Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 13985 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #150 послато: децембар 29, 2012, 00:35:08 пре подне »
Pa reci javno ajde nemoj da cutis .

Kazi da li je fer da neko namesti 2 rata i da pritome virsi razmenu igraca izmedju 2 zaracene strane da bi dobio korist.  Da gura naloge .  I da tako pokrije svoje gubitke i nedostatke koje ima . A onda kada ti njima uvalis spijuna i razjebes ih istom metodom ko sto su oni pola ere pobili neko im vrati vojsku.

Reci da to je fer pa da zakjlucam temu .

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #151 послато: децембар 29, 2012, 00:38:05 пре подне »
Crveni brate rodjeni ja cu da nastavim da zivim nije to poenta nego je poenta da se ovakve stvari pokusaju jednom ispraviti danas je to uradjeno nama sutra ko zna kome svakom normalnom covjeku koji bi bio vlasnik ove igre bi bio cilj da se postuju pravila igre i da imao sto vise igraca na serverima jel je to automatski vise para ovim ponasanjem i ovakvim radom se nece postici nikakav napredak ovo je jedan veliki korak unazad za sve vas koji radite u timu IO ..

Ја се слажем са тобом, као што већ рекох више пута... Ја сам на вашој страни, иако ви не мислите тако... Али ја једноставно нисам нити администратор нити имам приступ њиховим алатима да бих ја лично могао да проверим... Али знам како они то раде...
Ја само говорим оно како јесте, што сам ја доживео и што сам ја видео... Истина је понекада сурова, и боли... Али ја само покушавам да вам олакшам...

Моје искуство говори да ће се увек неко осећати оштећеним, иако није увек у праву... Свесно или несвесно... Али такође статистика говори, да је јако мали број људи који ће да напусти игру... Велика већина ће да прогута кнедлу и да из ината настави даље и да се опет обрачуна са противницима... Статистика говори да је ово игра на коју сваки дан дође неко нов, неко стар оде... Гледај на то као на радни век, радиш брате док не накупиш стаж и године и дође неко нови... Сви су заменљиви...

Да не дужим, а већ сам поприлично одужио... Све што ја хоћу да кажем, а што ће вама олакшати, јесте да на неправду на Империји не може да се утиче и да или се помирите са тим, или покушајте да не долазите у такву ситуацију...  afro
« Последња измена: децембар 29, 2012, 00:42:01 пре подне Crvena.Zvezda »
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #152 послато: децембар 29, 2012, 00:39:48 пре подне »
Pa reci javno ajde nemoj da cutis .

Kazi da li je fer da neko namesti 2 rata i da pritome virsi razmenu igraca izmedju 2 zaracene strane da bi dobio korist.  Da gura naloge .  I da tako pokrije svoje gubitke i nedostatke koje ima . A onda kada ti njima uvalis spijuna i razjebes ih istom metodom ko sto su oni pola ere pobili neko im vrati vojsku.

Reci da to je fer pa da zakjlucam temu .

Не желим да пресуђујем Де Мар јер немам довољно аргумената нити доказа... Ни да си управу ни да ниси управу... Зато и не желим да се мешам у расправу...  afro
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #153 послато: децембар 29, 2012, 00:44:37 пре подне »
Molio bi sve ucesnike rasprave da na ovome stavimo tacku . A ti nadji nove igrace drago mi je zobg tebe nadam se da ces dovesti mnogo ljude i da ih ubedis da podrzavaju prevaranate i ostale pa niko vise nije glup.  A ovi reporteri koji su dobili dijamnte za dzabe mozda ce oni da igraju pa pricajte sa njima  i sa ovima kojima je sve dozvoljneo i nema nikog ko ih moze banovati   .  Verujem da ces moderirati nikome , a u to budi siguran.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #154 послато: децембар 29, 2012, 00:45:29 пре подне »
Molio bi sve ucesnike rasprave da na ovome stavimo tacku . A ti nadji nove igrace drago mi je zobg tebe nadam se da ces dovesti mnogo ljude i da ih ubedis da podrzavaju prevaranate i ostale pa niko vise nije glup.  A ovi reporteri koji su dobili dijamnte za dzabe mozda ce oni da igraju pa pricajte sa njima  i sa ovima kojima je sve dozvoljneo i nema nikog ko ih moze banovati   .  Verujem da ces moderirati nikome , a u to budi siguran.

Беспотребно нападаш мене... Ја сам ти лепо рекао све што сам имао... А ви можете да се расправљате до 2020-те што се мене тиче...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #155 послато: децембар 29, 2012, 00:47:58 пре подне »
Ја се слажем са тобом, као што већ рекох више пута... Ја сам на вашој страни, иако ви не мислите тако... Али ја једноставно нисам нити администратор нити имам приступ њиховим алатима да бих ја лично могао да проверим... Али знам како они то раде...
Ја само говорим оно како јесте, што сам ја доживео и што сам ја видео... Истина је понекада сурова, и боли... Али ја само покушавам да вам олакшам...

Моје искуство говори да ће се увек неко осећати оштећеним, иако није увек у праву... Свесно или несвесно... Али такође статистика говори, да је јако мали број људи који ће да напусти игру... Велика већина ће да прогута кнедлу и да из ината настави даље и да се опет обрачуна са противницима... Статистика говори да је ово игра на коју сваки дан дође неко нов, неко стар оде... Гледај на то као на радни век, радиш брате док не накупиш стаж и године и дође неко нови... Сви су заменљиви...

Да не дужим, а већ сам поприлично одужио... Све што ја хоћу да кажем, а што ће вама олакшати, јесте да на неправду на Империји не може да се утиче и да или се помирите са тим, или покушајте да не долазите у такву ситуацију...  afro


Ma nemoras ti da budes na nasoj strani ja sam samo htjeo da pokusam da ukazem na neke stvari koje se desavaju u igri inace mene zaboli .... za IO vise meni je ovo doslo cak i dobro prestacu da igram opet kazem mislio sam da se moze nesto ispraviti ali ocigledno nemoze pisacu jos tom Krumu ili ako ima neko visi od njega ne samo o ratu vec i o mikcu on je sad nebitan vec o propustu u igri znaci ako ja znam tebe crveni a ti imas pristum dijama i ostalim povlasticama ja sam bog ove igre dzaba ti i pare ako nemas nekog da te pogura jos malo tako sam stekao utisak...

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #156 послато: децембар 29, 2012, 00:50:04 пре подне »

Ma nemoras ti da budes na nasoj strani ja sam samo htjeo da pokusam da ukazem na neke stvari koje se desavaju u igri inace mene zaboli .... za IO vise meni je ovo doslo cak i dobro prestacu da igram opet kazem mislio sam da se moze nesto ispraviti ali ocigledno nemoze pisacu jos tom Krumu ili ako ima neko visi od njega ne samo o ratu vec i o mikcu on je sad nebitan vec o propustu u igri znaci ako ja znam tebe crveni a ti imas pristum dijama i ostalim povlasticama ja sam bog ove igre dzaba ti i pare ako nemas nekog da te pogura jos malo tako sam stekao utisak...

Ни један администратор нити сме нити може да гура појединца из доброг односа или зајебанције... Ја ти то тврдим и гарантујем. Веруј у то или немој, твоја ствар... Можеш да пишеш Круму, нисам сигуран да ли постоји неко изнад њега коме можеш да се обратиш...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #157 послато: децембар 29, 2012, 00:52:53 пре подне »
Ako je tako kao sto ti kazes onda je samo taj Krum pomagao mikcu i to je onda svima jasno nemate razloga da igrate imepriju vise jer nema cilja evo neka mi neko da jedan dobar razlog da igram opet nakon ovog svega svaka mu cast...ubili ste onu draz koja je ova igra imala i tu nema sta da se prica vise...

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #158 послато: децембар 29, 2012, 00:58:54 пре подне »
Дружење, зезање, стицање разноразног искуства... Чињеница да када знаш да неко вара а откинеш га на знање и искуство, па мислим да нема бољег задовољства... Када знаш да неко вара и користи дијаманте, а ти легално и без дијаманата узмеш медаљу на њему, победиш га у рату.. Ел ти треба нешто више од тога? Ел ти сатисфакција нека медаља на профилу за освајача света?
« Последња измена: децембар 29, 2012, 01:00:22 пре подне Crvena.Zvezda »
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #159 послато: децембар 29, 2012, 01:21:09 пре подне »
Prvo koga sam ja od vas dotakla nekad da odgovoris tako!Napadali ste mene sa profila mog prijatelja necu da lje da se raspravljam,ja nisam nikom ni jednu rijec proslijedila ovdje,rekla sam da zavrsite sa svim ovim glupostima jer blatite sve nas i svi ispadamo sad balkanska djubrad!Najgori ljudi na svijetu itd itd..... sta ste sve meni pisali i niste prijavljeni isti ti,da ne imenujem pronace se sam,u mojim rijecima!Rekla sam da prestajem da igram zasto sam se vratila,zato jer jedna gospoda su pocela stalno da me napadaju bez i jednog razloga i ispala sam nacista!Sad lijepo zavrsite temu i ne blatite vise obilice jer oni nisu tu i ne igraju vise pravi su otisli negdje,i nadam se da ce se opet ujediniti i da cemo se sresti po dogovORU :)

Ван мреже ---SCORPION---

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #160 послато: децембар 29, 2012, 01:51:13 пре подне »
vinda ja stojim iza onoga sto ti je rekao sokobanjac ukratko

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #161 послато: децембар 29, 2012, 04:12:04 пре подне »
crvena.zvezda - forum postoji da bi se raspravljali,da bi se svadjali,da bi se zezali,sprdali a zakljuchak u ovakvoj temi nece nikada biti niti ce se izvuci...jer ni jedna ni druga strana nece naci zajednichki jezik....volio bi da si ti ovako nesto osjetio bas u 105 ali nisi igrao pa ne mozes pricat....a sjecam se kada si se pojavio na forum i citao sam tvoje postove....ni malo se nisu razlikovali od ovih sada sto ekipa pise....tako da nema potrebe da stajesh na zulj da pricas da i mi i oni shvrljamo nebuloze .... ako vec kazes na nashoj si strani ... daj skaci krumu za vrat jer valjda u pravilima jasno pise sta slijedi u slucaju namjestanja ratova ... a posto nisi igrao 105 ti mozes samo da nagadjas,a poneki koji igraju znaju....tako da eto molba je od mene da skaces malo krumu za vrat...ipak mozes uspostaviti kontakt bolje nego mi igrachi.... jer onaj odgovor na mail demar-a je nesvatljiv...shto se tiche pomaganja od strane administracije,necu da optuzujem nikoga ali i sam dobro znash da se to radi.... manje bitno ali eto da znash i ovo .... tiger je sam par puta JAVNO stavio postove gde hrvatima i hrvatskim savezima i reprezentaciji kada je svetsko obecava svu mogucu pomoc...a pomoc od administratora ne moze biti ale aleee vec zna se koja...
takodje ta pricha o statistici....zar je nebitno to sto ce nekoliko dobrix igracha sa teritorije srbije a i crne gore bataliti da igra? je li to nebitno? zar nije cilj da mi ostanemo da igramo? da nam vi pomazete u skladu sa svojim mogucnostima? a ne tako olako da nas se odreknete? ne razumijem ali ozbiljno...

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #162 послато: децембар 29, 2012, 10:58:54 пре подне »
Mnogo je stvari rečeno ovde.... ali džaba... Kao što reče Zvezda u jednom postu, Krum je ovde sve i on radi kako mu se hoće. Ja ltvrdim, da to "kako hoće" u većini slučajeva zavisi od toga kakav je lično sa nekim igračem ili moderatorm....
Puno igrača je ovde izrazilo svoje neslaganje sa nekim postupcima odgovornih ljudi IO...
a sam na igri dugo.... Igrao sam realm 1 dva puta... Ko se seća, ili još bolje, ko je igrao još realm 1?
I najzad, ne mojom željom, došlo je vreme da prekinem sa ovom igrom... Jer definitivno u ovoj igri postoje povlašćeni i oni koji nisu povlašćeni...
Neka ostanu i igraju samo povlašćeni... Nek im se i dalje poklanjaju dijamanti... I nek "ti povlašćeni" i dalje ostanu ubeđeni da znaju da igraju...
Kao što reče Demar, kako stoje stvari, ostaće i ovaj forum da se na njemu dopisuju samo moderatori....
jer, stvarno, čemu poenta pisati ovde kad njih za sve baš briga....
Ja idem na odmor danas, a ovih dana ću spremiti post koji ću postaviti na intrenacionalnom forumu i sa njim upoznati sve igrače da znaju da su (veći deo njih) u očima vođa ove igre jedne obične ovce od kojih se traži i očekuje da troše svoje pare na igru, dok se onim "povlašćenima" poklanjaju dijamanti, vraćaju vojske izgubljene u borbama....

Sramota je da NIKO od vođa ove igre ne uzima za ozbiljno komentare Demara, Oblaka i nekih drugih, neki nisu ni čuli za njih, a to su ljudi koji su godinama unazad prijavljivali greške koje su postojale u igri, da bi ova igra bila bolja i više fer i da bi svi i dalje uživali u ovoj igri...

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #163 послато: децембар 29, 2012, 11:27:51 пре подне »
cuj hakiran nalog... koje nebuloze pisete... ajde ne vucite me za nos da trazim screenshot od igraca kojem je on poslao pass...

- ako ima neko pass ima pravo da radi sta hoce sa tim nalogom sto je i normalno i ako i upropasti taj nalog krivica vlasnika je sto mu je dao pass.
- samo se izgleda u IO moze smatrati hakiranim acc , acc kojem je pristupito sa sifrom ( imate li vi elementarno znanje koje je potrebno ili svakog ko zna tipkati po tastaturi primate u IO tim )

Ajde da prihvatimo ovu cinjenicu kao pravicnu:
dajete mi vi iz IO tima brojeve kreditne kartice i pin i kada vam ispraznim racune vi lepo pisite supportu u banci i recite da vam je racun hakiran pa da vidim hoce li vam vratiti pare ili ce ti reci tvoj je problem sto si nekome dao pin kod , sto je ekvivalent pass u igri.

Ajde pametnjakovici odgovorite mi i posaljite mi podatke u pp pa da vidimo.

Zaboravio sam napomenuti : 50% vaseg novca cu Vam poslati W.U. i kada vam banka vrati vase pare zbog hakiranja bicete u plusu 50%
« Последња измена: децембар 29, 2012, 11:30:19 пре подне rstdalibor »

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #164 послато: децембар 29, 2012, 11:33:21 пре подне »
crvena.zvezda - forum postoji da bi se raspravljali,da bi se svadjali,da bi se zezali,sprdali a zakljuchak u ovakvoj temi nece nikada biti niti ce se izvuci...jer ni jedna ni druga strana nece naci zajednichki jezik....volio bi da si ti ovako nesto osjetio bas u 105 ali nisi igrao pa ne mozes pricat....a sjecam se kada si se pojavio na forum i citao sam tvoje postove....ni malo se nisu razlikovali od ovih sada sto ekipa pise....tako da nema potrebe da stajesh na zulj da pricas da i mi i oni shvrljamo nebuloze .... ako vec kazes na nashoj si strani ... daj skaci krumu za vrat jer valjda u pravilima jasno pise sta slijedi u slucaju namjestanja ratova ... a posto nisi igrao 105 ti mozes samo da nagadjas,a poneki koji igraju znaju....tako da eto molba je od mene da skaces malo krumu za vrat...ipak mozes uspostaviti kontakt bolje nego mi igrachi.... jer onaj odgovor na mail demar-a je nesvatljiv...shto se tiche pomaganja od strane administracije,necu da optuzujem nikoga ali i sam dobro znash da se to radi.... manje bitno ali eto da znash i ovo .... tiger je sam par puta JAVNO stavio postove gde hrvatima i hrvatskim savezima i reprezentaciji kada je svetsko obecava svu mogucu pomoc...a pomoc od administratora ne moze biti ale aleee vec zna se koja...
takodje ta pricha o statistici....zar je nebitno to sto ce nekoliko dobrix igracha sa teritorije srbije a i crne gore bataliti da igra? je li to nebitno? zar nije cilj da mi ostanemo da igramo? da nam vi pomazete u skladu sa svojim mogucnostima? a ne tako olako da nas se odreknete? ne razumijem ali ozbiljno...

Лаки, искусио сам слично ако не и исто искуство и пре него што сам почео да радим за ИО Тим, као што сам и рекао већ, преврнуо сам цео ИО наопачке, да би на крају схватио да сам могао и ја да поступим другачије... Да сам поступио другачије не би дошао у ту ситуацију...

Ја Круму за врат не могу да скачем, исто као што неће да слуша вас, неће ни мене... Ја колко сам могао да урадим код њега урадио сам, више од тога не могу... А та прича о статистици, па пази, циљ јесте да остане што више играча на игри, али исто тако, жалосно је али истинито, да никога не занима дал ће 5-10-20 људи да престане да игра, јер ће исто толико доћи нових... Ја се вас нисам одрекао, нити вас ја терам са игрице, чињенице говоре да ви планирате да престанете, не због мене, него због неких људи који су изнад мене. И ја ту не могу да помогнем...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg