtvu (na drushtvo se misli u vidu ekipice shto bleji).....Uglavnom kad ih pitash  D.ROSE zashto to rade ne umeju da ti odgovore

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1827 послато: март 31, 2013, 17:32:11 поподне »
Poltron je redovna pojava (pojava jer su ........ k'o pojava) u svakom drushtvu (na drushtvo se misli u vidu ekipice shto bleji).....Uglavnom kad ih pitash  D.ROSE zashto to rade ne umeju da ti odgovore
nego, nemoj da se uljucimo namerno da bi neke nervirali da pisemo opet sastave kao u srednjoj skoli, pokupicemo im sve dijamante koje tako zeljno iscekuju  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1828 послато: март 31, 2013, 17:39:14 поподне »
hahaa jbg da su primili suleta mozda bi i dobili rat :D :D :D :D ovako gaje uspavane lepotice :))) proverene ljude

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1829 послато: март 31, 2013, 17:40:13 поподне »
Interesantno kako malo parce ugljenika moze da zacepi usta pomenutoj famous druzini 53 ;D