Аутор Тема: Генерална дискусија  (Прочитано 17536 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #45 послато: јул 30, 2013, 16:02:59 поподне »
mozete mi i pitanja o imperiji da postavljate cirilicom samo ja ne mogu da pisem tako kad mi tastatura nije takva jedino ako bas trazite pa da kupim takvu jednu da imam

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #46 послато: јул 30, 2013, 16:05:02 поподне »
mislim da nije moja greska tu i da smijem da ja pisem latinicom jer nemaju svi takve tastature a ja nisam kriv sto je moja na latinici bar se nadam evo neka martina kaze ako grijesim

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #47 послато: јул 30, 2013, 16:11:03 поподне »
zato navalite sa pitanjima kako se najbolje igra imperija online ne dolaze svjetski prvaci svaki dan na vas forum to treba da vam bude na čast vašu

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #48 послато: јул 30, 2013, 16:15:52 поподне »
na svako pitanje ce te dobiit odgovor kako dolikuje jednom od igraca sa svjetskog kupa ,nije sramota pitati sramota je neznati :D

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #49 послато: јул 30, 2013, 16:20:37 поподне »
tj nije sramota NE znati sramota je ne pitati :D

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #50 послато: јул 30, 2013, 16:26:19 поподне »
mi cemo u bugarsku po medalju uskoro tamo ce nas poslikati vi cete na forumu gledati nase slike nase medalje tj svi koji igraju ne samo vi pa niste vi jedini na svjetu :D pisat ce na peharu CROATIA :D kakav divan trenutak za nas i tako je dirljiv vjerujte mi malo cemo putovati pojesti negdje sto god popiti koju pivu vise ludilo zar ne :D

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #51 послато: јул 30, 2013, 16:33:09 поподне »
kad zavrsi svjetsko prvenstvo ja cu tu otvoriit temu na vasem forumu  pitaj svjetskog prvaka za savjet obecajem ali evo samo da zavrsi ovo prvenstvo pa cu vam pomoci uvjek

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #52 послато: јул 30, 2013, 17:07:50 поподне »
 ;D

Ван мреже serbiankiller

  • Редов
  • *
  • Поруке: 44
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #53 послато: јул 30, 2013, 17:29:22 поподне »
Манђо зашто си ти дошао на наш форум?Јел ваш не ради? Ако не знате да га наместите зовите неког ко зна...Неколико наших играча је вама унапред честитало на првом месту а ти дођеш овде и причаш како наши ратови не вреде ништа?Ти си дошао да нас научиш империју а рекао си да ти тастатура не ради на ћирилици и да ћеш купити другу ако је то потребно?Шта је са тобом па ти ни тастатуру не знаш да наместиш а да учиш неког како се игра игрица?Толико од мене ако вам форум не ради зовите па ћемо вам наместити..  ;)
« Последња измена: јул 30, 2013, 19:04:24 поподне serbiankiller »

Horus

  • Гост
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #54 послато: јул 30, 2013, 17:47:16 поподне »
Манђо зашто си ти дошао на наш форум?Јел ваш не ради? Ако не знате да га наместите зовите неког ко зна...Неколико наших играча је вама унапред честитало на првом месту а ти дођеш овде и причаш како наши ратови не вреде ништа?Ти си дошао да нас научиш империју а рекао си да ти тастатура не ради на ћирилици и да ћеш купити другу ако је то потребно?Шта је са тобом па ти ни тастатуру не знаш да наместиш а да учиш неког како се игра игрица?Толико од мене ако вам форум не ради зовите па цемо вам наместити..  ;)
nemoj tako o mandji, ne znas njegovu situaciju. lik ne sme kod kuce rijec zucnut od zene, pa mu forumi dodju da prica s drugima i sam sa sobom. a ovih dana je otkrio srpski forum pa mu to dodje ko nova igracka. najbolje ga je ignorirati i odustat ce za 5-6 dana :D
« Последња измена: јул 30, 2013, 17:49:47 поподне Horus »

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #55 послато: јул 30, 2013, 18:41:24 поподне »
nemoj tako o mandji, ne znas njegovu situaciju. lik ne sme kod kuce rijec zucnut od zene, pa mu forumi dodju da prica s drugima i sam sa sobom. a ovih dana je otkrio srpski forum pa mu to dodje ko nova igracka. najbolje ga je ignorirati i odustat ce za 5-6 dana :D
o horuse veliki ratnice od kud tebe tu :D da nisi drzavljanstvo promjenio mozda kad ne mozes da igras sa svjetskim prvacima :D skupa

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #56 послато: јул 30, 2013, 18:43:12 поподне »
Манђо зашто си ти дошао на наш форум?Јел ваш не ради? Ако не знате да га наместите зовите неког ко зна...Неколико наших играча је вама унапред честитало на првом месту а ти дођеш овде и причаш како наши ратови не вреде ништа?Ти си дошао да нас научиш империју а рекао си да ти тастатура не ради на ћирилици и да ћеш купити другу ако је то потребно?Шта је са тобом па ти ни тастатуру не знаш да наместиш а да учиш неког како се игра игрица?Толико од мене ако вам форум не ради зовите па цемо вам наместити..  ;)
Ubojico pa to sam mislio neznam da namjestim da mi pise cirilicom vjerovatno bi bolje ja ubijao na io kad bi znao da namjestim da mi pise cirilicom :D

Ван мреже serbiankiller

  • Редов
  • *
  • Поруке: 44
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #57 послато: јул 30, 2013, 18:50:13 поподне »
Како онда неко ко не зна основе на компјутеру може да учи остале како се игра игрица.Е да и још несто од када деци дају пиво?То пре није могло?  :o
« Последња измена: јул 30, 2013, 19:04:39 поподне serbiankiller »

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #58 послато: јул 30, 2013, 18:58:40 поподне »
Како онда неко ко не зна основе на компјутеру може да учи остале како се игра игрица.Е да и јос несто од када деци дају пиво?То пре није могло?  :o
Pa ja sam svjetski prvak za koji dan ako se ne varam :D sa osnovama ili bez njih stas:D ,morate da nas stujete mi smo strah i trepet imperije online znamo znanje tako je to

Ван мреже serbiankiller

  • Редов
  • *
  • Поруке: 44
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #59 послато: јул 30, 2013, 19:02:04 поподне »
Онај ко хоће да те види доћи ће на твој форум...
Да ти ја кажем нешто само се лоши играчи хвале а они који су добри они то не морају да раде зато што то раде други за њих...
Ако си дошао на на наш форум има да пишеш ћирилицом или иди на твој(ниси ми одговорио јел покварен?)