Аутор Тема: Pisanje poruka  (Прочитано 348 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Kadzo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Pisanje poruka
« послато: јануар 04, 2014, 21:48:36 поподне »
Moram da Vas pitam jedno prosto pitanje i mozda je to smesno za Vas. Prvi put mi se desava da na nekoj igrici ne mogu nikako da posaljem poruku. Na primer hteo sam nekom komsiji u blizini da posaljem i jednostavno nece ili ja ne umem. Mucim se vec nekoliko sati za to i nikako mi ne uspeva.

Odem na mapu i pritisnem levi klik misa i odaberem poruka i izadje mi ono za pisanje poruka. Pokusao sam bezbroj puta i nikako da posaljem poruku. Da li ja nesto gresim ?

Da li neko moze da mi pomogne oko ovoga bio bih mu veoma zahvalan !

Branko

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Pisanje poruka
« Одговор #1 послато: јануар 04, 2014, 21:53:55 поподне »
Moram da Vas pitam jedno prosto pitanje i mozda je to smesno za Vas. Prvi put mi se desava da na nekoj igrici ne mogu nikako da posaljem poruku. Na primer hteo sam nekom komsiji u blizini da posaljem i jednostavno nece ili ja ne umem. Mucim se vec nekoliko sati za to i nikako mi ne uspeva.

Odem na mapu i pritisnem levi klik misa i odaberem poruka i izadje mi ono za pisanje poruka. Pokusao sam bezbroj puta i nikako da posaljem poruku. Da li ja nesto gresim ?

Da li neko moze da mi pomogne oko ovoga bio bih mu veoma zahvalan !

Branko

Постоји проблем са слањем порука.
Идите у приватне поруке и укуцајте име играча коме желите послати поруку и неће бити проблема.
Тако морате радити док се проблем не реши.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Kadzo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Pisanje poruka
« Одговор #2 послато: јануар 04, 2014, 22:00:04 поподне »
Hvala na pomoci, tako je jedino i proslo

Branko